Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 204
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 647
Вечерта правих гимнастиката на Норбеков зеподмладяване на лицето и за първи път усещанията за топло, студ и бодежи се появяваха веднага, като с магическа пръчица.
Енита,може ли да ми напишеш от коя книга или видео е тази гимнастика и ако може да ми дадеш линк към нея.  bouquet

# 676
  • София
  • Мнения: 5 569
lenny_pld, страхотно си се справила с организацията на темата! Поздравления!   bouquet

Записвам се...  Simple Smile

# 677
  • Мнения: 620
Happy woman , всичко е позволено и случката ти няма общо с ритуала. Под ходила си с предубеждение и не си включила своя собствена енергия. Забелязала съм че като правя нещо без да се влагам нищо не става. Очевидно реализирани неща се пропиляват в последния момент. И когато реша да правя нещо с включване на целия си капацитет върша чудеса. За всеки ритуал е нужно да сме в пълна кондиция, здрави, абсолютно забранено да сме пушили или пили алкохол, кафе и т.н., за брането е да сме общували с негативни хора или изпиващи ни хора и ситуации и още много неща. А и за жените да не са в цикъл  PeaceТова реших да го споделя, защото много често се споделя, че нещо не става или че ритуал не работи.
.♥.Петя.♥.   Hug привет и честито за прекрасното решение да не пушиш. Аз ги отказах преди едни месец и съм като нов човек. Виж в темата за Рей ки има начин за енергийно подпомагане на изчистващия процес.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 724
humanis,  учудена съм , аз съм точно в цикъл като се хвалех днес как ми се получават нещата newsm78
sweta мисля, че я има във всички книги на Норбеков, ще ти пусна утре на ЛС точно тази, от която чета- май е "Път към здравето и младостта"

# 679
  • Мнения: 554
Аз правя ритуали независимо от състоянието си и това не им се отразява  Laughing Подавам рейки, а не само собствена енергия - защото повечето ритуали са за желания и е нужна много енергия. Ако влагаме само собствена енергия, желанието може да се изпълни след години. Освен ако нямаме огромен резервоар от жизнена сила. От друга страна, ако чакаме съвършените условия, за да направим някакъв ритуал, ще си почакаме доста. Такива съвършени условия няма. През деня често се срещаме с "негативни" хора - те са част от социалния живот. Няма как съвсем да ги избегнем. Идеалното здраве също за някои хора е химера. Моето мнение е, че жените в цикъл не са "мръсни", както някои "традиции" прокламират. Напротив - това е чиста и свята кръв - жизнена сила, която се отделя от тялото ежемесечно. Много племена, които са считани за "аборигенски", са знаели това и даже с нея са напоявали земята, вървейки. Всичко зависи от гледната точка на човека. Всичко сработва, когато се прави с мерак, без очаквания и като на игра  Hug

# 680
  • Мнения: 343
Благодаря ви за страхотната тема  Hugвсеки ден ви чета Hug
Ето от мен нещо невероятно и мощно
http://www.vbox7.com/play:c1fb2088

И една притча която много харесвам

Тримата старци

Тримата старциЕдин ден една жена излязла от къщата си съзряла трима белобради старци да седят в предния й двор. Тя не ги разпознала, но им казала:

- Мисля, че не ви познавам, но сигурно сте гладни. Моля, влезте в къщи да хапнете.

- В къщи ли е стопанинът на къщата ? - попитали те.

- Не – отговорила жената – Излезе.

- Тогава не можем да влезем - на свой ред отговорили те.
Вечерта, когато мъжът й се прибрал, жената му разказала какво се е случило.

- Иди навън и им кажи, че съм се прибрал и ги каня в къщи.
Жената излязла навън и поканила старците да влязат.

- Ние не можем да влезем в дома ви заедно – отговорили те.

- Но защо ? - учудила се жената.
Единия от старците обяснил:

- Той е Богатството – казал, сочейки един от спътниците си - Той е Успеха – отново казал, сочейки другия – А аз съм Любовта.
След това добавил:

- А сега отиди при мъжа си и решете заедно кой от нас искате да влезе в дома ви.
Жената се върнала в къщата си и разказала всичко на съпруга си. Той се възрадвал много.

- Колко хубаво – казал – В такъв случай, нека поканим Богатството. Нека той да влезе и къщата ни ще се изпълни с богатство и изобилие.
Жена му обаче не била съгласна.

- Но, скъпи, защо да не поканим Успеха ?
Снаха им слушала техния разговор от ъгъла на стаята. В този момент и тя се обадила със своето предложение.

- А не е ли най-добре да поканим Любовта. Така нашия дом ще е пълен с любов.

- Хайде да послушаме съвета на снаха си – казал мъжа на съпругата си – Излез навън и покани за наш гост Любовта.

Жената излязла навън и попитала тримата старци:

- Кой от вас е Любовта ? Моля, заповядай в дома ни и бъди наш гост.

Любовта станал и тръгнал послушно към къщата. Другите двама старци същи станали и го последвали. Жената, изненадана, попитала Богатството и Успеха:

- Но аз поканих само Любовта, защо идвате и вие ?
Старците отговорили едновременно:

- Ако вие бяхте поканили Богатството или Успеха, другите двама щяха да останат отвън. Но щом вие поканихте Любовта, там където той влиза, влизаме и ние. Там където има любов, има и богатство и успех!
-----------------------------------------------------------

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 17:33 от Мечтание

# 681
  • Мнения: 3 017
Подавам рейки, а не само собствена енергия - защото повечето ритуали са за желания и е нужна много енергия. Ако влагаме само собствена енергия, желанието може да се изпълни след години. Освен ако нямаме огромен резервоар от жизнена сила.

Пробвай с Quantum-Touch, който не изисква инициации и не се базира на канали външна енергия - ще постигнеш същото както с Рейки и дори и повече. Видеото и книгата съм срещал свободно из нета. Експериментирай и с коронния номер в Quantum-Touch да заредиш чаша с неособено качествено вино за около минута и да видиш разликата във вкуса преди и след това - с Рейки още не съм постигал сериозна разлика дори и за час. Има начини да ползваме успешно и собствената си енергия дори и да не е в излишък чрез резонансни принципи. Във видеото можеш да видиш демонстрации за наместване на тазови кости за минути, което всеки може с техниките от Quantum-Touch, а иначе съм го срещал единствено в семинар на Matrix Energetics, който пак не се основава на външни канали енергия.

# 682
  • Мнения: 554
yahoo, благодаря. Знам ги тези методи, имам инфо от първа ръка. Една приятелка, която живее в Германия, преди месец изкара два семинара по квантово докосване. И това за виното ми каза. Пазят си ревниво информацията обаче и едвам намерих част от видео, а не планирам ходене до Германия. По-скоро тя е навита да дойде в България, като стане инструктор, и може да направим семинар за всички, които се интересуват. За България няма лицензиран инструктор. Търсех дълго време техники по QT, намерих малко инфо, което си запазих. Горе-долу ми е ясно, но има особености с дишането. Ако искаш, да минем на лични за повече информация  Grinning

# 683
  • Мнения: 620
eй пишете тук и мен ме интересува  Peace Дали д-р Ричард Бартлет и неговата книжка Енергийната матрица не са по темата. Лекар от Дубай разказва, как не можел да се спарва с гръбначни изкривявания и се метнал на първия самолет където провиждат семинар  Peace Отишъл на семинара и се научил за няколко минути да оправя изкривявания, който се лекуват само оперативно ...

# 684
  • Мнения: 3 017
За жалост книжката е направена само с рекламна цел и дава твърде малко значима информация за Matrix Energetics. Иначе на семинара си е истинското шоу и си заслужаваше ходенето до Сеатъл. През последните години обаче Ричард се самопозабрави малко от зашеметяващия успех на неговата система и се раздели с доста от неговите най-близки помощници. Нещата в тази система са направени така че могат да се овладеят само на семинар, никакъв друг начин не е открит засега. Докато при другия му адаш Ричард Гордън в Quantum-Touch всичко е много ясно и популярно обяснено, така че дори с гледане само на двд-то всичко може да се научи за броени часове. Бих се радвал да намерят популярност понеже са неща които всеки ги може, само да се научи как.

# 685
  • Мнения: 554
А, за изправянията имам личен опит, и то дистанционен, не контактен. Дясното ми рамо видимо беше по-ниско от носенето на тежка дамска чанта. Една приятелка дистанционно ми направи 10 сеанса. Реших да опитам, защото нищо не губя, макар че ми беше странно как от разстояние може да ми намести рамото, което автоматично означава, че изправя гръбначния ми стълб, за да се изправи и рамото. Познайте какво стана. Изправена съм!!! Това ме амбицира и си изкарах нивото за енергията при нейния мастер, който лично я беше канализирал. За съжаление той наскоро премина отвъд. Пускам си тази енергия веднъж месечно, както съветва той, и така се поддържам в ред. Правя чат-пат и крокодилските упражнения. Енергията засега прилагам само на себе си, така че не се обвързвам с резултати на други хора. Но всичко това е толкова невероятно и чак трудно за вярване. Но пък нали подсъзнанието може всичко Grinning

Yahoo, да, същинските неща винаги се дават на семинари. И според мен са прави хората. Всеки труд е достоен за уважение и се заплаща. Но пък двд-то е на английски. Предпочитам български, иначе щях да си го поръчам веднага  Wink Тихичко си питам: Няма ли желаещ да се закупят авторските права и да се преведе на бг?  Laughing

# 686
  • Мнения: 10 703
Ау, че ме заинтригувахте с този Quantum touch! Сега ще се разтърся из нета  Mr. Green

Подавам рейки, а не само собствена енергия - защото повечето ритуали са за желания и е нужна много енергия. Ако влагаме само собствена енергия, желанието може да се изпълни след години.  Hug

Това ми даде отговор на случващото се  Grinning

За месечния цикъл. Няма авторитет в 3D -то, който да може да ме убеди да повярвам, че нещо толкова естествено за една жена би могло да представлява някаква пречка за материализиране на нещата, които искаме  Laughing
Но пък е вярно и друго - това, в което вярваме, става истина за нас  Wink

# 687
  • Мнения: 730
И аз съм чела книгата му и я имам и подкрепям мнението на yahoo за д-р Ричард Бартлет

# 688
  • Мнения: 10 703
За когото би представлявало интерес  Hug

Richard Gordon. Quantum Touch Basic Workshop

  bouquet

# 689
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
yahoo и mijjjka, благодаря newsm51 Представлява и още как!

mijjjка, харесва ми подписа Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт