Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 932
  • 786
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 252
Мисля, че трябва да пуснем нова тема, за да не заключат тази.

# 781
  • Мнения: 743
Momiчета, в кой момент иска данните за картата? Аз съвсем като индианец, ама...  Embarassed
Направих поръчка, кодовете 8909, 7848 и 1304 сработиха и ... получих Order confirmation from H&M на имейла.
Не ми поиска карта, нищо.
В my page си виждам поръчката, датите, сумата за плащане.






Много странно как си си завършила поръчката и всичко си е както трябва без да ти иска данните на картата Rolling Eyes newsm78 Иска ги на 3 стъпка,след като си въведеш кодчетата за отстъпка Peace Но така или иначе ще трябва отнякъде да си удържат паричките Simple Smile,така че ще ти ги искат. Успех с поръчката Grinning

# 782
  • Мнения: 166
Momiчета, в кой момент иска данните за картата? Аз съвсем като индианец, ама...  Embarassed
Направих поръчка, кодовете 8909, 7848 и 1304 сработиха и ... получих Order confirmation from H&M на имейла.
Не ми поиска карта, нищо.
В my page си виждам поръчката, датите, сумата за плащане.






Много странно как си си завършила поръчката и всичко си е както трябва без да ти иска данните на картата Rolling Eyes newsm78 Иска ги на 3 стъпка,след като си въведеш кодчетата за отстъпка Peace Но така или иначе ще трябва отнякъде да си удържат паричките Simple Smile,така че ще ти ги искат. Успех с поръчката Grinning

Мерси! И аз съм в голяма чуденка. Засега си седи инфото за поръчката и доставката - 6-10/12. Направена е на 02.12. Много странно, ще ви информирам какво се случва.

# 783
  • Мнения: 2 122
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547652.msg17148298#msg17148298

Пуснах нова тема, синтезирах основната информация в нея  Hug

# 784
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Така новите теми стават 2 решете коя ще остане да не станем разногледи Peace

# 785
  • Мнения: 2 122
а, няма проблем  Peace Peace
да затрият моята, не ми е патент  Simple Smile

# 786
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Изтрих си по горе поста така че ще информирам за да изтрият темата която пуснах  Peace

Общи условия

Активация на акаунт