90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №102

  • 23 671
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
denima на мен кафето си ми е режимноооо smile3533.Аз днес съм на белтъци и ми е разрешено.
Но все пак се извинявам, просто не съобразих  че не всички са като мен  smile3525

# 16
  • Мнения: 170
Добро утро Hug, кошмарната ми нощ свърши, в момента закусвам ябълка - днес ми е плодов и направо ми се връща радостта от живота. Но след малко тръгвам за зъболекар, неприятната част от деня, която трябва да изтърпя Rolling EyesЩе се тегля утре, за днес съм приготвила доста и различни плодове. Имаме градина ,а съпругът ми е любител - овощар, дръвчетата ни са отрупани с плод, само протягам ръка и късам.Приятен ден,момичета  bouquet

# 17
  • Мнения: X
Добро утро и от мен!Да имаме много минуси!
Днес ми е критичния въглехидратен ден.
Снощи си приготвих сладки пълнозърнести питки с мед.Ще харна салата и от тях-една,две,дано не са повече.....че ставам ламя.
А утре плодовия в къщи ще ми е трудно навярно,дано се справя.

# 18
  • Мнения: 463
Цоп и от мен! Мразя дните преди цикъл - ненаситна, подпухвала и зла съм.... Sad , но ще мине... до следващия път де;
вчера - въглехидратен: з: фреш грейпфрут; обяд: солети, форнети, бейкролс и 3 бонбона; вечеря: салата с 2 филии домашен хляб, 2-блокчета шоколад;

Роска - прегръдки и съм сигурна, че ще минете успешно през препядствието пред вас и че всичко ще е наред! Стикам палци!

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 10:28 от Withy

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 204
SLYNCE , и на мен ми се падна веднъж да ходя на заведение във въглехидратен.Хапнах салата и сладолед.
 MagieA , ще паднат като ти свърши,от МЦ е.
noni2009 , и ние имаме кайсийка ,но още не е узряла,чакам я с нетърпение.
ana74 , и аз не го обичах този въглехидратен ,но свикнах и сега даже ми е хубав като знам ,че мога да хапна сладолед Mr. Green
Withy , незнам ти колко си зла ,ама последния път имах голямо закъснение и мъжа ми се молеше повече от мен да ми дойде,че ходех като линейка из къщи,аз едвам се изтрайвам в този период а пък какво остава за другите.Добре ,че е добричък и не ми обръща внимание. Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 1 832
MagieA, нито млякото, нито яйцата в тестото за въглехидратния са режимни. Стават постните теста. Има в рецептите особено за сладки теста.
На мен въглехидратния ми е любим.
SLYNCE, ако има пица можеш да си поръчаш зеленчукова или както са ти предложили салата и сладолед или спагети.

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 09:48 от verabel

# 21
  • Мнения: 0
Малеее... нямате спиране... Мързи ме да ви чета  Hug Аз тия дни се скъсвам от учене, че имам зял учебник да науча наизуст, а разни проекти довършвах.

Както и да е... след прегрешението в плодовия ден, нямаше други прегрешения и всичко си беше режимно. Не съм качила, не съм и свалила, а МЦто закъсняяяява и ме сбърква. Днес съм пак на плодчета и съм се заредила от всички възможни на пазара.

И естествено мерси за новата темичка  Hug

# 22
# 23
  • Мнения: 11
Добро утро! Благодаря ,janeta*   bouquet
Хари-бо - супер букет  Hug
verabel , largefairy - благодаря за кафето и плодовете - направо се раздвоявам - я и двете кафета да изпия  Grinning
SLYNCE , във въглехидратен съм хапвала на заведение пърленка и салата-моята беше с патладжан,домати и горчичен сос,само помолих да е без сиренето  Peace
След плодовия ден имам минус от 600гр, но тях ги свалям от качени след водния Crazy, така че - не се брои Naughty
Днес белтъчен
З - банан и кафе
О - 2 св.котлета ,гъби и салата от домати и краставици
В - шопска или овчарска салата

Да ви спори денят!

# 24
  • Мнения: 12
Жани, мерси за новата темичка!   bouquet

Чета, че някои от вас се оплакват, че е взело да им писва (то е разбираемо де). При мен точно обратното, сега като кантарът показа под 60 съм по-надъхана от всякога, защото знам, че само 1 цикъл и малко, а имам още 6 килограма до целта и трябва да я стигна на всяка цена  Simple Smile Най-добре си довършете режимчето, то не остана!

 Въгрехидратен не е ли добра опция за заведение? Можеш да хапнеш салата с 1-2 филийки хляб/спагети и никой даже няма да разбере, че си на диета.

За днес:
зак: ананас
обяд: салата+ориз със зел-ци
вечеря: 1/2 от обяда

Хубав ден на всички!  Hug

# 25
  • Мнения: 758
verabel, усетих се, ама нямах мая, а и го минах като екперимент с малко количество тесто. Другия път ще напрява тестото, като за питките, но за разнообразие ще ги опека като на сач.

Оф, само да мине днешния кошмарен плодов, едвам се удържам вечерта от глад. А стомахът ми остърган, имам чувството, че се е обърнал навътре Simple Smile

до сега едно кафе, един банан и едни зелен чай без захар.
За после ще видим - отивам на пазар.

# 26
  • Мнения: 25
Благодарско Hug за отговорите но като се за цикля че не мога да измисля нищо да ям на заведение а то има толкова възможности, но аз първо се шашкам и тогава почвам да мисля.



За днес сутринта:
З - кафе и диня ау разкош
О бейкроуз най newsm78 вероятно


 Днес мие едно подуто и ще ми се пръсне корема, вчера прекалих със зелевата салата

# 27
  • Мнения: X
Добро утро, благодаря за новата тема!   bouquet
Вчера - въглехидрати; пропуснах закуската, защото закъснях. Ядох соленки за обяд и спагети на вечеря.

Днес: 1 банан досега.

# 28
  • Мнения: 66
здравейте момичета...виждам че кантарите са се раздвижили при повечето...само така и смело напред...
Роска-стискам силно палци и се моля всичко да е наред...знам че ще бъде така...кураж и многоо  Hug Hug Hug
Аз момичета днес 2-ри ден от МЦ и отново се чуствам тежка и кофти..кога ще свърши това мъчение нзз...качих се след ставането на кантара но нищо ни нагоре ни надолу....Искам раздвижванееееее   smile3518 smile3518...
днешнияя ми ден е плодов и започнах с един портокал и скачам да напазарувам нещичко...
успех на всички и смело напред и надолу на кантара... Hug Hug

# 29
  • Мнения: 86
Здравейте, момичета, и благодарности за новата темичка   bouquet,

Вчера бях варива - пъпеш+кафе; запечен зрял боб на фурна с малко салата и филия хляб; картофена салата и краставица.
Днес съм въглехидратен:
З-пъпеш+кафе
О- пица с кетчуп и подправки
В-сладолед и блокчето шоколад.

Аз се радвам, че килограмите ми си стоят както след водния ден, което е супер. Пробвах си и старите дрешки и вече влизам в тях и закопчавам ципове, което не е било от доста време. Има какво да се желае, но определено режима е страхотен.  Peace

Успешен ден, момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт