Пред първа СЕДМОкласна класация - в ступор и екзалтация

  • 38 355
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23
Честита нова тема
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 39 нови отговора.

# 46
  • Мнения: 1 879
Белмекенска  Благодаря за новата тема и публикацията.  bouquet

Вече сте на точното място отпред! newsm10

# 47
  • Варна / UK
  • Мнения: 375
НадяТ, като разгледах алеята на славата, видях че децата ни са в едно уч-ше. От 7-ми кой е синът ти, че били двама от випуска?

От 7б, а вие??

# 48
  • зад кестените
  • Мнения: 795
  :  bouquetЕто ме пак при вас Hug Hug, благодаря за новата тема   bouquet
Мерси за поздрава!
ето нещо и от мен за всички майки и деца, който ще научат един нов език през следващата учебна година независимо какъв ще е той

http://www.youtube.com/watch?v=8W_Tddwqe7I&feature=related
Ако късмета е с нас, немския ще ни е новия Hug Hug

# 49
  • Мнения: 320
Само да кажа, че за 91 Немска бал от 34 за момиче стига:)
На първо класиране ли?
Ако това наистина е така, обяснението е, че доста по- малко деца от очакваното са  посочили  91 НЕГ като първо желание

# 50
  • Мнения: 135
Не мога да ви насмогна. Дано малкия заспи , та да се вредя да седна малко и аз на компа.

# 51
  • Мнения: 263
Ние сме я посочили 91НЕГ на 3място

# 52
  • Варна
  • Мнения: 552
НадяТ, като разгледах алеята на славата, видях че децата ни са в едно уч-ше. От 7-ми кой е синът ти, че били двама от випуска?

От 7б, а вие??

Ние сме в 7-в, музикалната паралелка- Михаела

# 53
  • Мнения: 2 577
НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ МАЙКИ ОТ БУРГАС !!!!! ОТ РИО СА КАЗАЛИ ЧЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ НА-КЪСНО В 4 ЧАСА

мерси, значи има няма още половин час и вече ще се успокоим  Hug
хем си знам къде сме и пак ми е нервно....

Представям си момичета какво ви е на вас  Hug. Стискам палци  Praynig

# 54
  • Мнения: 31
Малко късно се записвам,но няма значение.На финалната права сме!УСПЕХ!!!!!


ОЩЕ МАЛКО!

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 21
Ето нещо интересно - Голямото чакане
Колко безсмислено, но сигурно прекарваме половината си живот в чакане.

Всичко започва още преди да се появиш на бял свят. Първо чакаш 9 месеца да се родиш. После някой те чака да проходиш, да проговориш, да тръгнеш на училище, тук отварям една голяма скоба [да видиш класирането за гимназия] да спре да правиш глупости. Ти чакаш да спрат да ти казват, че си малък и не разбираш. Чакаш първата целувка, първото гадже, първата среща...

После чакаш да си намериш идеалната работа. Идеалната половинка. Чакаш да звънне телефона. Да дойде имейла. Да ти се роди детето. Да порасне детето... Чакаш да дойде маршрутката, таксито. Да звънне алармата. Да дойде отпуската. Да ти увеличат заплатата. Да си купиш кола, да направиш дом... Може и в друг ред. newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 3 648
Сега си давам сметка, че нямам идея какъв бал има въпросното дете за кандидатстване, защото си зависи от у-щето и какви оценки влизат като балообразуващи. newsm78 ooooh!

# 57
  • Мнения: 23
НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ МАЙКИ ОТ БУРГАС !!!!! ОТ РИО СА КАЗАЛИ ЧЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ НА-КЪСНО В 4 ЧАСА

мерси, значи има няма още половин час и вече ще се успокоим  Hug
хем си знам къде сме и пак ми е нервно....

Представям си момичета какво ви е на вас  Hug. Стискам палци  Praynig
Дано да излязат по-скоро  #Crazy

# 58
  • Мнения: 23
Сега си давам сметка, че нямам идея какъв бал има въпросното дете за кандидатстване, защото си зависи от у-щето и какви оценки влизат като балообразуващи. newsm78 ooooh!
Ако си борят две деца за едно място голяма роля указва и характеристиката  Peace

# 59
  • Мнения: 3 410
И във варненския сайт на РИО има инфо че класирането ще излезе след 17 часа

Общи условия

Активация на акаунт