Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 30

  • 24 085
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 156
Доки, килцата не са важни. Важна е душата!И настроението!  Laughing Laughing Laughing
Абе Доки, вярно ли е че при вас се е излял много дъжд? 
Наистина много, повечето от земеделците направо потънаха с рапицата, за пшеницата все още има надежда, където не е под вода разбира се. Това което даваха по новините за Шабла си е точно така, имам приятел в гражданска защита и щяха да ги пращат там да помагат на колегите си щото много вода много нещо. А в Добрич като започне да вали на моменти е толкова много чак дъжда образува пелена.
Съжалявам за пострадалите земеделци. Но това е природата, за съжаление не можем да й влияем положително, засега само отрицателно го правим! ooooh! Извинявам се за спама!  Praynig

# 721
  • Мнения: 0
Сериала ще го спират ли или ще бъде под друго име newsm78Четох ,че циганската общност в Турция била недоволна от лошото й представяне в ПС.
Аз не го гледам ,че не ми харесва ,но за енформация.
Моята последна Енформация е точно обратната, явно Гугле преводачката или някой друг
са те подвели Simple Smile

# 722
  • Мнения: 2 156
Един сериозен и замислен Джансел. Сигурно мисли, как да включи в програмата си срещата с бг-мама.  Laughing

# 723
  • Мнения: 0
Сериала ще го спират ли или ще бъде под друго име newsm78Четох ,че циганската общност в Турция била недоволна от лошото й представяне в ПС.
Аз не го гледам ,че не ми харесва ,но за енформация.
Миличка пък аз ти предлагам един хубавец да ти закрие очите с юрган да не гледаш филма, че да не се отегчаваш.
Тя дупки в юргана ще си пробие и пак ще го гледа, не я слушай какви ги пише Joy
Даже за момъка, подал и юргана ще забрави от бързане да не изпусне серията hahaha

# 724
  • Добрич
  • Мнения: 0
Уси, споко Бог дал Бог взел вярвам, че всичко ке се управи,а сега нещо не толкова важно, но все пак вижте трябва да си обуем момчето, че ако си обуе тези кубинки без чорапи ще си направи приши и няма да може да върви за снимките.

# 725
  • Мнения: 2 156
Ринка, как върви графика с гледането и коментирането на сериала?
Нали трябва да ни остане време да си напишем нашия сценарий и да го връчим на Туба и Джансел на срещата!
Доки, момчето ни е много финно, как ще допуснем да му се случи нещо подобно!  Sad
Малко спам!  Praynig
Едно време имах един колега, беше йога. Цяла зима ходеше бос в кубинките.

# 726
  • Мнения: 10 240
Ринка, как върви графика с гледането и коментирането на сериала?
Нали трябва да ни остане време да си напишем нашия сценарий и да го връчим на Туба и Джансел на срещата!
Доки, момчето ни е много финно, как ще допуснем да му се случи нещо подобно!  Sad


За графика:

Вчера и днес - обсъждане на епизод 2

В неделя и понеделник - обсъждане на епизод 3

Напомням, че края на гласуването за дата на срещата е утре вечер в 20 часа!
   newsm10

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Вай,бе,как неусетно изписахме и тази тема hahahaРинка,нали покрай организацията за Варна не си пропуснала да ни сътвориш нова темичка  love001

# 728
  • Мнения: 2 156
В следващия сезон на филма според мен тези тримата ще бъдат главните действащи лица.



Сетих се за нещо, дето ми занмаваше ума преди време. Как мислите - Гюлпембе е истинското име на Саймето или това е обръщението на Бурхан към нея. Защото аз допускам действително тя да се е казвала така, но ако са имали някакви проблеми с брат си да си е сменила името.
 Макар, че е възможно Бурхан да си я наричал така, защото това име е подходящо за младата хубавица Сайме.

Последна редакция: сб, 10 юли 2010, 21:11 от zmiyata777

# 729
  • Мнения: 2 156
Вай,бе,как неусетно изписахме и тази тема hahahaРинка,нали покрай организацията за Варна не си пропуснала да ни сътвориш нова темичка  love001
Злате, пропуск при Ринка може да има само ако няма нет.
Тъкмо утре ще пишем в нова тема за 3-та серия.

# 730
  • Мнения: 640
Сериала ще го спират ли или ще бъде под друго име newsm78Четох ,че циганската общност в Турция била недоволна от лошото й представяне в ПС.
Аз не го гледам ,че не ми харесва ,но за Енформация.
Миличка пък аз ти предлагам един хубавец да ти закрие очите с юрган да не гледаш филма, че да не се отегчаваш.
Тя дупки в юргана ще си пробие и пак ще го гледа, не я слушай какви ги пише Joy
Даже за момъка, подал и юргана ще забрави от бързане да не изпусне серията hahaha

Съжалявам,че така мислиш ,но аз наистина не гледам филма. Нали ще ме видите,аз не се крия.Наистина ми е безЕнтересен.Даже предварително знам,
какво ще се случи във филма и защо да си губя времето.
Гледах няколко серии и пак мятане на ръце от Туба и пак същите физиономии
Толкова много копиране ,но лошо ,че спрях.На Вас Ви харесва и глидате ,затова приятно гледане.
Без Гугъл преводача прочетох за недоволството от циганите. Беше написано в българската преса. ooooh!

# 731
  • Мнения: 10 240


Хайде сега да стигаме до 50-та страница!
Левент, дай малко газ!

# 732
  • Мнения: 0
И аз мисля, че главните действащи лица във втория сезон ще са изброените от Змийчето. Към тях добавям и брата на Сайме. Остана ми неясен този образ, а е зареден с отрицателна енергия, ще има да бълва гадости ...

# 733
# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Като се замисля,досега изобщо не сме го нищили този образ,на брата newsm78Аз изобщо немога да предположа защо чак толкова е мразил Бурхан?И дали изобщо те са цигани със Саймето newsm78Сигурно във втори сезон ще го разгърнат като образ.

Общи условия

Активация на акаунт