Отговори
# 630
  • Мнения: 68
Моя синковец и на двете матури уж се беше справил чудесно - после кога проверихме лошо ми стана. По математика на първи модул сметнахме 30 точки. Видях 3 сгрешени от заплесия задачи и не гледах нататък. Така че 52 са мноооооооооого по-добре. Като се развиках, като се ядосах! Мислих половин нощ и на сутринта си казвам - ами това е -важно е да влезе някъде, където да е добре за него . Където му бил късмета.  А на 11.06.2010г щерката има рожден ден. Та дано и батко и проима късмет покрай нея.

Преди време прочетох една мисъл и много я харесах - "Нещата стават не така както смятаме, че е добре за нас, а както наистина е добре за нас". Когато погледнах назад във времето и си спомних някои неща, за които ме е било яд, че не са станали както ми се е искало, установих, че след това наистина се е случило нещо по-добро от това, което съм планирала, нещо, което ми е отворило по-интересен и широк път. Та, с тази мисъл в главата се въздържам да натискам и влагам голяма амбиция особено към пътя на децата си  Simple Smile
Много вярно! И много красиво казано!
Помня, че  навремето, когато не ме приеха от пъвия път в Софийския университет, отначало много страдах. Бях тийнейджър, в главата ми бяха само купони и други разни тръпки Wink и подцених значението на подготовката при кандидатсването, обаче.......не знам дали има нещо в живота ми, освен този провал, от което да съм спечелила повече! Мисля, че точно този провал ме превърна в отговорен човек. Спечелих знанието за това, че нищо не се получава даром и когато искаш нещо много силно, трябва да се потрудиш здравата! Винаги го повтаряме на децата си, но когато стане осъзната и преживяна истина, е съвсем различно! Затова се старая, когато говорим със сина ми за неговите неуспехи, да насочвам размислите му към изводите от ситуацията и уроците, които трябва да си вземем, а не акцентирам толкова на критиката.

# 631
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД на Александър на Камчо! Да ти е здрав и да има много успехи в областта, в която мечтае да се развива!   bouquet  bouquet  bouquet  Големият ми син е гледал филма и каза, че му харесва. Аз ще го гледам някой друг ден, когато ми остане време  Wink

# 632
  • Мнения: 188
Говорих с РИОто дишайте спокойно за z няма да има анулирани работи  Grinning
Но имало такива, които са анулирали където са писали имената, и за му казвам на господина е нали квесторите са за това да следят да не слагат знаци, е и в инструктажа им го пиша в крайна сметка , ами така е казва ама те много листове, е много ама децата под този стрес могат ли да помнят всичко  ooooh!
Предлагам да напишем едно писъмце но МОМН и да търсят отговорност от квесторите , а не да анулират работите на децата  #2gunfire
И колко толкова листове, двама квестори на 15 деца всички не свършват едновременно,спокойно могат да преглеждат какво слагат в плика ,небрежност и незаинтересованост Naughty

# 633
  • Мнения: 1 879
По повод на квесторите се включвам-карали са дечицата да поправят "напрано"/от теста/ с "напразно", като са им обяснили, че това е правописна грешка!!!Може ли такова нещо?!!Като не можеш да помогнеш, поне не пречи!!!

Вече писах, че дума в българския език "напрано" няма - така че е нормално да си помислят, че е правописна грешка. В случая въобще не бих критикувала квесторите, а указанията на МОНМ относно тази дума - тоест ако са обявили, че променена думата трябва да се отчита като грешка.

# 634
  • Мнения: 74
Някоя от вас намери ли направен преразказ на "Вида" от "специалисти"?Любопитна съм да го видя.

# 635
  • София
  • Мнения: 18 162
Не очаквай МОН да публикува примерен преразказ.. Mr. Green
Момичета, като ви чета, благославям късмета на дъщеря си и двата пъти да се попадне на съвестни и информирани добре за задълженията си квестори, които са си свършили перфектно  работата.  bouquet

# 636
  • Мнения: 188
А бе така ли не намериха време да ги инструктират тия квестори бе  #Cussing out

# 637
  • Мнения: 1 879
Някоя от вас намери ли направен преразказ на "Вида" от "специалисти"?Любопитна съм да го видя.

И аз вчера питах, но се съмнявам, че някой ще се осмели да направи преразказ на това литературно недоразумение.

Мисля обаче, че сме в правото си да поискаме преразказ от МОНМ - щом има указение как се превръща някакво си изречение от пряка в непряка реч, трябва да дадат и преразказа!

# 638
  • Мнения: 370
на мойта и двата пъти е била една и съща квесторка , като изключим факта че през цялото време и е звънял телефона с другото се се справила добре казала е да не слагат имена и да сложат зет накрая

# 639
  • Мнения: 307
Някоя от вас намери ли направен преразказ на "Вида" от "специалисти"?Любопитна съм да го видя.

  BlushАз съм му направила подробен преразказ, поставяйки се на мястото на децата - първо Мими ми го прочете на глас, после погледнах текста за 10-тина минути, и седнах да пиша, без да сверявам с оригиналния текст или с преразказа на Мими. Иначе от специалисти не съм намерила нищо, а и доста ме съмнява да намерим.

# 640
# 641
  • Мнения: 307
Говорих с РИОто дишайте спокойно за z няма да има анулирани работи  Grinning

Това само за София ли важи, или и за останалите?

# 642
  • София
  • Мнения: 18 162
И сега какво, спорни ли са  посочените като верни отговори на тези два тестови въпроса.. newsm78 Едва сега от статията разбрах, че има спорове около верността на въпросите и отговорите по БЕЛ..

# 643
  • Мнения: 188
не не , не е София

# 644
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Данива сега сядам и прочетох въпроса ти за АБ. Моля те провери си за всеки случай дозата. Аз преди време имах подобен проблем и се оказа , че лекарката ми е предписала 3 пъти превишена доза  Shocked Провери за всеки слечай да отхвърлиш тази вероятност  Peace

Общи условия

Активация на акаунт