Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 716
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 398
Леля Ог поздравления, страхотна торта.Въодушевих се от нея още сутринта и преди малко направихме една половинчасова разходка с лодка по крайбрежието.Всичко беше много красиво, но морето беше доста бурно.И сега не знам как ще вляза в кухнята да готвя  Sick  Joy

Харесай си и филенцата на Тайна, и пилето на Марабу и всичко....Пуста лакомия не ме пуска.
Имам едни тиквички та се чудя да пържа ли, да пълня ли  newsm78
Тайна, аз така пържа и риба-филетирана.Става много вкусно.Най-ми е любим пангасиуса с такава панировка.

# 61
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Какви вкусотийки сте сготвили всички. У нас в жегите не се яде много меса.
Днес :

Маринована трицонка



Домашно крема сирене



И палачинки - половината с крема сиренце, другата половина с вчерашния мармалад от сини сливи



Отделно дояждаме вчерашния хлян със суроватка и трицоната с доматен сос на фурна:

# 62
  • Мнения: 610
Здравейте кулинарни вълшебници .  Hug
Всички сте приготвили големи вкусотийки ...  chef   bouquet .
Леля Ог- тортата е страхотна !!!  Heart Eyes   bouquet

от мен - пастет от патладжани


и чийзкейк с френско грозде


# 63
  • Мнения: 211
Здравейте отново!

MG18, Дес,  Тайна, Lindita, Джеронимо, Венета,  megans, tsvetkova_elica, bliznacite2004, много ви благодаря за коментарите ви за тортата! Ей така  Blush съм от вашите комплименти!  Hug  Heart Eyes
MG18,  всички фигурки съм правила на ръка, нямам формички. Малко по-късно ще покажа тортата в тортената и там ще напиша подробно, да не досаждам тук.

Felicidad, много красиво!
Дес, много вкусна баничка!
Тайна, и на нас не ни омръзват разни пилешки филенца, а твоите изглеждат чудесно!
Lindita, менюто ти е много вкусно! Аз днес се бях заканила да правя мъфини с боровинките, които набрахме от планината, но по пътя до вкъщи детето излапа всичко  Laughing
megans, уж печено с гъбки, обаче гледам допълнена чинията с вкусни кърначета и кюфтенца  Laughing Винаги имаш вкусно меню!
marabu, като деца много обичахме такова пиле (пиле на сол), много хубав тен има твоето!
Джемма, страшно ми се приядоха палачинки със сладко от сливи! Как приготвяш домашното крема сирене?
bliznacite2004, страхотен е чийзкейка! Може ли рецепта за крема?

Аз си показвам сладкиша на Лина с неко неудобство, защото не го направих като хората. Тавата ми дойде голяма, не покри хубаво, нещо спаднах белтъчната смес и после не се надигна.... абе, не ми се получи на вид. Но пък на вкус си беше екстра! Изядохме го скоростно  Mr. Green
Лина, както съм казвала и преди, рецептите ти много ни допадат и съм си набелязала още много, които с удоволствие ще опитам! За теб   bouquet



Приятна неделна вечер на всички!

# 64
  • Мнения: 1 313
Здравейте!
Въпреки, че се включвам рядко не ви изпускам от поглед  bouquet

Благодаря на всички за хубавите думи, всички вие правите всеки ден чудни ястия и аз много съжалявам, че не мога всяка по отделно да поздраве за уменията, които има!  bouquet
Леля Ог, за мен правене на такива торти си е висш пилотаж и аз се възхищавам на всички с такива невероятни умения! Peace

От мен:
Леща с печени зеленчуци на nadja_sp...Наде, благодаря, много е вкусна приготвена по този начин!  :480: :503:



Сладко от горски плодове

# 65
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 503
Тази вечер сме на мидена салата

# 66
  • Варна
  • Мнения: 283
http://prikachi.com/images/281/2385281n.jpg след толкова месеци на гледане и аз да сготвя нещо Simple Smile шоколадовия сладкиш с майонеза е това - страхотен!!!  bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 20:12 от L e o

# 67
  • Мнения: 1 639


ветрило от патладжан

# 68
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Мила Леля Ог, чуден сладкиш, как го виждаш, че не е станал красив, супер е даже. Като го гледам как апетитно изглежда, нямаш никакво основание да се оплакваш Simple Smile.
Megans, отново да ти се чуди човек как смогваш толкова много и толкова вкусни ястия, да приготвиш... кога успя?
Radosveta85, чудесна тортичка.
Meri1966, много вкусно.

От мен така нареченото Ябълкови банички (или нещо здравословно за похапване) салата от репички и пухкава баничка със сирене.


Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 23:04 от Venetta

# 69
  • sofia
  • Мнения: 1 187
Градинарски тиганици:

# 70
  • Мнения: 20
Много вкусничко изглеждат тези тиганици!Може ли рецептата им.

# 71
  • Мнения: 398
И аз сенареждам за тиганиците  eat
От мен пълнени тиквички и шоколадови мъфини с глазура от бял шоколад

# 72
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Джемма, как направи домашното крема-сирене, моля? Веднага привлича погледа  Naughty.
Esy, отново много вкусно при теб.
Tsvetkova_Elica, тиквичките изглеждат много апетитно, а и мъфините не им отстъпват.
Bliznacite2004   thumbsup

# 73
  • Мнения: 4 358
От мен запеканка с картофи и разни работи.

# 74
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Хъни Бъни дай рецептата за тази запеканка с разни работи както си я нарекла... Joy

Общи условия

Активация на акаунт