90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №102

  • 23 667
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 204
Цитат
Купете си 100 гр. пакетче и го разделете на 4 части.
Това вие как го тълкувате? В един плодов ден могат да се ядат по 25г ядки ли? Или на 4 пъти по 25г?  Rolling Eyes
А по колко грама стафиди горе-долу си позволявате (в плодов ден)?
100гр. ги разделяш на 4части  и ги ядеш на 4 пъти, а не наведнъж.
В момента си чакам баничките да се изпекат ,че се замотах с децата и си забравих обяда LaughingСлед малко отивам до магазина и ще си взема сладолед за вечеря.

 

# 46
  • Мнения: 1
janeta-  bouquet
Хари - благодаря за цветята, страхотен аромат. Wink
Verabel,largefairy- благодаря за кафенцата.

След вчерашния белтъчен съм -1.100 кг. супер остава и да се задържат.
 За днес.З-ябълка, О - 1/2 краставица и картофена салата,В-салатка+маслинки и малко картофки.

Имам и друг повод за радост - синът ми е приет в училището, което искаше да учи след 7 клас, много съм доволна.

Приятен следобед на всички. newsm51

# 47
  • Мнения: 37
 Hug Здравейте дружина. Отдавна не съм писала , но бяхме на гости на мама и цял ден по улици и разходки. Не съм се теглила , но съм си режимна с малки прегрещения. Днес се прибрах и ще съм изцяло режимна пак- днес на картофки.

# 48
  • София
  • Мнения: 12 554
Цитат
Купете си 100 гр. пакетче и го разделете на 4 части.
Това вие как го тълкувате? В един плодов ден могат да се ядат по 25г ядки ли? Или на 4 пъти по 25г?  Rolling Eyes
А по колко грама стафиди горе-долу си позволявате (в плодов ден)?
100гр. ги разделяш на 4части  и ги ядеш на 4 пъти, а не наведнъж.


Никога не съм ги разделяла. Напротив. Ядях си ги на обяд или на вечеря.

# 49
  • Мнения: 1 702
Цитат
Купете си 100 гр. пакетче и го разделете на 4 части.
Това вие как го тълкувате? В един плодов ден могат да се ядат по 25г ядки ли? Или на 4 пъти по 25г?  Rolling Eyes
А по колко грама стафиди горе-долу си позволявате (в плодов ден)?
100гр. ги разделяш на 4части  и ги ядеш на 4 пъти, а не наведнъж.


Никога не съм ги разделяла. Напротив. Ядях си ги на обяд или на вечеря.


И аз така.25 грама за кой зъб по-напред? hahaha Някъде в книгата четох, че 8 бадема са за един прием.Много моля! Naughty

# 50
  • Мнения: 0
Момичета, не знам дали по някое време вече е ставало въпрос за това, но ето на какво попаднах:

Цитат
Написано от Uniscorp на Fri, 06/25/2010 - 10:39.
Здравейте, пиша за да ви представя нещо, което смятам, че ще бъде интересно на всички отслабващи. До септември месец предстои да излезе книгата за 90 дневната диета на български. Българското издание е обновено и допълнено с нови насоки от авторките. В тази книга е и оригиналната формула за отслабване, създадена от словенските авторки Бреда Хробат и Мойца Поляншек. Другата новина е, че издателство Унискорп подготвя издаването и на втората книга, която дава насоки за това как да се задържи телесното тегло и как да се храним след като сме направили 90 дневната диета.

# 51
  • Мнения: 1 702
Блейти, ние вече знаем повече от самите авторки. hahaha Пък и докато излезе и да я качат, ще направим почивка и още 3м. Wink

# 52
  • Мнения: 0
Знае ли човек, може специално за българското издание да са запазили някои тайни трикове.  Mr. Green Пък диетата така да ни е харесала, че и след месеци да искаме все тук да си седим, макар и вече фиданчести.  Joy

Весела, според първа страничка ни се полагат по 7-8 сушени плода, което май към 50 грама отива. Така че сигурно и стафидите трябва да са толкова. Аз лично гледам да избягвам сушените плодове, че много бързо мога много да прекаля, нито ще се усетя, нито ще се заситя.  Laughing Така че да кажат другите по колко хапват.

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте!

Какво се случва, станах разногледа... То бива бива интерес към темата, но досега не бях виждала три теми за 90-дневната на първа страница  Joy Joy Нашествието на фиданките  hahaha

Благодаря за новата тема все пак   bouquet
Днес отчет за въглехидрати:
з-банан
о-макарони с малко захар и салата
в-бисквити Престиж и салата

Надя Савова, страхотен резултат!   bouquet
Роска, надявам се, че хубавите новини за вас тепърва предстоят!
SMG, 14 кг. си е направо чудесно, поне сега си ги затвърждаваш и е по-малко вероятно да се върнат  Peace
Хари, много апокалиптичен подпис  hahaha Вече чувам Аеросмит да ти свирят на последната четворка  Joy

# 54
  • Мнения: 1 702
Маги, рода съм с маите затова. Joy

# 55
  • Асеновград
  • Мнения: 0
helena - честито за сина. Желая му успех.
eti_88 - привет

# 56
  • Мнения: 0
Добър ден! Жани мс за темичката!
Роска Пожелавам ви леко,скорошно и успешно преминаване през този лош период. И е мн добре това че мислиш позитивно! Така всичко минава по-леко.  Hug
Хари страхотен букет! Днес и аз правих с ирисчета и хризантемки! Ама не мога да се науча как се качват снимки,за да ви "подаря" лично от мен изработан! Laughing
Аз също вече едва издържам  особено на този ужасен плодов...съсипва меее,боли ме глава,нищо не ме наяжда  и мисля само за утре! Мисля след малко да легна и да спя до утре за обяд  Mr. Green иначе на протокола: 1 пъпеш(който няма и 500 гр с кората...като портокал е Laughing ) 80 гр ядки микс със стафиди,домат,краставица и 5 маслини (за новите не е режимно!) иии 2 кафета до довечера имам още:2 праскови,още малко пъпеш и няколко кайсии,ама кой знае и какво друго ще натъпча...още малко остава и от сега мислч за онези два такива гладни дни...плодов и воден,ще се сасипя... Лек ден и дано изпече това слънце най-накрая.... Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 35 151
Здравейте момичета Hug Бърз отчет до тук : З- череши, О- ориз по китайски
Сутринта кантарчето ме зарадва с 72.500- резултата ми преди злополучното море Whistling

Момичета,почнахте да капете като круши Mr. Green Стягайте се фиданки- вие сте за пример тук,моля не си скапвайте доброто име Mr. Green Hug

# 58
  • TX
  • Мнения: 590
  bouquet запс от мен в днешния ден
Дано пълнолудието е с нас и много килограми изтекат, а на тези в застой се раздвижат .......

# 59
  • Мнения: X
nanu4e, тук сме, спокойно!  Laughing Да не спамя: днес съм на банани; довечера - зеле с моркови.

Общи условия

Активация на акаунт