Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 71-ва тема

  • 126 733
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 909
Записче... Peace
Лабрекс ,дай моля те твоята рецепта за бърза пица Hug
Цветомир 77 според мен готварстовто си е изкуство  Peace
Днес по късно и аз ще се отчета с малко снимки ,защото напоследък ме домързява да снимам Wink

# 46
  • Мнения: 211
Добро утро, мили момичета и момчета!  Hug

Пепика, новата тема е много красива!   bouquet
didolinaa, чудесно меню!
labrex, уби ме с този сметанник, разкошен е!
Мила Венета, точно такъв кекс ми трябваше за вчерашната торта, но поради липса, издълбах един кекс с ножа и ще видиш  какво стана  Mr. Green
Тайна, много хубава баничка! Ех, да беше днес у нас за закуска...
Pety, патладжанената мусака изглежда много вкусно!
Aredhel, и ти си готвила вчера по мой вкус – пържолки и тортичка, просто идеално!

От мен готвено няма, че сме по гости и по паркове, затова само искам да ви покажа новата ми торта:


Ето още снимки.

Отново е еклерова, този път беше с два блата и долния дойде малко сух. Корабчето е кекс със стафиди и измазано с маслен крем. Тортата е измазана отново с ганаш, а в крема има боровинки и парченца шоколад.

На всички пожелавам прекрасен неделен ден! Ние хващаме по планината, преди да е заваляло!

П.П. Краси, много ми помогнаха твоите снимки на тортата-яхта, макар че моето е по-скоро корабче. Благадаря ти!  bouquet

# 47
  • Мнения: 8 548
Леля Ог,каква красота си сътворила сама ,браво как си направила тези морски раковини и мидички,със формичка ли ,три пъти разглеждам снимките ,а с какво покритие е тортата?Страхотна,страхотна торта Hug  bouquet  bouquet Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 718
Запис с едно заешко по искиетански и дзукини с мента

# 49
  • Мнения: 2 126
От мен една пухкава баничка за закуска:


Леля Ог,прекрасна торта.Направо се чудя как се самоопределяш като непрофесионалист,доста професионалисти биха ти завидели.Очарована съм  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 15 485
    Леля Ог, ти си знаеш  Hug!  Felicidad, много красиви, интересни и вярвам,че и много вкусни неща твориш! tsvetkova_elica, никога не съм опитвала хумус, но твоя изглежда много апетитен! ditsan, обожавам пълнени чушки и мога да ги ям всеки ден, стига да има кой да ми ги прави... Grinning, а тортата изглежда перфектна за жегата! merydit, теб те домързява, а аз ако не се сетя на секундата да снимам, после вече няма какво! Затова си държа апарата в джобчето на домашното рокле и снимам на момента... Peace Дес, твоята баничка изглежда по-пухкава от моята  Hug!

# 51
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Честита нова тема на всички кулинарки  bouquet

Леля Ог, страхотна морско лятна торта, направо за миг си представих пристанището на Созопол,ех, спомени, браво на майсторката  bouquet
Лабрекс, само аз май не мога да видя снимката на сметанника, но го видях в първоизточника който си посочила в рецептата и си представям каква вкусотия е Peace
Дес, супер баничка, потекоха ми лигите Wink
Тайна, Аредхел, Фелисидад, страхотни кученца, торта и заешко с тиквички, ммм  bouquet
Аз се отчитам на бързо с леща гореща, бутчета с гарнитура от спанак и невероятните портокалови мъфини с боровинки на Танита, които се бях заканила да направя от както видях рецептата.
 
 

За теб Танита   bouquet за вкусната закуска Peace

# 52
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Някой питаше дали готварството е изкуство- да погледне тортата на Леля Ог . Peace
Красота!
Виках си, няма да се зписвам, че съвсем ми отесняха дрехите, ама на, не издържах..... Blush

# 53
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Мила Леля Ог, тортата е прекрасна. Невероятно красива и създаваща чудесно настроение и напълно в тон със сезона е. Представям си какви ще са следващите, със сигурност ще са достойни за първото място на конкурс за торти. Комплименти.  smile3501  newsm51
Тайна, много вкусно и при теб! Плачеш за гости, да знаеш Wink. То и аз като теб, искам всичко което видя, да имам на масата, но да го сготви някой друг Wink
Felicidad, много фино и красиво както винаги.
Ditsan, чудна тортичка.
Дес, баничката е много апетитна.
Lindita, и при теб е за гости Wink.


# 54
  • Мнения: 3 410
Толкова гладни се прибрахме от плажа че не успях да снимам - пилешки късчета с гъби и топено сирене и купешки пълнозърнест хляб с маслини.

# 55
  • София
  • Мнения: 15 485
     Embarassed Пак хрупкави пилешки филенца, ама какво да правя, като това искат дъщерята и внука.Венета, Lindita, благодаря! Hug Бих хапнала спаначето ти!


      

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 15:44 от Тайна

# 56
  • София
  • Мнения: 2 022
    Embarassed Пак хрупкави пилешки филенца, ама какво да правя, като това искат дъщерята и внука.

Може ли рецептата за тези
изкушаващи филенца?  Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 15 485
    Embarassed Пак хрупкави пилешки филенца, ама какво да правя, като това искат дъщерята и внука.

Може ли рецептата за тези
изкушаващи филенца?  Hug
 Заповядай, ето тук е! Но ако искаш прочети и маринатата за крилцата, този път и филенцата мариновах така! И с двата вида, все е вкусно! Можеш и лъжица мед да сложиш, но на мен ми е сладко и не слагам.

# 58
  • Мнения: 202
Привет момичета.
Честита ви нова темичка за многото красиви и вкусни неща които приготвяте със старание и любов  newsm51.За Пепика  newsm51
Леля Ог след  цветната красота ни поднасяш дъхът на море.
Супер е.
Вени е изброила всички с прелесните ястия и десерти  newsm51
За днес варено рагу и печено с гъби.


 

 

# 59

Общи условия

Активация на акаунт