СЕДМОкласник иска да узнае "Вида" от неговия отбор ли ще играе - 10

  • 22 713
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 731
А мойта си писа отговорите на листче ,ние така ги проверихме.Само на последната матура нямала време.

# 31
  • Мнения: 307
Аз не посмях да инструктирам Мими да си запише отговорите на лист, че не ги знаех онези, квесторите де, как ще реагират. Но я помолих да си ги запомни (затова сега се моля по БЕЛ да си е повторила точно отговорите, които е дала, а по М - да се е пообъркала тук-там, че е дала тези отговори, а всъщност - съвсем други)   Joy

# 32
  • Мнения: 370
на нашите им е било забранено да си запишат отговорите

# 33
  • Мнения: 1 674
Ками, мерси за темата! Hug

Относто ВО - при нас децата са били разпределени по стаи, както на изпита по математика. Квесторите са си били преподаватели от училището, естествено. Ами преписвало се е, както всяка  предишна  година. Не знам защо правят тези ВО, като е ясно, че всички имат интерес да не се провеждат стриктно, за да се отчетат накрая високи резултати.
При нас не се говори за празнуване на завършването на седми клас.
Децата са настроени вече ваканционно и често не влизат в часовете, по думите на младежа. Моят, разбира се, не е от тези. Sunglasses

# 34
  • Мнения: 398
Кaми,това харесва ли ти-   Седмокласник иска да узнае "Вида" от неговия отбор ли ще играе   newsm73?   

# 35
  • Мнения: 804
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out ОТКЪДЕ-НАКЪДЕ ГОСПОЖАТА ПО БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ЩЕ ЧАКА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ВЪНШНОТО ОЦЕНЯВАНЕ,ЗА ДА ОФОРМИ ЗА ГОДИНАТА СИНА МИ?  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
За цяла година не го научи това дете, та трябва да чака последния възможен момент.

Прощавайте за големите букви,ама много се ядосах.  Sad

# 36
  • Варна
  • Мнения: 924
Titi73 , резилтатите излизат заедно БЕЛ на първи ред, Математика на втори.  

Това се е получило готино !  Joy
Neli , шегичка ли е , или грешчица от бързане , не знам ... обаче уцелва десятката  Mr. Green

# 37
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Просто аз, споко и ние сме така.
По всички предмети ще ги оформят до вторник най-късно, но по БЕЛ щяла да чака външното.
Според мен няма да може да го дочака, щото то ще излезе късно, ама ще видим.
Нашата госпожа предимно лъже.
Каквото го каже - после го забравя. Постоянно иска от децата нещо уж за окончателно оформяне и после казва, че не е вярно.
Ние сме и свикнали вече и не я взимаме насериозно.

# 38
  • Мнения: 307
Одри, добро е заглавието!
Ето и от мен едно:
"СЕДМОкласно - мина изпитното бреме, за "видов ден" настава време"

Всъщност, Одри, Ками вече е пуснала темичка, предложения ще даваме за имена на следващата.

# 39
  • Мнения: 60
newsm78 не давате идеи за заглавие  Rolling Eyes

СЕДМОкласникът брои точки, до 11-ти е в отсрочка  Simple Smile

daniela7, не само на вашите деца не са им давали да си запишат отговорите... Особено след изтичането на информация с матурите на големите беше забранено всякакво изнасяне, но както чета някъде децата са успявали.

# 40
  • София
  • Мнения: 18 116
Данива, не бях видяла, че темичката е нова.. Joy hahaha Затова...

# 41
  • Мнения: 307
Данива, не бях видяла, че темичката е нова.. Joy hahaha Затова...

Наречен, колежке по вълнения, Наречен...  hahaha

# 42
  • София
  • Мнения: 18 116
С огромно удоволствие ще се запътя нататък - релакс, бани, липса на тестове и очакване на оценки и класирания и най-вече многолюдна форумска сбирка на сянка, с питиенце и мезенце Hug

# 43
  • Мнения: 101
Май скалата няма да е същата:

Цитат отhttp://www.mediapool.bg/show/?storyid=164847

...Зам.-министърът на образованието Милка Коджабашиева обясни, че първата част носи максимум 65 точки, които се равняват на шестица за външното оценяване. Оценката от външното оценяване по принцип се вписва като текуща оценка по даден предмет и не е от голямо значение. Ако не се яви на външното оценяване обаче, ученикът няма да бъде допуснат до втория модул, който е вход към гимназиите.

Максималният сбор от точки за първата и втората част от изпита е 100. Така дете, което е решило без грешка първия модул и има шестица, но не е работило по втория, може да получи обща оценка между тройка и четворка, която ще му осигури класиране в профилираните и професионални паралелки. За поредна година броят на местата в гимназиите надвишава броя на кандидатстващите ученици. Тази година има места за 32 303 ученика в 666 профилирани и 527 професионални паралелки, съобщи Коджабашиева. Тя отказа да посочи точно на каква оценка ще съответстват 65 точки, тъй като по скалите за оценяване все още се работи...

# 44
  • Мнения: 307
Специално за вас, уважаема, и за нсички колежки от темата!
Имаме право следобедно да разпуснем малко пък...


Общи условия

Активация на акаунт