Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 721
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 1 189
Много вкусничко изглеждат тези тиганици!Може ли рецептата им.

Необходими са картофи - 400 гр., тиквички - 400 гр., моркови - 100 гр., 1 червена чушка, 2 яйца, 7-8 с.л. брашно, 1-2 щ. сол, копър и магданоз.
 Картофите, тиквичките и морковите се настъргват, чушката се нарязва на дребни парченца. Прибавят се подправките, чукват се яйцата и брашното и всичко се обърква добре. Сместа се гребва със супена лъжица и се слага в горещо олио като се изтънява по средата, за да се изпържат добре.

# 76
  • Мнения: 1 798
При нас - Пилешко руло с наденица на Нордина Heart Eyes


Тайна,много апетитни филенца.  bouquet
Леля Ог,вълшебна торта.  bouquet
megans,при теб отново е много вкусно.  bouquet
Близначе,отново много нежен чийзкек.  bouquet
esy,при теб е вкусно и красиво както винаги.  bouquet
Вени,и при теб е красиво и стилно отново . bouquet
Felicidad,Дес, Lindita,ditsan,tsvetkova_elica,мирта,Хъни - Бъни,страхотни сте момичета!  bouquet

# 77
  • Мнения: 2 126
4в1  Mr. Green от мен за вечеря-панирани чушки,леща и салати от домати и краставици и една с печени чушки и чесън Peace

# 78
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
Пепика, това е за теб   bouquet

Големи вкусотии сте приготвили   bouquet Засега само се записвам, скоро ще пусна и снимки  Grinning

# 79
  • Мнения: 1 313
Esy, отново много вкусно при теб.

esy,при теб е вкусно и красиво както винаги.  bouquet

Благодаря ви, но то е толкова обикновено моето меню, че понякога ме е срам да го покажа Embarassed Rolling Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 7 883
У нас направихме фалафел - пица. Основата (блата) е от смес за фалафели, предварително изпечена, а не от тесто. Идеята е на синът ми, а не моя:


# 81
  • Мнения: 148
Среахотно вкусно при всички и мноого изкушаващо.
Леля Ог,страхотна тортичка  bouquet
От мен нещо тривиално но вкусно,пържолки на грил тигана и пържени картофки,шопска салатка и парче от вчерашната торта със закъснение.

# 82
  • Мнения: 22 867
Ааа, жега не жега, тук кулинарната вакханалия е в силата си! Поздравления за всички вкусотворци!  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet  chef  bouquet

Огретен с тиквички по френска рецепта, пиле с картофки на фурна по българска, макаронци на фурна и пак те в комбинация със сладолед и боле - разкош!(това последното може и за една друга тема да е......ама пък много е вкусно! Heart Eyes)

# 83
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Labrex, съблазнителка такава, как можа, да покажеш по това време такива вкусотии.
Esy, дъщеря ми казва, че най-обикновените неща са най-вкусни. Всичко, което показваш е просто неустоимо.
Delicate, много е апетитно ммм...
Дядо Хаджия и ти като Labrex по никое врем с разни вкусотии.
Ще взема да си прекъсна Интернета, че то иначе няма спиране, не може човек, да устои и да не погледне тук, направо си е пристрастяване и то какво само.

# 84
  • София
  • Мнения: 231
Абсолютно  разкошни неща сте направили всички   bouquet !

От мен един пататник за  запис в темата , че ви изпуснах напоследък .


и парче

# 85
  • София
  • Мнения: 7 883
...
Дядо Хаджия и ти като Labrex по никое врем с разни вкусотии.
Ще взема да си прекъсна Интернета, че то иначе няма спиране, не може човек, да устои и да не погледне тук, направо си е пристрастяване и то какво само.

Ама аз пък поне съм скромен бе, само по едно пускам. Ми ако бях олюпил и хляба дето го изпекох преди това - аааа ?  Laughing

# 86
  • Мнения: 22 867
...
Дядо Хаджия и ти като Labrex по никое врем с разни вкусотии.

Ама аз пък поне съм скромен бе, само по едно пускам. Ми ако бях олюпил и хляба дето го изпекох преди това - аааа ?  Laughing

Хайде, хайде, недей да скромничиш дядо хаджия и да правиш опит да се отървеш - с едно, с две - все си за бой! Тя и Вени е в категорията, само дето е успяла по-рано да се включи!Ама за най-голям бой е Kafenceto, по кое време какво е сложила! Grinning   bouquet

# 87
  • Мнения: 9 109
Хъни Бъни дай рецептата за тази запеканка с разни работи както си я нарекла... Joy

 Peace давай, много апетитно изглежда, Бъни   bouquet

# 88
  • Мнения: 22 867
Лабрекс ,дай моля те твоята рецепта за бърза пица Hug

merydit, разногледа станах от вкусотии и красоти тук, и чак сега съгледах въпроса ти. Embarassed Ето я:
бърза пица за гладни хора Peace  bouquet

# 89
  • Мнения: 1 117
хайде и тук да се изтипосам с едно морско меню  Grinning
скариди, калмари и миди: рецепти
 

Общи условия

Активация на акаунт