ТОЧКОВА ДИЕТА 8

  • 66 305
  • 777
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 60
Между другото май трябва да пуснем нова тема, че вече сме на 51 страница, ама аз не снам как става тази работа  Embarassed

# 766
  • Мнения: 1
gaaaliya,
добре изглежда шоколадчето ама наистина ли е вкусно?
Аз съм опитвала разни диетични и или са горчиви или просто като нямат мляко
и някак не ми доставя удоволствие като другите.
За застоя, понеже доста съм чела през годините за диети от този тип, говорила съм с диетолог,
с един друг известен се консултирах, платих, направи ми програма за фитнес и хранене..специалист не кой да е. Та значи, бих ти препоръчала да зарежеш за 2-3 дни режима и да наблегнеш на въглехидрати.
След което веднага се връщаш на нашия. Така стимулираш наново да започне да сваля. Не помня баш какво беше обяснението, но на мен той ми каза на всеки 6-ти ден да ям въглехидрати, за да избегна застой. Понеже ти си стриктна три месеца, предполагам, че един ден няма да е достатъчен. Като казвам това нямам предвид да изядеш тава с баница, пуфкав бял хляб LaughingПримерно спагети може, ориз, сухари-солети..някакви такива + голееееми салати. Пробвай го ако искаш и сподели. В общи линии трябва да рестартираш един вид. Иначе рано или късно пак ще почнеш да сваляш, но далеч по-бавно.
Mного се радвам, че изглежда като че ли съм стриктна... аз периода на рестарт го удължих доста... вече повече от седмица... и това не ми се отразява добре Simple Smile това между другото е мобилизиращо за единия ден рестарт... ще трябва да се стегна и да започна отначало с броенето на точки...
при мен проблемът не са тестените, а плодовете... изпитвам невероятен глад за плодове и съм способна да изям огромни количества...напоследък така и правя. та това е добра идея - да си отяждам на плодове, да речем веднъж седмично Simple Smile май ще взема да се върна към точките, защото наистина много дълго се отпускам вече Simple Smile
А колкото до шоколада - на мен ми е вкусен, но аз не съм критерий, защото за мен какаовите зърна са страхотен деликатес Simple Smile

# 767
  • Мнения: 60
gaaaaalya от къде намираш какаови зърна?

# 768
  • Мнения: 1
В диетичните магазини. Малко са скъпички, но не са по-скъпи от Линдт 99%... като сравниш грамажа.  Последно ги намерих 200 гр. за 13 лв. и успях да ги омахам за 4-5 дни, с въздържане Simple Smile  на повечето хора не им понася чак такава концентрация на какао, но аз съм  екстремист, както за плодовете, така и за шоколада Simple Smile

# 769
  • София
  • Мнения: 1 434
Трябва да, но никога не съм пускала тема Thinking

# 770
  • София
  • Мнения: 1 434
Тук има и какови зърна и разни шоколади http://www.zoya.bg/shop/Сурови-и-веган-шоколади-десерти.67

# 771
  • Мнения: 1
Тук има и какови зърна и разни шоколади http://www.zoya.bg/shop/Сурови-и-веган-шоколади-десерти.67

Супер! цената, специално на какаовите зърна е доста добра - в насипни храни!!!  bouquet

# 772
  • Мнения: 1
Абе аз ще взема да се пробвам да отворя нова тема ТД 9 - някой започнал ли е вече да се опитва, да не се изгубим Simple Smile

# 773
  • София
  • Мнения: 1 434
Аз не съм прдприемала нищо за нова тема

# 774
  • Мнения: 60
и аз не съм

# 775
  • Мнения: 1
Ок! аз се захващам... стискайте ми палци Simple Smile

# 776
  • Мнения: 60
gaaaaalya с теб сме, отсрами точиците  Flutter Hug

# 777
  • Мнения: 1
Ето линк към новата тема - тя ползва таблицата от ТД8: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=681023.new#new

Общи условия

Активация на акаунт