Алергия?

  • 533
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Здавейте от 2 дни забелязах,че на малкия са му излезли едни дребни червени пъпчици по гърдите и коремчето дали е възможно това да е алергия или претопляне.Преди врем пак имаше същите пъпчици само че по-малко и педито каза,че били от претопляне,но сега са повечко.В понеделник ще го водя на доктор,но сега се притеснявам и просто ако някои е имал подобен проблем нека ми отговори

# 1
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Вероятно са от претопляне.Сигурно си се престарала в обличането, за да не настине бебето.Днес ги гледам майките изкарали малчуганите с дебели шапки и дебели якета.Не знам като стане още по-студено с какво ще ги навличат.Пъпките при алергия са много ситни и набити една в друга и образуват нещо като петно.

# 2
  • Мнения: 256
Ами и аз така си мислех,защото го обличам малко повече отколкото трябва,но се сетих,че преди няколко дни му смених сапуна с друга марка,а досега не съм го правила и може и от това да е.

# 3
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ами и аз така си мислех,защото го обличам малко повече отколкото трябва,но се сетих,че преди няколко дни му смених сапуна с друга марка,а досега не съм го правила и може и от това да е.
Спокойно.Къпи го само с водичка за известно време.Не го навличай много.Колкото ти е топло на теб, толкова е топло и на бебето ти.Няма смисъл от навличане и изнежване.

# 4
  • Мнения: 256
А пъпчиците от претопляне за колко дни горе-долу минават?

# 5
  • София
  • Мнения: 43
Най - вероятно са от претопляне, лятото имах този проблем за 3 - 4 дни минаха, моят съвет е да къпеш само с вода без сапун, поне мен така ме посъветва педито и детенце се оправи бързо.

# 6
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
А пъпчиците от претопляне за колко дни горе-долу минават?
Ще минат.За колко обаче не мога да ти кажа.

# 7
  • Мнения: 15 379
А пъпчиците от претопляне за колко дни горе-долу минават?

3-4 дни, но ако детето не е навлечено отново през тези дни.
Навличането освен обриви води със себе си и силни негативи - децата се изнежват страхотно и от най-лекият полъх се разболяват.
Така че надвий себе си и обличай съвсем леко детето, както и завивай леко и за сън.

Общи условия

Активация на акаунт