СЕДМОкласник иска да узнае "Вида" от неговия отбор ли ще играе - 10

  • 22 706
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 131
Искате ли добра новина:)
Няма анилурани работи, заради имената:)
По бел и по мат
Успокойте се:)

# 46
  • София
  • Мнения: 5 131
Всички мами, от СФ, които се притесняваха, нека са спокойни:)

# 47
  • Мнения: 910
тази статия е стара - 04.05.,как така 65 т ще са равни хем на 6-ца ,хем не казва на каква оценка -явно противоречие в думите й ?!?
хиляди благодарности ,ganis   bouquet   bouquet   bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 5 131
тази статия е стара - 04.05.,как така 65 т ще са равни хем на 6-ца ,хем не казва на каква оценка -явно противоречие в думите й ?!?
хиляди благодарности ,ganis   bouquet   bouquet   bouquet
Нормално е, да е така.
За ВО ( 1 модул), което си е текуща оценка за дневника 65т е логично да са 6, но за кандидатстване за ЕГ и проф у- ща няма да са 6.

# 49
  • Мнения: 60
Благодаря Daniva , наздраве Simple Smile

Специални благодарности и на ganis за включването и за добрите новини.

# 50
  • Мнения: 307
Така дете, което е решило без грешка първия модул и има шестица, но не е работило по втория, може да получи обща оценка между тройка и четворка,

Това е инфарктно бе, хора! Нали уж ни проглушаваха ушите, че ако 1 модул е безгрешен, дава оценка около 4,50... Как така сега се губи цяла една единица?! Ами ако дете не се е справило с целия 1 модул, а има, да речем... 51 точки, какво - може би не успява да върже 3 и няма право на класиране ли?!?
Оххх, както вече казах, инфарктно ми подейства инфото, но като знам, че г-жа зам-шефката има навика да се изказва неподготвена, ще изчакам по-категорично инфо. Стискам зъби, не се панирам...
 blahblah

# 51
  • Мнения: 101
Прощавайте, ако съм внесла напрежение, но по старата скала 65т. са около 4,5 , а тук тя казва - между 3 и 4. Дано наистина да е стара информацията.

# 52
  • Мнения: 398
Одри, добро е заглавието!
Ето и от мен едно:
"СЕДМОкласно - мина изпитното бреме, за "видов ден" настава време"

Всъщност, Одри, Ками вече е пуснала темичка, предложения ще даваме за имена на следващата.
                                                                                                                                                                                                                                                                               smile3501    И твоето предложение е много хубаво!Е,за когато си ги хареса... Grinning   НАЗДРАВЕ!

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 19:01 от odri 1

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 18 061
По старато скала даже излиза 4,75 за безгрешен първи модул. Peace Колкото и да ни е изгодно оценяването  по нея, няма как да  не признаем, че подобно оценяване е завишено на фона на по-голямата тежест на задачите от втория модул. WinkДа видим обаче каква секира ще сътворят от МОН.. Thinking
ganis, благодарско за инфото.    Hug
Данива, а на теб за почерпката!   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 5 131
Мами, пак почвате скали и оценки. Не е здравословно, моял ви! И аз не мога да предположа, каква ще е скалата.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 131
Чакайте, и аз да се похваля като мама. Щерката, 6-класничка днес на ВО по БЕЛ на теста от 18 въпроса има само един грешен:)) Ще чакаме и преразказа:)

# 57
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не мога да се начудя какво и се връзвате на зам. министърката.
Тя е толкова далече от истината и така говори на прима-виста,
че ако се чуе от страни с разбиране ще се гръмне.

# 58
  • София
  • Мнения: 18 061
Мами, пак почвате скали и оценки. Не е здравословно, моял ви! И аз не мога да предположа, каква ще е скалата.

Аз си чакам новата. Mr. GreenСамо споделих, че колкото и да ни е неприятно, в подобно действие има известна логика. Peace
Браво на детето, ganis!Да го поздравиш специално от крейзи мамите тук!

# 59
  • Мнения: 68
Здравейте и от мен в новата тема! Само хубави новини да обсъждаме в нея! Както и ще бъде, като се има предвид новината от Ганис! Благодаря, Ганис!

Данива, благодаря за питието!

Относно скалата, аз мисля че няма пречка да остане същата, защото е приложима и към новия формат на изпита. Това , което разбрах от всичко прочетено и чуто е, че ще се формират две оценки:
1. едната ще е върху първия модул и ще е съотносима към 65 точки (максималния брой точки от 1 модул). Тя ще се вписва като текуще оценка;
2. втората ще е върху първи и втори модул и ще е съотносима към 100 точки (максималния брой точки от първи и втори модул). С тази оценка ще се образува бала за кандидатстване.
 

Общи условия

Активация на акаунт