Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 49

  • 35 382
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1
Туба и тук играе много влюбена...но защо ли не го прочитам нито в лицето й , ното в погледа й...няма я онази тръпка.Причината не е в Джансел...той между другото стои много добре до нея...причината е в друг...


Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 16:57 от renea

# 31
  • Мнения: 8
За знаене-знае,ама какво му пречи да си при-знае?!Ама шъ доди видовден и за неговата г...ла па тогаз три дни шъ ядем,шъ пием и шъ съ весели-и-и-м!Ха дано им уврат тиквите зелени-цяла сюрия бг-мами им се претисаме,някои сме на възраст-шъ ни тресне я инсулт,я инфаркт,няма да дочакаме яденето и пиенето,а тогаз язък...Вай бе-е-е...

# 32
  • Мнения: 127
Тоя сладур доде не махне мустака неща да го гледам  Naughty
sovabg  на видов ден ще заколя агне и ще раздавам  Naughtyсамо да го дачакаме тоя ден  Praynig

# 33
  • Мнения: 1
За знаене-знае,ама какво му пречи да си при-знае?!Ама шъ доди видовден и за неговата г...ла па тогаз три дни шъ ядем,шъ пием и шъ съ весели-и-и-м!Ха дано им уврат тиквите зелени-цяла сюрия бг-мами им се претисаме,някои сме на възраст-шъ ни тресне я инсулт,я инфаркт,няма да дочакаме яденето и пиенето,а тогаз язък...Вай бе-е-е...

Ти пък какви ги говориш...какви инсулти,какви инфаркти...като се нацъкаме и натокаме...цяла Турция освен младоженците няма да откъсне поглед и от нас...ще има да цъкат и да викат вай...вай и на яденето ни и на пиенето ни...а за танците ни... ще им изпаднат очите Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 1
Знам,че ще дойде този ден и имам търпението да чакам колкото трябва...нищо,че сега ми е тъжно


# 35
  • Мнения: 8
Е,ами хайде тогава да се стягаме,че и да се поупражняваме малко за танците...Да не ни се разтракат кокалите от артрозите,че после и НОИ няма да може да ни помогне...А пък за фейса аз не се притеснявам,мисля,че още хващаме око.а пък и като се понапудрим,че и постегнем...шъ съ представим подобаващо на комшиите.Ходила съм аз няколко пъти в Турция и знам,че "вървим"-естет съм,но нали съм скромна ,не смея да го призная.

# 36
# 37
  • Мнения: 8
А пък и Джансел май я гледа, не много чисто, по-долу от шията /в епизода с червената рокля,и не само там/ за разлика от Демир,който се фиксираше само върху главата й...Има защо да я ревнува нашето момче,нали?

# 38
  • Мнения: 127
Много поздрави на всички от Дидока.Върна се от остров Корфу много уморена от молитви.Нема начин да не се съберат наште  Laughing
Има малко проблем в къщи с баща и,болничък е човека.Но щом се оправи е при нас.А ние ще идем  на гости турско кафе да ни прави дядото  Laughing

На тоя ревнивец кой ли пък не му е виновен  ooooh! Само жена му няма вина  newsm78

# 39
  • Мнения: 0
Сгащен от папараци hahaha

# 40
  • Мнения: 8
Леле-е Фенче,голям си сладур!Добре си го изтипосала :"нищо,освен..."хайде  де...
Ние пък си викаме и кършим пръсти - ха дано,ха дано...

# 41
  • Мнения: 127
1-Освен-една единствена,неповторима ,изпепелаваща сърцата ни любов.
 2- Освен профисонализъм.
 3-Освен нуждата от пари,бе момиче  Naughty

Каквото и да каже ,истината ,че изживяха нещо неповторимо.Няма да им се случи в никой друг филмов проект с който и да е партньор.Докато не ги съберат пак заедно на сцената, или живота да превари следващия филм.
Изгледах 16 епизод на Пленителката.Настръхнах когато тя запя,но не и когато той я целуна на брега.Тя не се раздава докрай.Те са приятели,но нищо по вече.

# 42
  • Мнения: 0
"Изгледах 16 епизод на Пленителката.Настръхнах когато тя запя,но не и когато той я целуна на брега."
И аз тъй, лин.

# 43
  • Мнения: 56
1-Освен-една единствена,неповторима ,изпепелаваща сърцата ни любов.
 2- Освен профисонализъм.
 3-Освен нуждата от пари,бе момиче  Naughty

Каквото и да каже ,истината ,че изживяха нещо неповторимо.Няма да им се случи в никой друг филмов проект с който и да е партньор.Докато не ги съберат пак заедно на сцената, или живота да превари следващия филм.
Изгледах 16 епизод на Пленителката.Настръхнах когато тя запя,но не и когато той я целуна на брега.Тя не се раздава докрай.Те са приятели,но нищо по вече.
Лин,
нали знаеш мила,че МЙ и жена му първо са били приятели,Халит и Берг също. hahaha
Може  при Туба и Джансел да се получи същото,от приятели да станат любими и съпрузи за цял живот. newsm78 newsm78 newsm78

# 44
  • Мнения: 1
Е точно и аз за това говоря...макар,че Джансел...и той милия не е от железо



Общи условия

Активация на акаунт