Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 207
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
И аз благодаря   bouquet   bouquet   bouquet

Ако открия курс в Рим, непременно ще отида, както го описвате....

# 691
  • Costa Rica
  • Мнения: 551

Yahoo, да, същинските неща винаги се дават на семинари. И според мен са прави хората. Всеки труд е достоен за уважение и се заплаща. Но пък двд-то е на английски. Предпочитам български, иначе щях да си го поръчам веднага  Wink Тихичко си питам: Няма ли желаещ да се закупят авторските права и да се преведе на бг?  Laughing
Да видя дали съм разбрала правилно - говорим за двд с Енергийната матрица или за линка на мижка? Защото ако е второто - свалям и превеждам.

# 692
  • Мнения: 554
Делфи, говорим за двд-то на Quantum Touch от линка на мижка. Значи сваляй и превеждай - и те обичам  Heart Eyes А за "Енергийната матрица" на Бартлет само на семинари явно. Ще си почакаме  Grinning Макар да имам две подобни енергии, с които след известно време ще експериментирам и ако се сетя, ще докладвам  Wink

# 693
  • Мнения: 10 703
Делфи, чакай не сваляй. Аз вече ги свалих. Ще ги кача някъде, за да не ти отчита download, че са близо 3 гига

Ето книгата - http://dox.bg/files/dw?a=b8a6ed8733
Линкът ще е активен до Вторник 27.07.10.

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 22:31 от mijjjka

# 694
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Късно - вече ги свалям Sad
Утре докато се правя, че работя ще ги започна. Ще гледам да резюмирам важното

# 695
  • Мнения: 10 703

Ми спри се де Wink

# 696
  • Мнения: 620
момичета, явно не съм се изразила добре за цикъла. В курсовете по Магия наричаха цикъла "ПРАЗНИК"  тоест не е нещо лошо и мръсно. По време на цикъл и по време на бременност не се работи с магически ритуали и това го знае всеки уважаващ себе си лечител, маг или както там се нарича Grinning Енергията по това време е насочена на друго място и умората ще бъде сериозна, а резултата не оптимален. Аз говоря от позицията на материализиране на големи желания и лечение на сериозни болести, а не за материализиране на 20 лева Laughing Всеки работи според усещанията си все пак Peace и според даденото му

# 697
  • Мнения: 10 703
Ето ги и видео-файловете:

QuantumTouch1.avi

QuantumTouch2.avi

Има още два файла, но ще ги кача утре  Hug

# 698
  • Мнения: 620
mijjjka  Heart Eyes  БЛАГО-ДАРЯ

# 699
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 newsm78 Нещо/ нищо Wink/ не разбрах  Crossing Arms

Делфи, ти какво ще превеждаш, за да зная аз какво да тегля - ДВД-то или книгата #Crazy То, книгата няма да ми трябва, защото не зная езика, ама на ДВД-то - субове ли ще направиш или синхронен превод Thinking

Май излязох от час  Crazy

П.П. И, много моля, без такива предложения - да минем на лични  Crossing Arms Ние тук, вярно, че сме с развити интуиции, ама мисли не четем hahaha А искаме да се (само)образоваме Heart Eyes
Хайде  Heart Eyes

П.П.2 Да не се мина вече тегля ДВД-то Peace mijjjka   bouquet  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 01:00 от lenny_pld

# 700
  • Мнения: 3 017
mijjjka благодаря за съдействието - няколко човека ме помолиха да ги кача някъде, а нета ми е бавен и ми спести дългото качване  newsm10

В първия видео файл въведението е доста дълго, но не губете търпение, по-нататък е доста интересно! Дори и само заради фокуса с виното да шашнем приятелите си си заслужава усилието  Grinning

# 701
  • Universe
  • Мнения: 1 556
П.П.3 И на yahoo, че спомена автора  Hug  Heart Eyes bouquet

Секрет притяжения в действии (DVDrip) - http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3058843 - интервю и фрагменти от семинара на Джо Витале в Москва /това открих, докато ровех дали го няма Гордан на руски из тракерите /не го намерих Sad/

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 01:53 от lenny_pld

# 702
# 703
  • София
  • Мнения: 1 724
newsm78:


П.П. И, много моля, без такива предложения - да минем на лични  Crossing Arms Ние тук, вярно, че сме с развити интуиции, ама мисли не четем hahaha А искаме да се (само)образоваме Heart Eyes
Хайде  Heart Eyes




Сори, ако стававъпрос за Норбеков - мислех, че е малко извън темата- Sweta- Книгата се казва "Уроците на Норбеков", вчера съм объркала заглавието Embarassed
Mijjjka  благодаря за линка

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 09:38 от Енита

# 704
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
newsm78 Нещо/ нищо Wink/ не разбрах  Crossing Arms

Делфи, ти какво ще превеждаш, за да зная аз какво да тегля - ДВД-то или книгата #Crazy То, книгата няма да ми трябва, защото не зная езика, ама на ДВД-то - субове ли ще направиш или синхронен превод Thinking

Май излязох от час  Crazy

За професионални изпълнения време няма, но мисля да извадя и систематизирам главните неща - методите, дишането и т.н. -  и да ги постна някъде. Сега свалям филмите, като ги изгледам ще знам по-ясно какво да правя. Книгата започнах да я чета, но в началото са само общи приказки, като стигна до интересна част ще преразказвам. Така добре ли е?

Общи условия

Активация на акаунт