ТОЧКОВА ДИЕТА 8

  • 66 325
  • 777
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 458
Ти сериозно ли?  Shocked  newsm78

Ама, нали уж пицата е "празни" калории? Много тесто не води до отслабване  newsm78

Тази диета май ще ми стане любима  hahaha Всичко забранено и нелогично е тук и то на корем  Joy Значи да внимавам само за количества  Thinking

Имам взпрос за алкохола. Как го консумирате? В смисъл чист или с примески както и коктейли

# 751
  • Мнения: 1
Странна посока пое разговорът Simple Smile така, както върви ще ми кажете, че може да си ям шоколад във всякакви форми и видове, и "на корем" а моят събира ...
Те "празните калории" са една друга работа... newsm78
Тестото само по себе си Е въглехидрати до тавана, да не говорим за добавките към пицата Simple Smile Дааа пицата определено е нула точки, защото забравяш, че съществува  #2gunfire а нещо, което не съществува няма как да носи точки, нали Simple Smile Mr. Green

# 752
  • Варна
  • Мнения: 125
Странна посока пое разговорът Simple Smile така, както върви ще ми кажете, че може да си ям шоколад във всякакви форми и видове, и "на корем" а моят събира ...
Те "празните калории" са една друга работа... newsm78
Тестото само по себе си Е въглехидрати до тавана, да не говорим за добавките към пицата Simple Smile Дааа пицата определено е нула точки, защото забравяш, че съществува  #2gunfire а нещо, което не съществува няма как да носи точки, нали Simple Smile Mr. Green

  bouquet

# 753
  • Мнения: 60
gaaaaalya e безкрайно права, пицата е нула калории и 0т. само и единствено защото я изключваш на 100 процента  Laughing Mr. Green нямаш право напица, банички, кроасанчета, шоколадчета....

А и не си ядеш чак на корем, освен да влизаш в 45те т., гледай и да влизаш в до 1300 ккал (или си сметни средния разход на калории на ден и с какъв калориен дифицит трябва д асе храниш при диета, за да сваляш, според килограми и възрастта калориите на ден варират), поне аз към това се стремя, може и да не съм права.   bouquet

# 754
  • Мнения: 1
Дааа и освен това, точките са на 100 грама... а не на колкото си иска човек Cry уви! все се сещам за "Яж, моли се и обичай", където Джулия Робъртс (в груб превод и по спомени) каза нещо като: "...преди броях всяка калория и знаех точно колко соли да сложа във ваната вечер, за да изгоря излишните... а сега виж колко ми е добре..." Но това може да го каже само някоя като нея.. тя и 15 кила да качи заради героинята си... после пак си е тя...  А ние тука броим точки и калории като замаяни  #Cussing out Shocked Tired не знам как го правят... ама не е честно  Thinking вероятно някой ги дублира в кадрите с "дебелата"... И аз искам дубльорка за кадрите със "слабата"  Blush
Аз - да се оплача - така си и останах с 2 свалени за седмица и вчера ми писна... купих си плодове и ядки на корем... и днес още се двоумя дали да почвам от начало, или да се правя на Джулия Робъртс  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Големи дилеми...

# 755
  • Варна
  • Мнения: 125
Дааа и освен това, точките са на 100 грама... а не на колкото си иска човек Cry уви! все се сещам за "Яж, моли се и обичай", където Джулия Робъртс (в груб превод и по спомени) каза нещо като: "...преди броях всяка калория и знаех точно колко соли да сложа във ваната вечер, за да изгоря излишните... а сега виж колко ми е добре..." Но това може да го каже само някоя като нея.. тя и 15 кила да качи заради героинята си... после пак си е тя...  А ние тука броим точки и калории като замаяни  #Cussing out Shocked Tired не знам как го правят... ама не е честно  Thinking вероятно някой ги дублира в кадрите с "дебелата"... И аз искам дубльорка за кадрите със "слабата"  Blush
Аз - да се оплача - така си и останах с 2 свалени за седмица и вчера ми писна... купих си плодове и ядки на корем... и днес още се двоумя дали да почвам от начало, или да се правя на Джулия Робъртс  Sunglasses Sunglasses Sunglasses Големи дилеми...

хахаха Има един лаф - "Цял живот съм гладна и дебела"  Mr. Green Mr. Green

# 756
  • София
  • Мнения: 1 434
Гладна, дебела и зла Laughing

# 757
  • Мнения: 60
Bolle, не бъди лоша, всички точици сме си добри, тук таме сити и почти слаби Simple Smile

# 758
  • София
  • Мнения: 1 434
Bolle, не бъди лоша, всички точици сме си добри, тук таме сити и почти слаби Simple Smile
[/quote
Шегувам се разбира се Simple Smile  bouquet

# 759
  • Мнения: 60
Май сме си сами в темата, сподели ти до къде стигна?
Аз продължавам да не свалям, закотвила съм се на едно ниво и това си е Simple Smile
Дне си хапнах чуден диетичен шоколад http://www.milmex.eu/index.php?option=com_content&view=artic … ars&Itemid=74 само 4,1 гр въглехидрати на 100, с малтитол.

Не знам до колко е редно , но много ми се ядеше сладко и си хапнах едно 30 гр  Embarassed

# 760
  • Мнения: 1
А, и аз следя какво става, ама ме е срам да се обадя, защото след като една седмица си се закотвих на едни нищо и никакви два килограма... зарязах работата... сега се амбицирам отначало... ама не ми върви много Simple SmileТова с котвата е много коварно Simple Smile А иначе шоколада и аз много го уважавам, отдавна съм го открила... дано да знаят какво пишат, да не я карат едно към гьотере, защото иначе - лошо Simple Smile)

# 761
  • Мнения: 60
gaaaaalya за 2та килограма не се притеснявай, аз моите 5 ги стигнах чак сега в началото на 3тия месец и хоп - застой  Shocked

А за Милмекс и аз се надявам да знаят какво пишат, шоколадчето е доста вкусно, от трите диетични само млечния не съм опитвала.

# 762
  • София
  • Мнения: 1 434
gaaaliya,
добре изглежда шоколадчето ама наистина ли е вкусно?
Аз съм опитвала разни диетични и или са горчиви или просто като нямат мляко
и някак не ми доставя удоволствие като другите.
За застоя, понеже доста съм чела през годините за диети от този тип, говорила съм с диетолог,
с един друг известен се консултирах, платих, направи ми програма за фитнес и хранене..специалист не кой да е. Та значи, бих ти препоръчала да зарежеш за 2-3 дни режима и да наблегнеш на въглехидрати.
След което веднага се връщаш на нашия. Така стимулираш наново да започне да сваля. Не помня баш какво беше обяснението, но на мен той ми каза на всеки 6-ти ден да ям въглехидрати, за да избегна застой. Понеже ти си стриктна три месеца, предполагам, че един ден няма да е достатъчен. Като казвам това нямам предвид да изядеш тава с баница, пуфкав бял хляб LaughingПримерно спагети може, ориз, сухари-солети..някакви такива + голееееми салати. Пробвай го ако искаш и сподели. В общи линии трябва да рестартираш един вид. Иначе рано или късно пак ще почнеш да сваляш, но далеч по-бавно.

# 763
  • София
  • Мнения: 1 434
Иначе аз си ви следя ама съм в някаква дупка и се въртя като пумпал. Всеки ден уж почвам, после се изнервям...то всичко ми е на психично ниво. Някаква лека депресийка ме гони, а това, че не успявам да се преборя със себе си за тея нищо и никакви 5-7-кила не ми помага да съм по-добре..абе затворен кръг.
Ама съм оптимист де Simple SmileВ общи линии дори с прегрешения спазвам основните неща, но да речем свалям едно кило за 3-4 дни, след което един ден да ям не по схемата и на другия съм си го върнала!Явно на 35 години нещата вече са различни..кво да правиш..

# 764
  • Мнения: 60
Bolle ще се справиш, депресийката сигурно е от есента, аз се опитвам да се самонадъхвам, за каквото се сетиш Grinning
Ще пробвам с този рестарт, пък да видим какво ще стане Simple Smile Само ме е страх да не би да не мога да се разделя с въглехидратите след рестарта  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт