Отговори
# 660
  • Мнения: 307
Толкова пъти съм чела вече тази Наредба 11, та имам чувството, че и насън ще мога да я кажа...  book

# 661
  • Мнения: 307
Малеее, колко сте изписали, а аз се чудех какво ще си говорим до 11.06 Grinning

Ооо, до 11.06. ще сме изписали 11 теми (или поне 6) (къде ми е намигащия емотикон  newsm78 ).

Едно време се взимаше средният успех от дипломата. Вече не.

# 662
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ками  Hug голяма работа ти отворихме тия дни, но като се съберем някога ще се черпим  Peace

Аз съвсем сериозно предлагам когато минат всички трепети и приеми да се разберем кой къде ще ходи лятото - може и да се засечем съвсем непринудено и неорганизирано  Peace

# 663
  • Мнения: 370
в сградата където учим  сега се дели от основното и от гимназията където искаме да учим та от там са казали на децата че при равен бал ще гледат дипломата , затова и написах така даже снощи го коментирахми с мойта госпожица

# 664
  • зад кестените
  • Мнения: 798
Някоя от вас намери ли направен преразказ на "Вида" от "специалисти"?Любопитна съм да го видя.

И аз вчера питах, но се съмнявам, че някой ще се осмели да направи преразказ на това литературно недоразумение.

Мисля обаче, че сме в правото си да поискаме преразказ от МОНМ - щом има указение как се превръща някакво си изречение от пряка в непряка реч, трябва да дадат и преразказа!

 Hug HugМилички направо сте ми прочели мислите HugИ аз това си мислех те ако бяха на мястото на нашите деца как биха се справили!

# 665
  • София
  • Мнения: 18 123
Аз като видна хаймана съм си уредила вече срещичка с една форумна мама извън София в периода 18-20 юни. Grinning

# 666
  • Мнения: 307
при равен бал ще гледат дипломата , затова и написах така даже снощи го коментирахми с мойта госпожица

Това важи само за децата с най-нисък бал за въпросната паралелка. Т.е за последния по реда на класиране за тази паралелка.
Дали го обясних добре?
  newsm78

# 667
  • Мнения: 68
в сградата където учим  сега се дели от основното и от гимназията където искаме да учим та от там са казали на децата че при равен бал ще гледат дипломата , затова и написах така даже снощи го коментирахми с мойта госпожица
Зависи за кое училище става въпрос, според мен. Защото приемът в спортните училища и училищата, които  са към министерството на културата (каквото е НГДЕК) са си по други наредби, не по Наредба № 11. Тези наредби не ги познавам - там може и да взимат предвид общия успех за 7 клас.

# 668
  • Мнения: 231
Здравейте момичета!Дечицата ви вече разпускат,а моето кълве по биология.В събота сме на изпит в НПМГ,а в неделя е на математика пак там.Чак аз се учудвам на ученето му,защото по принцип си е мързеливичък.

# 669
  • Мнения: 307
Ени, успех на изпита в събота! Ще се справи детето, я виж как учи, чак ти се учудваш. Ще стискаме палци, ще успеете!

# 670
  • Мнения: 370
Ени33 успех на твоето дете  , моето забрави вече какво е да учи другата седмица са на екскурзия , по някой предмети вече нямат часове

# 671
  • София
  • Мнения: 1 634
Аз като видна хаймана съм си уредила вече срещичка с една форумна мама извън София в периода 18-20 юни. Grinning
Crossing Arms   Бра'о бе! Хм..!


Доколкото разбирам, общият успех от удостоверението за 7 клас, не се взема предвид въобще.

не, не се взима


Момичета, които сте от София,.. смених си подписа,.. Cry

# 672
  • Мнения: 1 879
От сутринта досега - за 6 часа - 9 страници изписахме  Grinning

# 673
  • Мнения: 55
Ени33 - успех на детето и от мен!
При нас е 100% почивка вече. Дори спря да си носи и раницата. Ходи на училище за да се вижда с приятелите си и да се мотат след това. Аз му чета конско, но между нас казано и аз вече не се впрягам.

# 674
  • Мнения: 74
МАМИ, ДАЙТЕ СЪВЕТ КАКВО ДА СЕ ПРАВИ, АКО НЕ СТАНЕ НА 1 И 2-РО КЛАСИРАНЕ.ЗА ТРЕТО Е ДОСТА СТРАШНИЧКО И РИСКОВАНО, НЯКОЯ ОТ ВАС С ПОВЕЧЕ ОПИТ, НЕКА ДА СПОДЕЛИ.

Общи условия

Активация на акаунт