Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 931
  • 786
  •   1
Отговори
# 30
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Eмпреса

# 31
  • София
  • Мнения: 285
Деси,
като нов клиент с първа поръчка имаш ли някакво намаление в цената на артикулите?
Виждам, че преди да се плати има поле за кодове и ваучери! От къде бихме могли да намерим такъв поне за безплатна доставка до англ.адрес!
А нещата, които си си поръчала не се отварят?!


  bouquet

# 32
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
  12.99
-5.99

нищо нямах,предполагам,че ще почнат да пращат.
Ще правим общи поръчки

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Дано да няма проблеми,като почнем масово да пращаме до посредниците.
 Praynig

# 34
  • Мнения: 228
Деси, получи ли вече потвьрдителен мейл? Изтеглили ли са паричките от сметката ти?

# 35
  • Мнения: 594
... Ама всичко свършва със светкавина скорост, а нещата, които успея да си ги сложа в кошницата ми дава деливъри инфо най-рано в началото на Октомври ...та до средата на Ноември  ooooh!
Иначе спор няма, че с цените си сайта ми става фаворит.  Peace

# 36
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Супер!!!

Споделете кой посредник използвате. Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 2 799
Ейййй от онзи ден сън не спя  Grinning
Вчера се регнах, днес напълних кошницата ... оказа се, че картата ми е празна  Crazy, отидох в най-близкият банков клон, заредих сметката, сега чакам да минат парите и пускам една пробна  Party (за около 60 паунда)

Ще ползвам Габко Peace

Следобяд ще пусна и ще стискам палци всичко да е ОК  Praynig

# 38
  • София
  • Мнения: 2 799
Пуснах  Party ... получих потвърдителен имейл веднага, но парите са още в сметката ми  newsm78
Ще пиша, като има развитие пак  Peace

# 39
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Полу4их потвърдителен.
От картата са изтеглили 24стотинки Shocked
Ще видим какво ,ще стане.
Наистина нещата свършват бързо.Оня ден имаше страхотни анцузи,в4ера бяха свършили

# 40
  • Мнения: 5 790
Хайде, не мога да пропусна тази тема!

# 41
  • Мнения: 449
Един въпрос: какво писахте за билинг адрес, защото имаше на едно място специално пояснение, че това е адресът, на който е издадена картата(то е ясно, де, ама ако пишем България, може и да не мине)  Wink
Аз лично при регистрацията видях зор с телефоните, направих 100 финта докато накрая ги приеме  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 1 335
Много странно.
Изобщо никъде не ме пита за билинг адрес. С телефоните проблем не съм имала - не съм въвеждала номер.
Направих си поръчка, потвърдена е, чакам я.

Някой ако знае код за намаление би било чудесно да го сподели Hug

Едит: Хм, ако и в НМ както в Некст по подразбиране билинг адреса = шипинг адреса, то в такъв случай могат да се правят поръчките само по заявка, през посредник Confused

Къде го пишете това билинг адрес? Аз такава отделна страница не видях, вкл. в персоналната с детайлите.

# 43
  • Мнения: 5 602
УФ,ем разногледа,ем разорена....
Само тук не се бях тупнала  Hug

# 44
  • Мнения: 449
Stelfy, аз още не съм поръчала, видях го някъде по пътя  Laughing
Това за билинг адреса, беше като отделна забележка вдясно  Thinking
А за телефона-браво на тебе, аз като много изпълнителна, такъв филм си спретнах с тия телефони  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт