Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 658
Хм, гледам говорите кой кога ще повтаря седмокласната лудница.
Ние с Джиджибиджи ще изчакаме 12 години.
И ни се пада в една и съща година да имаме абитуриенти и първокласници.
Животът си прави странни шеги понякога  newsm78, тъкмо затворим бумагите с кандидат-студентите и започваме всичко отначало...

# 46
  • Мнения: 284
Честит празник на всички деца!

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 185
Хм, гледам говорите кой кога ще повтаря седмокласната лудница.
Ние с Джиджибиджи ще изчакаме 12 години.
И ни се пада в една и съща година да имаме абитуриенти и първокласници.
Животът си прави странни шеги понякога  newsm78, тъкмо затворим бумагите с кандидат-студентите и започваме всичко отначало...

Колди, приемате ли и други в групичката  Wink
Аз много няма да почивам догодина - кандидат-студент...но после мисля да отдъхна за малко.

# 48
  • Мнения: 179
Честит празник мили дечица !
Честито и на мамите , нищо че са вече пораснали.

# 49
  • Мнения: 750
Хм, гледам говорите кой кога ще повтаря седмокласната лудница.
Ние с Джиджибиджи ще изчакаме 12 години.
И ни се пада в една и съща година да имаме абитуриенти и първокласници.
Животът си прави странни шеги понякога  newsm78, тъкмо затворим бумагите с кандидат-студентите и започваме всичко отначало...

За мен повторението, живот и здраве, ще бъде след 10 години...съвсем ще съм изтрещяла до тогава.

# 50
  • Мнения: 1 120
Поздравете дечицата за празника! Tada
Да са ни живи, здрави и винаги усмихнати!


Already благодаря ти за подкрепата, много имах нужда! newsm51 Вчера, след като героя не благоволи да се появи и да ме информира какво е направил до 5ч., направо бях яхнала метлата. afwitch af

Мами пийнах си от кафенцето, страшни сте! Sunglasses
... и си повтарям "спокойствие и само спокойствие!" Joy

# 51
  • Мнения: 459
Е, при мен повторението на лудницата ще бъде след 4 години... Май отсега трябва да започна с релаксирането. Не ми се мисли какви ли нови простотии ще измислят до тогава. То няма министър дето да не сложи някое условие от себе си! Горките ни деца - превърнаха се в опитни зайчета...

# 52
  • Мнения: 55
ЧЕСТИТ 1-ви ЮНИ!

Здравейте и от мен. И при нас минаха важните тестове, но все пак има и още, а аз смятам, че не трябва да се излагаме и на тях.

Нас също ни чака треска за 7ми клас след 5год. (абитюрент и 7-ми клас - ужас), но да са живи и здрави и ние да можем да им дадем добър старт в живота.

До сега ви четох, но не ми стана ясно на къде сте се ориентирали като ПЪРВО желание???

# 53
  • Мнения: 1 731
FireLite,и аз ще последвам съвета ти:Спокойствие и само спокойствие!
Няма да се ядосвам предварително.Нищо не се знае още.Чакаме. Thinking

ttstt,нашето първо желание е :4ЕГ с испански Praynig

# 54
  • Варна / UK
  • Мнения: 374
Колди, Kam4o, Джиджибиджи, да се включа и аз във групичката за бъдещо изтрещяване след 12 години Hug, с моята бебка - минитерминатор  Laughing.
То преди това ни се очертава и още едно - след 5 години...   Joy

# 55
  • Мнения: 926
Споко при мен екшъна ще се повтори след 2 години Mr. Green

За желанията не знма как да ги подредим, защото не мога да намеря инфо
за баловете от миналата година

# 56
  • Мнения: 459
Ей, тая испанска голям наплив бееее.... Joy Мойто гардже и то там иска, но ще видим какви сме ги сътворили като излязат резултатите. Не ми се иска да се настройвам предварително, че после да не стане, че съм си направила сметката без кръчмаря... Ще изчакаме да 11-ти, колкото и да е трудно.  Peace

# 57
  • Мнения: 1 252
Ееее, вие пък!
Няма да се предавате!

Аз втори път се пека на огъня , а още мърдам - големият е втори курс студент
Всичко отминава и остава един мил  спомен, "когато сме били по- млади" Grinning

# 58
  • Мнения: 505
Честит 1 Юни на всички деца - малки и големи! Живи ,  здрави  и безгрижно детство !

# 59
  • Мнения: 4
Здравейте, уважаеми мами,

Следях форума от няколко дни насам, тъй като и аз съм майка на седмокласничка. Не съм активна участничка, даже и регистрация нямах, но си направих такава с цел да публикувам този пост.
Разбираеми са вълненията ни, но, ако трябва да съм честна, погледнати отстрани, всички тези коментари за успеваемостта в цифри и точки, са смешни... Звучат ми като ‘’Моето гардже е най-........’’.
Става ми тъжно за разочарованите майки, за недотам успелите деца. Искам да кажа на Daniva и на други майки като нея, чиито деца може  би не са най-силни математици или българици, че това НИЩО не значи. Като филолог (с два чужди езика и бивша възпитанчика на езикова гимнзия), а също и бивш преподавател  в езикова гимназия в един от големите ни градове, ще ви кажа, че често пъти математиците са изключително посредствени в изучаването на езици. В най-добрия случай стигат до 5, но никога не постигат лекотата, с която се справят децата, надарени за езици (и слаби по математика в общия случай). Преподавах чужд език в 8 клас (интензивно) и наблюденията ми са непосредствени.
Аз самата навремето бях слаба математичка, но и за най-силния математик от класа ни не бе възможно да напише диктовка на чуждия език без грешка ( а това за мен не беше никакъв проблем) или да представи гимназията на национално ниво в състезание- диктовка на чуждия език.
Затова, не унивайте... Децата ви имат свой талант.... Открийте го заедно с тях...И да не успеят да се класират за най-елитната езикова заради математиката(друг въпрос е доколко е честно за езикова да искат да си еднакво добър математика и българик) , не забравяйте, че има хуманитарни гимназии с езикови паралелки, в които балът се образува с 3 пъти БЕЛ. Ако имат дарба за езици, пак ще са добри, нищо, че не са в езикови гимназии!!! Казвам ви го като филолог аз самата, слаб математик и силна в овладяването на езици.А и най-вече като майка!
И... с цялото ми уважение към математици, нека кажа, че  днес бъдещето е на добре подготвени с чужд език деца. Той е вход към над 40 специалности в СУ например.

ПС.За да не помислите, че постът ми е пристрастен, нека кажа, че моята дъщеря се представи средно по математика (очаквано...)  и без грешки  на теста по български.По-притеснена бих била, ако бе еднакво добра и в БЕЛ, и в математика, което би значело, че че в нито едно от двете не е блестяща. Не мисля, че това е най-доброто за децата ни- да са по средата- тоест посредствени... Успех и вярвайте в своите деца!

Общи условия

Активация на акаунт