Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
Честит празник на всички форумски дечица! Пожелавам им от сърце успешно завършване на учебната година, класиране в желаната гимназия и весело и безгрижно лято!  bigdance2

Вчера не успях, затова днес да похваля всички наши деца за добрите резултати на вчерашния изпит, геройчета излязоха те. Стискам палци да се поздравим и на 11-ти. Hug

Вчера класирах всички сборници по математика от стаята на баткото в тази на малкия. Mr. Green Ще чакат още две години, че после пак работа ще ги чака.  Simple Smile Снимах купчината тетрадки, изписани от седмокласника със задачи и следобяд ще ви ги покажа, забележителна е. Laughing
За днешната матура сме доста "босички", защото в последно време силите бяха насочени само към БЕЛ и математика. Дано няма уравниловка на баловете и да се гледат и други оценки от дипломата. newsm78 Май започваше със западен език и после история...

# 16
  • Мнения: 49
Честит празник на децата ни! Аз лично се чувствам вече и психически и физически добре. Пожелавам на майките повече спокойствие, а на децата ни да приемат на първо желание!Хубав и слънчев ден на всички smile3525 Tada

# 17
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321



И успех на децата на днешната гавра с тях!

# 18
  • Мнения: 1 731
Мене тая треска ще ме тресе след 7г . newsm68 Ще си почина дотогава.Дано със синчето нещата придобият по-добър вид. Praynig
Давам им 7г време на тия горе да мислят. newsm48
А днес да се молим за лека матура по история и география и много усмивки на децата ни за празника им. newsm17 smile3521

# 19
  • Мнения: 465
честит празник и от мен на порасналите ни деца  bouquet

Успех на всички и на днешния изпит  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 20
  • Мнения: 11 607
Честит 1 Юни на всички деца - малки, големи и още по-големи!!!!!!!!Живи и здрави да бъдат и безгрижно детство на имат!!!!!!!!!

И избягвам да мисля,че още 3 пъти ме чакат подобни вълнения, че иначе ще стана почетен член на някоя лудница.........

Каквото направили - направили децата ни!!!!Дано там където ги приемат да се чувстват добре, спокойни и доволни от постигнатото!!!!!!

Успех на децата ни и днес!

Хайде мами, на вас пожелавам бързо да освободите напрежението от последните дни! Hug

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Честит празник на хубавите ни гарджета!
Много успех и късмет не само в учението, а и във всичко, което е важно за тях!
Много съм щастлива, че споделих с вас тези дни, толкова е различно когато не си сам във вълненията!

# 22
  • Мнения: 42
И от мен ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА!!!
И късмет още мъничко - силички не останаха (и на нас и на децата)

# 23
  • Мнения: 1 731

Много съм щастлива, че споделих с вас тези дни, толкова е различно когато не си сам във вълненията!

И аз си го мислех това и забравих да кажа:
Колко се радвам ,че се наместих така удобно в темата. Hug Тук ми е спокойно,уютно и топло.  love001 txtloves

# 24
  • София
  • Мнения: 2 361
Честит празник! Да са ни живи и здрави дечицата! Днеска да се налудуват и напразнуват! Заслужиха си го.
Пожелавам им да ги приемат в желаните училища!

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Честит първи юни на дечицата  - малки и големи  Hug Hug Hug
За са здрави, весели, одухотворени и очите им да светят от щастие!!!


На мамите желая неусетно да изтекат дните до 11, а после да валят поздравления за прием по първо желание  Peace

Мама Цо - човек не може да се нареди да се оплаче, след твоя постинг.  Crossing Arms Някак си ми се струва, че нямам право да се оплаквам, че ме чака след 8 год. подобна кампания  Heart Eyes
Пожелавам ти да имаш сили и воля и да не ти влияе на психиката. Ми, че какво толкова - видяхме , че не е страшно  Wink /да си вярвам ли на думите hahaha/

Ками - даааааа хотелчетата са точно там, видях линка  Thinking да пускам ил списъка за Наречен  Joy

Ех, момичетаааааааааа толкова ми е приятно с вас   bouquet Благодаря на всички   bouquet

# 26
  • Мнения: 459
Добро утро и от мен! Честит празник на дечицата ни - да са ни живи и здрави! Много сили им пожелавам и на днешния изпит, който при моята щерка е съпроводен с последващи 7 учебни часа...  newsm09  Не мога да разбера що за откачен мозък е измислил тая простотия. Не можем ли да сътворим някоя подписка или нещо такова  newsm78

Относно интернет номера на служебните бележки - и нашата няма такъв. Намерихме мястото, на което по принцип би трябвало да е написан, но полето след него е празно. Проверката на резултата по входящ номер ли ще става?

# 27
  • София
  • Мнения: 1 942
Честит празник, мили Дечица!
Знаете, че сме с вас - мами - най-добри приятелки винаги!
Пожелавам на всички ПЪРВО ЖЕЛАНИЕ - СБЪДНАТО!


А на вас, мами, ако сте се поуспокоили - не бързайте - предстои най-големия екшън - 11.06.10! Чааак после ще резервираме в Наречен.

Мого харесвам всички красиви картинки, които видях досега - абе как ви остава време да ги намирате, и все актуални...

# 28
  • Мнения: 42
Дааа, ужасна майка! Покрай всички сметки и точки снощи хич не съм разбрала, че им обръщат смените от днес (или само за днес заради поредния тест). И си спя блажено в 7.30 заранта и идва големият ми син да ми се обади, че малкият станал и отива на училище. А е и 1-ви юни. Много мъчно ми стана. Ние тази година сме с кандидат-седмокласник и кандидат-студент. Весело е у дома!

# 29
  • Мнения: 324
Честит празник! Много здраве за децата ни и винаги да сбъдват мечтите си!   Grinning

Днес съм се отдала с голям кеф на чистка  Laughing - изхвърлих едно кило тестове, листи, листчета, тетрадки. Други, заедно със сборници и помагала, събрах за едни приятели, на които догодина предстои минаването през тази лудница.  Laughing
За Варна, чета, че резултатите ще се изнасят само по училища, дори в интернет нямало да ги пускат  newsm78 - http://www.varnautre.bg/story/talk/exams/item/9334-%D0%B4%D0%BE- … D0%B0%D1%82%D0%B0
Дано поне някаква обща статистика да излезе, щеше ми се да си направя реална преценка къде сме, преди подаване на заявленията.
Радвам се и аз, че ви открих и се надявам и за следващата учебна година на приятната ви компания!

И избягвам да мисля,че още 3 пъти ме чакат подобни вълнения, че иначе ще стана почетен член на някоя лудница.........
 Joy
След първото, най-много след второто, би трябвало да се придобива някакъв имунитет към лудостта  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт