Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 1 942
Lady B,  чакай, че ме хвърли в смут с "Вида -2". Мисля, че въпросът на мама съни е малко по-различен. Т.е. ако желанията са подредени така

1. за японската балът е 32,
2. за  немската балът е 34,
3. за френската балът е 27

и ако човекът има бал 31 - класира се за трето желание, но при второ класиране минималният бал на японската падне до 30, а на немската падне до 33, то юнакът с 31 нали ще отиде в първото си желание, прескачайки второто, а? Такава ситуация може ли да се получи?



Сега разбрах въпроса  Hug

Посочения от мен пример на предната страница, също е верен, но за по-различни балове  Peace

По конкретното питане:
Юнакът с 31 минава директно в японската , ако се е освободило поне едно място в японската (първото му желание) и той е с най-висок бал от всички, отиващи на 2-ро класиране и искащи японската.

Ако се е освободило едно място в японската и едно място в немската, а юнакът е с втори бал от всички, отиващи на второ класиране, а първия по бал(преди него момчето) иска също японската – нашия юнак може да се премести само до 2-ро желание – немската


Не знам дали стана ясно




E, да де, ама като не му стига бал за второто желание, а за първото му стига, няма ли да прескочи второто и да отиде на първото, където приемният бал е по-нисък?

# 751
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз като видна хаймана съм си уредила вече срещичка с една форумна мама извън София в периода 18-20 юни. Grinning

В Наречен?

# 752

Общи условия

Активация на акаунт