СЕДМОкласник иска да узнае "Вида" от неговия отбор ли ще играе - 10

  • 22 705
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 577
"СЕДМОкласно - мина изпитното бреме, за "видов ден" настава време" - Данива    bouquet 

Н О В А   Т Е М А



# 736
  • Варна / UK
  • Мнения: 374
Успях да се разпиша и в тази тема - на последна страница  Laughing. Мислех си, че този уикенд като няма тестове по мат. и БЕЛ за решаване, ще ми е по - спокойно и ще имам повече свободно време. Да - ама не, всички други неща, които чакаха ред да ги свърша, сега дойдоха на дневен ред   ooooh! ... и се почна едно чистене, готвене, пазаруване и бягане по задачи....

Sandalka, то не остана много време, но моят син ползва практическо помагало по физика, касаещо светлинните явления оттук:
http://lightphenomena.hit.bg/
Толкова нагледно е обяснено, че чак аз го разбрах  Mr. Green

Относно удостоверенията за завършен седми клас, знаете ли откъде се вземат - от канцеларията на училището ли?? Трябва ли предварително да се обадим, че искаме? Защото на 15.06 очаквам само да му върнат бележника и евентуално да му дадат служебна бележка с оценките от изпитите  newsm78.

# 737
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321

Относно удостоверенията за завършен седми клас, знаете ли откъде се вземат - от канцеларията на училището ли?? Трябва ли предварително да се обадим, че искаме? Защото на 15.06 очаквам само да му върнат бележника и евентуално да му дадат служебна бележка с оценките от изпитите  newsm78.

Наде, има нова тема, прехвърлих там питането ти.

Удостоверенията, заедно със служебните бележки се давата на учениците от класната.
Удостоверенията се правят едновременно на всички седми класове. Т.е. за всички стават по едно и също време.
Интересно ми е разговорите с класните по този въпрос до какво са довели и дали се е получил желаният резултат, а именно да се дадат удостоверенията по-рано, на тези които им трябват.

# 738
  • Мнения: 1 879
Аз си изтеглих заявлението за класиране. Party Party Party
Къде?
А и от къде ще вземеш кодовете?
Най-бавно е написването на кодовете, защото има само няколко бланки с тях и се чака да се освободят, за да ги вземе следващият родител.
Миналата година в едно от гнездата бяха 4-5 и това най-бавеше процеса.

Ето тук открих, че има кодове на училища - http://www.rio-sofia-grad.com/web_folders/appl_files/planpriem/prilojenie1.xls.

Дали тези кодове се искат в заявленията - тук има код на училище, но не и на отделните паралелки, а нали те са точно различните - едни с немски, други с френски.

ПС Сбърках темата, но не мога да изтрия тук - пуснах го и в новата

Общи условия

Активация на акаунт