Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 885
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, похвали се, де, Рози,сподели!
Може да не е конкретно, а метафорично, но да схвана, де. Както и конкретната техника, моля.

Дес, така си е, аз затова изписах сума текст, обяснявайки, че всъщност са ми интересни някакви грандиозни мечти. Такива едни...непостижими уж. Crazy

# 16
  • Мнения: 11 358
Желая на всички Честит празник и един прекрасен и усмихнат ден  Flutter

# 17
  • Мнения: 818
Dess с първият път ли ударихте картата,има хора пускат 10+ години.
Лени Благодаря за хубавата тема,отново  Hug

# 18
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Непостижими УЖ и необикновенни са докато не ги усетиш, пипнеш  Mr. Green - съвсем обикновенно си е да имаш ,яхта самолет , островче. Grinning
Необикновенно/грандиозно  ще е да си първия човек стъпил на Марс ,засмукан от черна дупка ..... примерно де   Hug

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Dess с първият път ли ударихте картата,има хора пускат 10+ години.
Да  Wink

преди това и аз и миЛуто сме пускали по един път като млади  Laughing , ама не сме се познавали тогава де  Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Добре, де, обикновени мечти били да имаш яхта, че и напълно постижими.
Да разбирам ли, че тук НИКОЙ не иска яхта Rolling Eyes
Просто.

# 21
  • София
  • Мнения: 606
КЛОНКА   bouquet - АЗ! Даже не мисля да пиша тук подробности, че трябва книга да напиша май Simple Smile А ако знаеш какви нови мечти боря...  Joy
Нали ти ни орисваше едно време... такива хубави неща ни прати ....  Hug Heart Eyes



# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Нали ти ни орисваше едно време... такива хубави неща ни прати ....  Hug Heart Eyes
Станаха ли? Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 606
Нали ти ни орисваше едно време... такива хубави неща ни прати ....  Hug Heart Eyes
Станаха ли? Simple Smile

Ти имаш съмнения в себе си ли ? Естествено!  Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Ти имаш съмнения в себе си ли ? Естествено!  Laughing
Как, бе, нямам съмнения, исках пак да ме похвалиш просто Mr. Green

# 25
  • Мнения: 146
Първо и аз да благодаря на Лени за любовта и постоянството с които прави темите!!   bouquet
Всъщност, някой от тук списващите може ли да се похвали с коренни промени на живота си, след като е открил или използвал някоя техника?
Замислям се, че повечето хора имат определени желания, които са някак си ежедневни, мислят върху тях, вкарват им някаква енергия.
А смели, безумни мечти, нещо, граничещо с кардинални промени, което действително да докаже изумителната сила на подсъзнието, нещо, което сте определяли като съвсем невъзможно, но сте желали и отработвали, случило ли ви се е?

Защото си мисля, че като тръгне човек по някакъв път, той несъмнено открива много неща за себе си, успява някак си да се успокои, да приема и малките неща за големи, да се вглежда в малките победи, които иначе не е забелязвал и да си казва "Ето, получава ми се..."
И това е хубаво.
Но нещо наистина грандиозно постигна ли някой от вас?
Споделете, моля, но без неща в стил"фактът, че дишам, е чудо", освен ако наистина не е, защото все пак за мен това е нормално състояние. Mr. Green
Какво по-грандиозно ако си променил живота си за добро, щастлив си , чувстваш че живееш живота който ти е по сърце и в хармония с нещата в които вярваш? Всичко друго за мен е суета...
 Peace

# 26
  • Мнения: 620
Лени  Heart Eyes

Клонка, аз получих подарък луксозен офис в центъра на София Crazy не го ползвам често, защото си имам по-интересни занимания. Споделих , когато това стана тук в темичката , тогава ми се струваше чудо, но сега ми е обикновено , не го считам за победа. Нямах офис и ми беше все криво, мечтаех си обаче за луксозен офис Mr. Green да не се пуши и да е тихо. Така офиса ме отказа от цигарите и се раз блокираха много други блокирани в годините неща. Вече не пуша и това го считам за по-голяма победа от материалните придобивки.

# 27
  • София
  • Мнения: 606
Ти имаш съмнения в себе си ли ? Естествено!  Laughing
Как, бе, нямам съмнения, исках пак да ме похвалиш просто Mr. Green

OOOO Разбира се... и аз чакам да си измислиш ново желание за да ни орисваш пак... ама ей на ... май си в творческа криза и искаш ние да ти подскажем  Heart Eyes Hug

# 28
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Обикновените неща си се случват и без това.
Така е , ама стават по-бързо някак си   Wink

и после идва ред на по необикновените  Mr. Green



Нали ти ни орисваше едно време... такива хубави неща ни прати ....  Hug Heart Eyes
Станаха ли? Simple Smile

Ти имаш съмнения в себе си ли ? Естествено!  Laughing


Знаех си че не напразно пише в Ясновидци  Sunglasses

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 00:25 от Desss

# 29
  • София
  • Мнения: 2 840
Какво по-грандиозно ако си променил живота си за добро, щастлив си , чувстваш че живееш живота който ти е по сърце и в хармония с нещата в които вярваш? Всичко друго за мен е суета...
 Peace
Виж, не ги отричам тези неща, но специално казах, че те в случая не ме вълнуват.
Да се почувстваш щастлив от това, че просто слънцето изгрява, е много хубаво, но аз така си се чувствам и без това, не са ми нужни техники.

Питам за конкретни кардинални промени, които са били считани за невъзможни сами по себе си.

Подаръкът на луксозен офис в центъра на София - е те това вече е по-сериозна приказка.

Отказването на цигарите за мен не беше проблем, докато бях бременна, достатъчно е да имаш стимул, нищо повече.

Лилиан, как в творческа криза, бе? Аз просто сега правя годишния си отчет и събирам сведения. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт