Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 187
  • 746
  •   1
Отговори
# 660
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
deni_m, радвам се за теб! Пожелавам ти скорошно сбъдване на желанията!

humanis, напълно съм съгласна с теб. И за мен е свят човек, въпреки че не знам нищо за историята му, а във форума към сайта му видях и лоши неща, написани за него. Съгласна съм, че има нужда и от помощници. Просто очаквах, че има някакъв ред и организация. Не считам за нормално от всички живущи там над 100 човека, само десетината дето кибичат на портата да си прибират помощите и в частност тази жена. Той ми посочи конкретно име на жената, която държи склада и очаквах, че всичко ще влезе в този склад и ще бъде в последствие разпределено според нуждите на всички хора там. Това, че всеки придърпва в движение каквото види от даренията ме втрещи, а че някой си позволява да е по-привелигирован от другите, дори ме отблъсна. Както казах, пак ще отида и пак ще занеса, но бих искала да говоря с него относно разпределението. Не очаквам благодарности, почести или каквото и да е, дори името не съм си казала на никого. Възмути ме само демонстративното ограбване на всички за ползата на един. Може и да греша, но така изглеждаше.

Иначе за оставянето до кофите за боклук, аз съм против. Много пъти съм виждала цигани, да преравят старателно подредени изпрани и изгладени дрешки, оставени от някоя добра домакиня за бедните, които след като не харесват нищо, ги хвърлят по земята наоколо или в общия боклук. Моите компютри ги занесох лично на хората, за които прецених, че имат нужда. И ако в момента имам излишни компютри, бих ги занесла директно на Отец Иван. Лично, не оставени на улицата.

За съжаление точно бедните и нуждаещите се демонстрират най-малко грижа и съпричастност към другите бедни. Наскоро бях много потресена от подобна демонстрация на безхаберие и вандализъм и тук, в Италия. На една автобусна спирка пред манастир имаше забравени очила с тъмносиня връзка, адски много изглеждаха като да са на някоя монахиня. Дъщеря ми ми ги посочи, но аз реших, че е по-добре да останат там и монахинята или който там ги е забравил, да се върне и да ги намери. Около час по-късно видях индиец със син на около 10-12 години, които отидоха да чакат на спирката когато ние минавахме отново оттам. Синът ги видя, започна да ги подмята, тъпче и дърпа за връзката, докато ги унищожи. Индийците, както и другите два отделени от тях народи на Пакистан и Бангладеж, са най-големите потребители на социални помощи и грижи от монахините. Нито бащата реагира, да каже на сина си да не унищожава чужда вещ, нито сина прояви някакво уважение и съзнание, че се намира пред манастир, място, откъдето вероятно години наред са ги хранили и обгрижвали (ако не тях, то други техни сънародници).

# 661
  • Мнения: 515
Момичета  Hug Една приятелка ми прати нещо като спам, но на мен много ми хареса, накара ме да се замисля, реших да го споделя с вас  Heart Eyes Малко е дългичко  Embarassed

Най-добрият ми приятел отвори чекмеджето на скрина на съпругата си и
извади опаковано в копринена хартия пакетче. Това не беше обикновено
пакетче – в него имаше луксозно дамско бельо. Той разкъса ddхартията,
хвърли я и се загледа с тъга в коприната и дантелите. "Купих й го,
когато бяхме за първи път в Ню Йорк. Преди осем или девет години. Тя
никога не го облече. Пазеше го за някакъв специален случай. Мисля, че
днес е този случай." Той се приближи към леглото и постави бельото до
другите неща, приготвени за погребалната агенция.
Съпругата му беше починала.

Той се обърна към мен и ми каза:

"Никога нищо не прибирай за някакъв специален случай. Всеки ден от
живота ти е специален."

Няма да забравя тези думи.

Те промениха живота ми.

Днес чета повече от преди и чистя по -малко.

Сядам на терасата и се наслаждавам на природата без да обръщам внимание
на треволяците в градината.

Прекарвам повече време със семейството си и с приятелите си и работя
по-малко .

Разбрах, че животът е натрупване на опит, който трябва високо да се цени.

Вече нищо не пазя за специални случаи. Използвам всеки ден кристалните
си чаши.

Обличам новото си яке, когато отивам до супермаркета. Използвам любимите
си парфюми, когато ми е приятно.

Фрази, като "Един ден...." или " Някой ден...." вече не съществуват за
мен, изхвърлил съм ги от речника си.

Искам да видя нещата тук и сега, да ги чуя, да ги направя.

Не съм съвсем сигурен какво би направила жената на моя приятел, ако
знаеше, че утре няма да я има - едно утре, което ние всички доста
лекомислено очакваме.

Мисля, че тя би звъннала по телефона на семейството си и на близките си
приятели.

Може би аз също бих се обадил на стари приятели , за да се сдобря с тях
и да се извиня за стари пререкания.

Може би тя би поискала да отиде още веднъж в китайски ресторант /нейната
любима кухня/. Колко е хубаво.

Ето някои от онези малки неизвършени неща, които много биха ме ядосали,
ако осъзнаех, че дните ми са преброени.

Бих се ядосал, че не съм се срещнал с приятелите, на които щях да се
обадя "тия дни".

Бих се ядосал, че не съм написал писмата, които щях да напиша "тия дни ".

Бих се ядосал, че не съм казвал по-често на най-близките си колко много
ги обичам.

От сега нататък нищо няма да пропусна ! Няма да отлагам нещата, които ми
носят радост и които ме разсмиват.

Повтарям си, че всеки ден е изключителен. Всеки ден, всеки час, всяка
минута са изключителни.

Фактът, че си получил това послание, означава, че има някой, който ти
желае доброто.

Ти също имаш много скъпи хора.

Ако си обаче много зает, и не можеш да отделиш няколко минути за да
разпратиш това послание на други, а си кажеш: „Някой ден....",
най-вероятно никога няма да го направиш.

Тази Тантра идва от Северна Индия.

Независимо от това дали си суеверен или не, отдели няколко минути, за да
я прочетеш. Ще го направиш, нали?

Тя съдържа няколко послания, които са важни за душата.

Това е гербова тантра, която носи щастие. Гербът е разпратен и е
обиколил света най-малко десет пъти. Не запазвай посланието за себе си.

Гербовата Тантра трябва да се разпрати през следващите 96 часа.

Изпрати няколко копия и обърни внимание на това, което ще научиш през
следващите дни.

Ако изпратиш това послание на един човек, животът ти ще стане по-хубав.

Ако го изпратиш на не повече от четирима, животът ти ще се подобри
значително.

Ако го изпратиш на не повече от деветима, животът ще стане по-хубав и ще
разбереш целите си.

Ако го изпратиш на не повече от четиринадесет души, ще получиш най
-малко пет изненади през следващите седмици.

Ако го изпратиш на петнадесет или повече човека , животът ти ще се
подобри драстично и всичко, за което си мечтаеш, ще започне да придобива
форма.

Ето още една истина:

Нужни са месеци, понякога дори години, за да спечелиш доверието на един
човек и само 30 секунди, за да го разрушиш.

Казват, че е необходима минута, за да забележиш един човек, един час, за
да го прецениш, един ден за да го заобичаш и цял живот, за да го забравиш.
Изпрати тези думи на хората, които не искаш да забравяш и не забравяй
този, който ти го е изпратил.

Изпрати му кратък отговор, за да знае, че не си го забравил.
Ако не го изпратиш на никого, то значи толкова си бързал, че си забравил
приятелите си.

Отдели само минута, или това
, което правиш сега е по-важно.....?

# 662
  • Universe
  • Мнения: 1 556
"Някога много отдавна живял един ученолюбив човек. Той посветил целия си живот на търсенето на знание и голяма част от него било мистичното познание. И ето веднъж този учен човек се разхождал по брега на реката. Изведнъж чул силен глас, който прекъснал неговите размишления. Ослушал се и чул как някой викал:
-А йа ха! А йа ха! А йа ха!
-О, това е свещената формула за ходене по вода-казал си ученият.Помня, че съм я чел в една древна и много тайна книга. Но този човек не произнася правилно формулата и напразно го прави. Вместо да казва "А йа ха" той трябва да казва само "Йа ха".
Като помислил малко, ученият решил, че е по-умен, съзнателен и прилежен човек и е длъжен да научи този нещастен човечец, който, макар и да не знае правилната формула, очевидно се старае с всички сили.
И така ученият наел лодка и се отправил към острова, от където се донасяли звуците. На острова той видял суфи-мистик, който от време на време все така гръмко и погрешно повтарял формулата.
-Приятелю,-казал ученият-ти произнасяш неправилно формулата и мой дълг е да ти кажа как е нейното истинско звучене, защото получава не само който приема, но и който дава.
И той му дал правилното звучене на формулата.
-Благодаря ти , приятелю,-отвърнал суфито-благодаря ти, че специално заради мен премина реката и ми подари този безценен дар. Благодаря ти.
Удовлетворен ученият седнал в лодката и се отправил към отсрещния бряг с чувство на изпълнен дълг. Известно време от хижата не се чувал нито звук, но ученият бил уверен, че усилията му не са пропаднали напразно.
И изведнъж от хижата се чуло неуверено "А йа ха", "а йа ха". Ученият започнал да размишлява колко твърдоглави са хората и как са се вцепенили в своите заблуди.
Изведнъж чул странен плясък. Ученият се обърнал и замрял от изумление. Към него право по водата като по суша се приближавал суфито. Суфито се приближил до лодката и попитал:
-Добри човече, извинявай, че те занимавам със себе си, но не би ли могъл още веднъж да ми кажеш как да произнасям формулата, защото аз нищо не запомних. "




# 663
  • Мнения: 730
lenny_pld, ♥VIKI♥   Благодаря   bouquet   

# 664
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,

благодаря на всички за огромната помощ и съвети и неизчерпаемия източник на информация, който се съхранява тук Hug
На мен ми сбъднаха много желания, сега на това новолуние съм си написала нови. Искам да споделя с вас, яе напоследък, постоянно върху мен кацат калинки, дори и в центъра на София, вчера една ми влезе направо в деколтето.
Много ми е интересно, дали някой знае какво би могло да ознчава  Heart Eyes.

Благодаря ви много!

# 665
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
Има предание, че ако при теб кацне калинка и после отлети, трябва да запомниш посоката, защото точно оттам ще се появи любимия/любима ...

Само, че аз не вярвам в него, както и в много други предания...

В забавен стил - виж тук.

# 666
  • София
  • Мнения: 1 724
Мили момичета, за мен това е специално новолуние,въпреки, че този път не писах нищо. Направих физическо прочистване на дома, на бюрото си и на десктопа Laughing , освен това и енергийно на дома със сол и захар. Вечерта правих гимнастиката на Норбеков зеподмладяване на лицето и за първи път усещанията за топло, студ и бодежи се появяваха веднага, като с магическа пръчица. После медитирах - не знам дали това е точната фраза, пренесох се на място, където искам да бъда и с хора,  които искам да срещна... Чувствах се много странно и всичко ми се получи от "раз".
Сутринта видях много болен роднина, занесо му неща от Аквасорс, в които вярвам и сякаш за първи път от месеци получих на надежда за този човек /преди опитвах с ангелски молитви, но някак неубедена.
Лени, искам, много, много да ти благодаря    bouquet за техниките за намиране на вещ- използвах първите две от твоя пост и си намерих слънчевте очила, за които страдах и търсих по разни клиенти и места, където съм била, цели 4 дни перди това.  bouquet
Благодаря на всички ви сърдечно!

# 667
  • Мнения: 10 698
И аз да потвърдя за уникалността и силата на настоящето Новолуние  Grinning
Ей така, между другото и второ желание ми се сбъдна  Crazy   Grinning  Да използвам фразата, която предложи една съфорумка - Такъв ми е късметът!  Grinning

Аз калинките, както и пеперудите бих ги изтълкувала като знак от Ангелите  Hug

Много хубав ден ви желая и да вярвате в чудеса!!!   bouquet

# 668
  • Мнения: 131

Ритуал за привличане на богатство ( За утре 13)  ideauu

Прави се на растяща Луна.
Отидете в църква на 13 число всеки месец, купете 13 свещи.Рестото от покупката на свещите, сменете на  монети. Като пристигнете в къщи, със силен замах хвърлете монетите на пода и не ги събирайте до сутринта.Не е желателно в този ден да има гости и съседи, за да не задават въпроси.На сутринта –
 не се миете, не се разресвате, и събирате парите.Завържете ги в носна кърпа и ги поставете под леглото.
Вие ще забележите как драстично ще се увеличат приходите в брой.А свещите след това поставете в църквата пред светците или ги използвайте в къщи.

Момичета ,здравейте отново!
Днес реших да опитам ритула на  nvesela  и ми се случи за мен нещо странно.Искам да споделя с вас!
Отидох до нашата църквичка с малкия си син ./само да вметна ,че преди 2 дни си порязах леко пръста/.
 Купих 13 свещички и си взех рестото в монети, а отделно с други парички купих свещички да си запалим с малкия за здраве. Докато се опитвам да го сваля от коли4ката,пръста ми се закачи на кашките за придържане../това става вътре в църквата/ и като шурна една кръв от пръста ми/не беше кървял преди/. Аз се притесних и забележете:не усетих как прословутото ресто ,което трябва да си заделя съм го пуснала направо при вси4ки други монети ,които имах,а те пък многоооо. Увих си пръста веднага с една кърпичка,измъкнах сина ми от коли4ката,запалихме свещичка и тръгнахме. По пътя пак проверявам....не вярвам чак да съм толкова завеяна като знаех какво трябва да се направи-сякаш някой го направи вместо мен-така го усетих.Отварям си портфейла ,дааа..виждам ,4е не съм ги заделила,ноооооо.....имам един хастар,който явно е бил скъсан,но не съм забелязала и от там започнах да изкарвам монети,ама сигурно бяха около 3 лева,които Бог знае колко са стояли там,като изведро...една след друга ...не че е голяма сумата
.
Та...мили момичета, дано не съм ви досадила с дългия си разказ!
Имах нужда да споделя
Дано не съм сбъркала
Чувала съм ,че църквата не приема такива ритуали....да не би това да е било знак,да не го правя?????

Хубав ден,милички!!!

# 669
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Църквата наистина не приема такива ритуали, които намирисват на магьосничество. Но пък, ако това те притеснява, има толкова други, които не изискват участието на официалната религия, а са и изпробвано ефективни Wink

# 670
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
....
Чувала съм ,че църквата не приема такива ритуали....да не би това да е било знак,да не го правя?????
...

Happy woman, църквата не приема доста неща - включително и прераждането, но ние тук говорим и за него. Според мен няма значение какво приема или не приема църквата, а как приемаш нещата ти. Ако ти усещаш, че  ритуала е подходящ за теб - тогава направи го и не се замисляй. Ако обаче имаш съмнения  и нещо те притеснява, тогава по-добре , както е писала Делфина фон Ю.

... Но пък, ако това те притеснява, има толкова други, които не изискват участието на официалната религия, а са и изпробвано ефективни Wink


Няма правилни и погрешни методи. Просто има много техники и всеки трябва да намери своята.

# 671
  • Мнения: 10 698
Всичко е позволено, стига да е за най-висшето благо и без вреда за никого  Peace

# 672
  • Мнения: 131
Напълно съм съгласна с вас момичета! Имате право....нищо не е толкова погрешно ,щом то не вреди по никакъв начин други му!
Вероятно това не е "моята техника",защото нещо ме смути и така го усетих някакси отвътре Wink

Но....нека да не забравяме,че нашата ВСЕЛЕНА е необятна и е пълна с мощ и много положителна енергия и ТЯ е за всички НАС Hug Hug Hug

# 673
  • Мнения: 1 422
..... Искам да споделя с вас, яе напоследък, постоянно върху мен кацат калинки,........

Хъм след като ти и аз не сме един и същи човек  Embarassed Embarassed или ходим по едни и същи места, или ни чака близка съдба  Laughing Laughing, защото и мен от 1 месец калинките са ме залюбили  Heart Eyes Heart Eyes...... Много им се радвам, защото са едни такива нежни и красиви, и така целеустремено вървят по техните си дела, а току се блъснат в мен или ме накацат.....

# 674
  • Мнения: 3
И при мен дойде калинка в стая ми Rolling Eyes ! Докато се разхождах сред природата имаше рояк от бели пеперуди.  Нужно ли е да означават нещо конкретно?  Да  ги приемем като ангелски знак , спокойно и уверено smile3531

Общи условия

Активация на акаунт