Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 061
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 240


Сайме / Гюлпембе/ ще бъде  като орлица за детето си!
Хасрет ще усети майчината любов и закрила!

# 736
  • Мнения: 2 155
И аз мисля, че главните действащи лица във втория сезон ще са изброените от Змийчето. Към тях добавям и брата на Сайме. Остана ми неясен този образ, а е зареден с отрицателна енергия, ще има да бълва гадости ...
Катя, този образ и на мен ми е малко неясен. Той постави условие на Бурхан, но замисълът му се провали. Дали ще предприеме сега някакви действия, защото аз останах с впечатление че Хасрет и Саймето ще се срещнат и разговарят на гарата. И по всяка вероятност Хасрет вече ще знае коя е майка й. Не вярвам да отложат тази истина във времето.
Та този неприятен тип какво ли ще прави отсега нататък?  newsm78

# 737
  • Мнения: 0
irra написа:
Има предположения, че Продукция Асис има финансови проблеми и не може да заплати исканите от актьорите суми. Причината за тези слухове е нескопосаната "грандиозна" сцена за концерта във финалната серия. От друга страна коментират, че Асис нямат друг рейтингов проект освен Пленителката, така че мадам Томрис ще се наложи да се бръкне малко за този проект - той е единствения им засега. В предстоящия сезон Томрис ще продуцира още един сериал, "Юсуф от Куюджак" (Kuyucaklı Yusuf), по романа на Себахаттин Али, в който се разказва за осиновено след смъртта на родителите си дете (Юсуф) от новоназначения в селото кмет, което открива един нов за него свят в новото си семейство и се влюбва в новата си доведена сестра Муаззез.

# 738
  • Мнения: 10 240



Нека напуснем тази прекрасна тема № 30 хванати за ръка като Хасрет и Мурат!

И да влезем новата тема 31 с усмивка! : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=510840.0

# 739
  • Мнения: 2 155
Като се замисля,досега изобщо не сме го нищили този образ,на брата newsm78Аз изобщо немога да предположа защо чак толкова е мразил Бурхан?И дали изобщо те са цигани със Саймето newsm78Сигурно във втори сезон ще го разгърнат като образ.
Аз отначало имах такива съмнения, но сега не съм убедена. Саймето и брат й на гарата в Разград нямаха вид на цигани. Има нещо друго и Бурхан сподели със Салих в кафенето на Бекир. Когато гледаме тази серия, ще се вгледаме по добре в детайлите.  Rolling Eyes

# 740
  • Мнения: 2 155


В ТЕМА 31
[/b]

Общи условия

Активация на акаунт