Отговори
# 735
  • Мнения: 135
И при нас днес е имало изпитване по БЕЛ и английски и за малко им се е разминало контролно п о  мат(учителката била при директорката на килимчето Laughing). Но пък ще им го даде утре.
А резултата по БЕЛ ще е решаващ за годишната оценка. Дано се е справила fingerscrossed , че толкова се мъчи ...
И събират бележниците newsm44

Арим, дано всичко продължи да върви по вода на тези хора. И дано доживеем и у нас да се борят за всеки човешки живот така, както в чужбина.

# 736
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
А резултата по БЕЛ ще е решаващ за годишната оценка. Дано се е справила fingerscrossed , че толкова се мъчи ...
И събират бележниците newsm44

И при нас така са казали, но няма да могат да го ползват, защото ще излезат след срока за оформяне на децата.

# 737
  • Мнения: 750
Ние очакваме класно по БЕЛ на 10.06 , дано намерят целия клас за уречения час. Според дъщеря ми, съучениците и се появявали "от веме на време", но не и за първия час .

# 738
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ние очакваме класно по БЕЛ на 10.06 , дано намерят целия клас за уречения час. Според дъщеря ми, съучениците и се появявали "от веме на време", но не и за първия час .
Е това е смешно.
Как на 10.06?
Кога ще ги проверява, кога ще ги оформя?

# 739
  • Мнения: 459
В класа на моята дъщеря има едно момиче, което не ходи на у-ще от средата на месец май. Ами искало да се подготвя вкъщи детето. Но и след изпитите продължава да не ходи...  newsm78

# 740
  • София
  • Мнения: 483
И нашите бягат от часове. Снощи класната ми се оплака, че в последните два часа не могат да ги съберат, ама изобщо. Оценки ще оформят чак до края на следващата седмица. И бележници вече събират. На 15 юни ще предават учебниците - 14 броя. Трябва да си вземат медицинските картони от медицинската сестра, че ще им трябват за новите училища.
eldi, ето такива не толерирам по никакъв начин. Ами, като му дават болнични листове родителите, то така свиква от малко още и занапред все ще си мисли, че водата е до колене.

# 741
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В класа на моята дъщеря има едно момиче, което не ходи на у-ще от средата на месец май. Ами искало да се подготвя вкъщи детето. Но и след изпитите продължава да не ходи...  newsm78
Сигурно, за да си почине.

# 742
  • Мнения: 1 879
Ние очакваме класно по БЕЛ на 10.06 , дано намерят целия клас за уречения час. Според дъщеря ми, съучениците и се появявали "от веме на време", но не и за първия час .

И каква й е целта на тази учителка? Просто недоумявам - толкова ли не успя да провери знанията на децата досега!?

# 743
  • Мнения: 750
Ние очакваме класно по БЕЛ на 10.06 , дано намерят целия клас за уречения час. Според дъщеря ми, съучениците и се появявали "от веме на време", но не и за първия час .
Е това е смешно.
Как на 10.06?
Кога ще ги проверява, кога ще ги оформя?
предполагам, че госпожицата си познава "стоката", просто прави опит да удържи положението.

# 744
  • Мнения: 2 577
Н О В А   Т Е М А

 newsm78 не давате идеи за заглавие  Rolling Eyes

# 745
  • Мнения: 398
А към гафовете: Във варненското училище Кирил и Методий не щещ ли не стигнали квесторите от други чуилища и влезли техни учители за квестори - те пък защо ли са били свободни. И е паднало бясно подксазване - учителите са сочили верните отговори директно, хвалят се децата. Училището е централно и някак всяка година се оказва, че децата от него са с най-висок бал при кандидатстване, ама според тяхна си статистика. Директорката им е бивша шефка на образованието в общината.
[/quote]                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        ТОВА ИЗОБЩО,АМА ИЗОБЩО НЕ Е ВЯРНО.

# 746
  • Мнения: 20
По отношение на гафовете и преписването в повечето случаи е недоказуемо.Един казва имало е, а друг казва не е вярно.Сгрешен е форматът на изпита.В нашето училище както вчера споменах е имало преписване, по думите на децата квесторите са "помагали",но иди докажи. Изпит реален трябва да има, какъвто вчера провеждаха в УНСС. Явявала съм се на такъв и наистина няма никаква възможност за преписване,защото над всеки компютър има монтирана камера, която те записва през цялото време. Изпитът трябва да се провежда в друго училище,различно от това ,в което учат децата.
Освен това по мое мнение външното оценяване е напълно безсмислено нещо.Учителите услужливо помагат на дечицата и в резултат- детето се е представило добре, училището се е представило отлично, а кажете ми Министерството какво разбира от цялата работа и "Вълкът сит и агнето цяло". Само се харчат излишни пари,децата се тормозят и резултатите са нереални.
Апелирам да се промени формата на изпита, в противен случай винаги, ама винаги резултатите в Доспат ще са по-добри.

# 747
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
В нашето училище, в стаята на детето ми изобщо не е могло да се преписва на никое от външните оценявания.

# 748
  • София
  • Мнения: 18 123
И в училището на дъщеря ми  е нямало преписване и подсказване  по време на ВО по предметите.
Даже, подобно на нареждането им на изпитите по  БЕЛ и мат, са били разпределени по по-малко деца в стая. Peace

# 749
  • Мнения: 20
Преди малко дъщеря ми се прибра от училище и сподели,че учителката им по история проверила някои от работите от ВО и се оказало,че дете-познато като двойкаджийче в клас има повече точки от друго,което е на 6 място на Национална олимпиада,
А кажете ми ,скъпи мами какво става тука........?

Няма смисъл това ВО

Общи условия

Активация на акаунт