Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 49

  • 35 383
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 127
Има снимки добавени от Даниса и Кристина-те са румънки,та на тея снимки е изрязана БО.Значи лошите момичета не са само при мамите  Naughty




Що така ни боде очите това момиче  Thinking

# 61
  • Мнения: 1
Е на нас какво ни е лошото...всички ние им желаеме на всички само доброто...дори и на Б.о. Да не мислите,че на нея и е лесно...направо не искам да съм на нейното място...където и да погледне вижда само Туба...еми не може да се мери с нея...мисля,че вече е на ясно с нещата от живота.

# 62
  • Мнения: 56
Е на нас какво ни е лошото...всички ние им желаеме на всички само доброто...дори и на Б.о. Да не мислите,че на нея и е лесно...направо не искам да съм на нейното място...където и да погледне вижда само Туба...еми не може да се мери с нея...мисля,че вече е на ясно с нещата от живота.
На нея най-ясното е,че е по-предпочитана от Туба. Naughty
Не от който и да е,ако ще целият свят да е срещу нея,важното е,че един мъж и то този който обича е с нея. newsm78
Или ще кажете,ама той не я обича.Ние незнам нищо,защото в нашите очи да изглежда,че Мурат не обича Б....,но истината да е съвсем друга и то,че си обича жената.
Колкото и да изглежда не реално. newsm78

# 63
  • Мнения: 0
Незнам дали сте забелязали , но Муратчо си има запазени пози , които почти никога не сменя! Tired Tired Tired



--->
--->
--->

Наклонен на наше дясно...

# 64
  • Мнения: 127
То нейния живот е ясен,омъжена,тате ще осигурява роли,имат си всичко и много важно феновете какво искат  Naughty
Въпроса е дали Мурат сравнява БО с Туба ? Дали живота му харесва така,без да прави промени в семейното си положение ? А  БО дали си е задавала въпроса---приключи ли Мурат с Туба ?

Наивница ми как да ги смени,като все има някой полегнал на рамото му.И май само с БО се снима така, изкривен на една страна.

# 65
  • Мнения: 0
Ми той на всичките снимки е отрязан, надясно - наляво, има ли друг с него,
снимката веднага под ножицата Joy

# 66
  • Мнения: 10 240
Ми той на всичките снимки е отрязан, надясно - наляво, има ли друг с него,
снимката веднага под ножицата Joy


Особено ако е с Туба  Б. веднага взема ножицата....
Затова пък феновете веднага правят колажи....

# 67
  • Мнения: 0
Здравейте мили мои.Виждам ,че кошера е разбунен.Разбрах,че МЙ е на празник покрай снимането на ЛИН.Има въпрос- Защо Б е там.При снимането на АСИ  знаем защо баши а сега защо.Нали е много заета пък и няма какво да я тревожи.Лепка такава. #Cussing out

# 68
  • София
  • Мнения: 30 208
добре де аз едно не мога да разбера, защо Бурчин присъства на всяко едно служебно парти по някакъв повод.  Има ли някой друг актьор да се мъкне така с половинката си по снимачните площадки.  ooooh!

Е, това най- го мразя честно в живота по принцип. Събираме се колеги някъде и някой цъфва с половинката си, а никой друг не е с партньор   Naughty

# 69
# 70
  • Мнения: 10 240
Мишенце, заради такива съвместни изяви се раждат и мислите за показност....

# 71
  • Мнения: 0
Ама това на снимките парти за ЛиН ли е или семейно някакво събиране ?
Аз пак не съм разбрала newsm78

# 72
  • София
  • Мнения: 30 208
Мишенце, заради такива съвместни изяви се раждат и мислите за показност....

не, казвам го не заради показност, а з-то е супер тъпо. Незна друга половинка на актьор да кеси нон-стоп на снимачната площадка. Не съм чувала напр. Касабли и Авджъ да се преследват или контлорилат или пък Дениз Чакър и нейното гадже или пък Фахрие Евджин и възлюбения й. Има страшно много актьорски двойки, ама тяхното е болестно състояние вече.
1001fan, на РД на някой от ЛиН!



ето за тях говоря.

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 19:38 от missence

# 73
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!!  bouquet  bouquet
Гледам, че обсъждате интересни неща... Crazy
Честно казано като гледам тези снимки ми се иска да насоча погледа ви върху тези с детето и тази, където Мурат е само с Б, и колежка! Забелязвате ли разликата в усмивките...тази с детето, на нея Мурат блести от щастие цялото му излъчване е друго, а тази с Б имам чувството, че е усмивка за снимка....нищо повече... newsm78

# 74
  • Мнения: 0
А забелязвате ли, че когато Бурчин има ангажимент, Мурат не я придружава Naughty
Спомнете си снимките от награждаването на Езел, тя освен, че свиркаше като овчарка с пръсти в устата,
но и беше без Мурат.
Само тя ли го придружава при разни негови изяви newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт