Пред първа СЕДМОкласна класация - в ступор и екзалтация

  • 38 350
  • 744
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 648
Оф, 17, цял ден цъкам на тоя сайт!
Детето, за което проверявам не е мое, но е близко и вече не е прието в ТУЕС, а чакащ. И сега е важно тук да успее някъде! Защото 7 чакащ ми се струва не много вероятно да се класира на второ класиране, но..божа работа!

# 31
  • Мнения: 231
Миналия път ,като излязоха оценките нашият сайт (този)блокира.Дано този път да можем да се радваме заедно.

# 32
  • Мнения: 3 410
Е, тогава и аз да се успокоя, че щом 34 стига за 91 в София, ще ни стигне и за Първа с немски във Варна
Благодаря Ганис Hug

# 33
  • Мнения: 153
ха ха това с часовника е СУПЕЕЕЕЕР !!!!  

ей, мацки отивам да си взема хапче за котарака, да не заваря и нова тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 106
Ехееее и трета страница ме устройва в този момент!

# 35
  • Мнения: 139
Искам да дам предложения за алеята на славата:
госпожа Лео - немски и английски език 91 НЕГ
господин Зомър - история  91 НЕГ
госпожа Симеонова - химия 91 НЕГ
госпожа Бъчварова - начална учителка 105 СОУ
госпожа Георгиева - български език 55 СОУ
госпожа Лякова - български език 55 СОУ
господин Йорданов - биология 55 СОУ

# 36
  • Мнения: 17
В 17:00 ? Shocked
Как ли ще изчакам дотогава ? Tired Както и да е..Дано класирането ни зарадва


Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван 7 отговора.
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.   ooooh! ooooh!
Ами първоначално разбрах , че щяло в 8 обаче добре , че е в 5  Grinning Малко по рано

# 37
  • Мнения: 370
Ками ти да не излезе в  Wink отпуск
Белмекенска благодаря   Flowers Sunflower

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 328
Вени, защо да не ти се вярва! Тук има поне 2-3 деца, които са приети в ТУЕС, но няма да се записват! Мисля, че 7-ма резерва има всички шансове! Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 648
А, мерси, Dive, за инфото. Аз разсъждавах, че 2-3 да се откажат, но 7..?! първоналачно като видях 7 под чертата си викам - а добре е, но като се размислих...

# 40
  • Мнения: 263
И аз да дам предложение за алеята на славата - госпожа Соколова математика 6то ОУ София, госпожа Ади Димитрова - начален учител 6то ОУ София

# 41
  • Мнения: 164
Мерси за поздрава!
ето нещо и от мен за всички майки и деца, който ще научат един нов език през следващата учебна година независимо какъв ще е той

http://www.youtube.com/watch?v=8W_Tddwqe7I&feature=related

# 42
  • Варна
  • Мнения: 552
НадяТ, като разгледах алеята на славата, видях че децата ни са в едно уч-ше. От 7-ми кой е синът ти, че били двама от випуска?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 266
ganis, искам да те попитам за следното: дете в 9-ти клас не е доволно от годишната си оценка по математика ( 31 СОУ). Може ли да се яви на повишителен изпит и ако да, каква е процедурата? По мое време имаше такава възможност. Подаваш молба да директора. Назначва се комисия от 3 учители (по предмета), като учителя поставил оценката НЕ участва в изпита. Как стоят нещата в днешно време? Благодаря. Ако Ви затруднява въпросът ми, няма да се разсърдя, ако не получа отговор. В смисъл, отговорете ми за това което знаете, не искам да Ви натоварвам да търсите допълнително инфо. Мерси!

# 44
  • Мнения: 17
НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ МАЙКИ ОТ БУРГАС !!!!! ОТ РИО СА КАЗАЛИ ЧЕ РЕЗУЛТАТИТЕ ЩЕ ИЗЛЯЗАТ НА-КЪСНО В 4 ЧАСА

Общи условия

Активация на акаунт