Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 49

  • 35 374
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 240
Е точно и аз за това говоря...макар,че Джансел...и той милия не е от железо


Но Мурат оправда името на героя си Демир ! Железен излезе в крайна сметка!

# 46
  • Мнения: 10 240
А пък и Джансел май я гледа, не много чисто, по-долу от шията /в епизода с червената рокля,и не само там/ за разлика от Демир,който се фиксираше само върху главата й...Има защо да я ревнува нашето момче,нали?

Совичке, я виж тук къде гледа Демир? Погледът му отива и по-надолу от главата!

# 47
  • Мнения: 10 240
Нови снимки на Мурат - на рожден ден на някой си от екипа на ЛиН:

 

# 48
  • Мнения: 127



 Shocked Shocked Shocked

Туба никога няма да вземе Джансел,тя такива ги не харесва.Мурат никога няма да взема Туба,той такива ги не харесва.
Като знам сами на кво мяза,пък сега кат виждам онуй до Мурат на кво мяза,отиде ми надеждата  newsm78

# 49
  • Мнения: 127
Те всички без грим на нищо не мязат  newsm78
Туба и без грим ти спира погледа  Naughty

# 50
  • Мнения: 10 240



 Shocked Shocked Shocked

Туба никога няма да вземе Джансел,тя такива ги не харесва.Мурат никога няма да взема Туба,той такива ги не харесва.
Като знам сами на кво мяза,пък сега кат виждам онуй до Мурат на кво мяза,отиде ми надеждата  newsm78

Линка, дори на фотографа Б. му се е видяла двойна.... hahaha hahaha

# 51
  • Мнения: 127
Сега пък си мисля,че не съм права newsm78 Ами Бюлент, хич не е грозен даже ,нали са изживяли голяма любов ? Дали от тогава не и се е повредил вкуса за мъже ?

Помните ли  какво написа  мишленчо( дали го пиша правилно ?)          за Бурчи--онова момиче,с широкото лице като луна ,ми нищо особено.

Значи са в Истамбул,що не ги засичат никъде фотографи ????

# 52
  • Мнения: 56
То за Туба все още има надежда,че може да срещне по-хубав мъж.Дали ще е Джансел или някой друг няма значение.Може и Кенан от Езел. Joy Joy Joy
Защото тя все още не е омъжена,но за Мурат няма надежда никаква.А и както ми виждат очите той е много щастлив,поне така го докарва на снимки. newsm78 Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 127
Докарал е усмивката заради детенцето,тоя верно е детешар,ама що не прави  newsm78 Гледам,че има бяло вино пред него,още е пълна чашата .Пуши боро.Наметнал е жена му със сакото му
 
Не ми изглежда нещастен,нито щастлив.Просто усмихнат.Интересно ми е сега като не снимат ,къде се губят  newsm78

# 54
  • Мнения: 10 240
Докарал е усмивката заради детенцето,тоя верно е детешар,ама що не прави  newsm78 Гледам,че има бяло вино пред него,още е пълна чашата .Пуши боро.Наметнал е жена му със сакото му
 
Не ми изглежда нещастен,нито щастлив.Просто усмихнат.Интересно ми е сега като не снимат ,къде се губят  newsm78


И снимката е вече редактирана / не от мен/  hahaha, с акцент на важното!

# 55
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Честно казано,на тези снимки М.Й. и Б. не ми изглеждат никак зле,даже напротив,не ме  #2gunfireно мисля,че си подхождат,изглеждат щастливи заедно Simple Smile

# 56
  • Мнения: 10 240
Честно казано,на тези снимки М.Й. и Б. не ми изглеждат никак зле,даже напротив,не ме  #2gunfireно мисля,че си подхождат,изглеждат щастливи заедно Simple Smile


Защо да не са щастливи! Всичко си имат и щом се обичат- ето ти щастие! newsm53

# 57
  • Мнения: 0
Горната снимка е вече коригирана hahaha

# 58
  • Мнения: 127
jinа ако гръмнат теб,ще трябва и мен Joy И на мен ми изглеждат спокойни,но може обстановката да го налага.Не са в кръчмата отсрещта.Освен това не виждам цигари пред нея,а тя пуши ?

Като е заета ,да бяга при Туба Naughty тя сега разпуска някъде  Thinking А ние ако требва нема да гасиме комповете и ще пишем,та ще пишем  Joy а тя да не ляга ако иска,само да чете  Laughing

# 59
  • Мнения: 10 240
Горната снимка е вече коригирана hahaha



 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

jinа ако гръмнат теб,ще трябва и мен Joy И на мен ми изглеждат спокойни,но може обстановката да го налага.Не са в кръчмата отсрещта.Освен това не виждам цигари пред нея,а тя пуши ?

Като е заета ,да бяга при Туба Naughty тя сега разпуска някъде  Thinking А ние ако требва нема да гасиме комповете и ще пишем,та ще пишем  Joy а тя да не ляга ако иска,само да чете  Laughing

 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт