Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 086
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Добрич
  • Мнения: 0
Добър вечер и от мен.  bowuu
Тази вечер май няма да ходиш на фитнес! Да нямаш мускулна треска?  Joy Joy Joy
Снощи ние с Ниобчето и Лийчето какви анализи правихме, Ринка се включи със снимков материал и разказ по картинки,  но други запленени нямаше. Сега момичета вие сте на ред.
Тази вечер съм с вас, и да знаеш всичките ви коментари съм изчела, дори си мисля, че ако някой новодошъл ги прочете ще си помисли, че филма го дават сега и разнищвате наистина нови серии, страшни сте. А относно фитнеса/федербала/ много лошо времето, един грам масчица не мога да сваля, но ако е рекъл Господ и с многото си килца пак ще дойда на срещата.

# 706
  • Мнения: 0
Уси, а мен защо не ме броиш за събеседник newsm45И питие те черпих и наздравица ти вдигах !!!
Ама и алкохол ли сте употребявали #Crazy, то затова Уска забрави да те спомене Hug
Да не репетирахте за Варна???
Ние тези репетиции ги правим отдавна. А сега краставичката ни пуска отвреме на време едни мелодии, та тренираме и танци. Нали там ще се поврътнем малко, както казва Бекир  hahaha hahaha hahaha
Предусещам аз, че големи майтапи ще падат!
Дали да не поканим и в-к Шоу да си вземат "матряла" поне за няколко броя напред hahaha

# 707
  • Мнения: 2 156
Добър вечер и от мен.  bowuu
Тази вечер май няма да ходиш на фитнес! Да нямаш мускулна треска?  Joy Joy Joy
Снощи ние с Ниобчето и Лийчето какви анализи правихме, Ринка се включи със снимков материал и разказ по картинки,  но други запленени нямаше. Сега момичета вие сте на ред.
Тази вечер съм с вас, и да знаеш всичките ви коментари съм изчела, дори си мисля, че ако някой новодошъл ги прочете ще си помисли, че филма го дават сега и разнищвате наистина нови серии, страшни сте. А относно фитнеса/федербала/ много лошо времето, един грам масчица не мога да сваля, но ако е рекъл Господ и с многото си килца пак ще дойда на срещата.
Доки, килцата не са важни. Важна е душата!И настроението!  Laughing Laughing Laughing
Абе Доки, вярно ли е че при вас се е излял много дъжд? 

# 708
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета!  Hug
Аз вече съм във Варна, но тук никак не е плажно  Sad Дано времето скоро се оправи!
Още не съм почнала "Под липите", може би тия дни ще го почна... Иначе съм сигурна, че Туба и там е блестяща  Heart Eyes
Не знам дали ще мога да влизам често, затова - приятна вечер сега и до скоро  Kissing Heart
Аси    bouquet
Да стоиш там и да ни чакаш!

# 709
  • Мнения: 5
Здравейте,

Един поздрав с нашите любимци които са Номер 1 на всякъде и без каквавто и да е конкуренция: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1421594872701&oid=105610722816671

А за новия сценарии аз имам желание да се включат гост артисти като нови гелои. Например бих им предложила да включат и други красиви музиканти напр. цигулари като Бурак бей:)Така Мурат ходжа ще е по-активен и още по-убедителен (не че сега не е, ама друго си е конкуренцията).

# 710
  • Мнения: 640
Сериала ще го спират ли или ще бъде под друго име newsm78Четох ,че циганската общност в Турция била недоволна от лошото й представяне в ПС.
Аз не го гледам ,че не ми харесва ,но за енформация.

# 711
  • Мнения: 2 156
Предусещам аз, че големи майтапи ще падат!
Дали да не поканим и в-к Шоу да си вземат "матряла" поне за няколко броя напред hahaha
Ние и без в-к "ШОУ" ще си направим шоу. По добре да поканим Туба и Джансел  Joy Joy Joy
Има ли някой против?  hahaha

# 712
  • Мнения: 2 156
Здравейте,

Един поздрав с нашите любимци които са Номер 1 на всякъде и без каквавто и да е конкуренция: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1421594872701&oid=105610722816671

А за новия сценарии аз имам желание да се включат гост артисти като нови гелои. Например бих им предложила да включат и други красиви музиканти напр. цигулари като Бурак бей:)Така Мурат ходжа ще е по-активен и още по-убедителен (не че сега не е, ама друго си е конкуренцията).
Благодаря ти за хубавия клип.  Hug
Много весела песен, става за нашите танци, а видях много нови снимки на Джансел, които не бях виждала досега.
Дано новите сценаристи не се изложат и да ни продължат приказката.
Момичета, които ще идват с лаптоп, качвайте тези хубави красоти и на брега на морето да си ги гледаме.

# 713
  • Мнения: 10 240
Предусещам аз, че големи майтапи ще падат!
Дали да не поканим и в-к Шоу да си вземат "матряла" поне за няколко броя напред hahaha
Ние и без в-к "ШОУ" ще си направим шоу. По добре да поканим Туба и Джансел  Joy Joy Joy
Има ли някой против?  hahaha


Джансел, ще си изкараме страхотно във Варна с момичетата!
Ще отидем, Туба! Това ще е най-приятното време от ваканцията ни!

# 714
  • Мнения: 2 156
Предусещам аз, че големи майтапи ще падат!
Дали да не поканим и в-к Шоу да си вземат "матряла" поне за няколко броя напред hahaha
Ние и без в-к "ШОУ" ще си направим шоу. По добре да поканим Туба и Джансел  Joy Joy Joy
Има ли някой против?  hahaha


Джансел, ще си изкараме страхотно във Варна с момичетата!
Ще отидем, Туба! Това ще е най-приятното време от ваканцията ни!

Благодаря ти, че си ги поканила. Пък съм сигурна, че те ще дойдат!  Joy Joy Joy

# 715
# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Уси  :love001:Pavlinaio здравей!Не ти казвам добре дошла,защото знам че не идваш с добри чувства NaughtyТоку що хвърлих едно око на темата ви и видях за какво става въпрос!Чесно казано задавам си един въпрос-кому е нужна тази агресия!!!!!Всеки има право да харесва дадено нещо и съотвено да не му допада друго!Това е напълно в реда на нещата,та нали затова светът е толкова пъстър.Ако всички харесвахме едно и също,представяш ли си какъв ужас щеше да е #CrazyНе разбирам защо толкова се палите от изказването на едно различно от вашето мнение.Не знаем дали сериалът ще продължи-горещо се надяваме newsm17Знаят само някои хора в Турция!Нима вие сте сигурни, че вашия ще продължи,а???Обаче в едно съм сигурна-определен брой хора си станахме доста близки и със сигурност ще продължим да си гледкаме и да си обсъждаме сериали,а вие само ще се чудите какви интриги да заформяте!

# 717
  • Мнения: 2 156
Уси  :love001:Pavlinaio здравей!Не ти казвам добре дошла,защото знам че не идваш с добри чувства NaughtyТоку що хвърлих едно око на темата ви и видях за какво става въпрос!Чесно казано задавам си един въпрос-кому е нужна тази агресия!!!!!Всеки има право да харесва дадено нещо и съотвено да не му допада друго!Това е напълно в реда на нещата,та нали затова светът е толкова пъстър.Ако всички харесвахме едно и също,представяш ли си какъв ужас щеше да е #CrazyНе разбирам защо толкова се палите от изказването на едно различно от вашето мнение.Не знаем дали сериалът ще продължи-горещо се надяваме newsm17Знаят само някои хора в Турция!Нима вие сте сигурни, че вашия ще продължи,а???Обаче в едно съм сигурна-определен брой хора си станахме доста близки и със сигурност ще продължим да си гледкаме и да си обсъждаме сериали,а вие само ще се чудите какви интриги да заформяте!
Злате, пусни си едно хубаво клипче и ще забравиш за негативните емоции в живота. На мен много ми допадна клипчето, което публикува Нина!  Hug Heart Eyes

# 718
  • Добрич
  • Мнения: 0
Доки, килцата не са важни. Важна е душата!И настроението!  Laughing Laughing Laughing
Абе Доки, вярно ли е че при вас се е излял много дъжд? 
Наистина много, повечето от земеделците направо потънаха с рапицата, за пшеницата все още има надежда, където не е под вода разбира се. Това което даваха по новините за Шабла си е точно така, имам приятел в гражданска защита и щяха да ги пращат там да помагат на колегите си щото много вода много нещо. А в Добрич като започне да вали на моменти е толкова много чак дъжда образува пелена.

# 719
  • Добрич
  • Мнения: 0
Сериала ще го спират ли или ще бъде под друго име newsm78Четох ,че циганската общност в Турция била недоволна от лошото й представяне в ПС.
Аз не го гледам ,че не ми харесва ,но за енформация.
Миличка пък аз ти предлагам един хубавец да ти закрие очите с юрган да не гледаш филма, че да не се отегчаваш.

Общи условия

Активация на акаунт