Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 202
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 343
Момичета за сънищата ако може някой да ми помогне и на мене  Hug
През месец май забременях втори път но през юни направих спонтанен аборт Докато бях бременна често сънувах бебчето беше момиченце със сини очи даже си каза и името Белослава ,но след аборта повече не я сънувах Не мога да си обясня след като ми се яви защо трябваше да я загубя

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 08:45 от Мечтание

# 721
  • Мнения: 620
wild flower , картинката е панта грам Peace има доста информация в нета за . Аз сънувах преди година, че трябва да нося  на врата си но не си послушах съня. Сега обаче по този повод имам някои проблеми чета и си търся  от сребро. Ако знаете Ваш познат да изработва ми пишете. Аз междувременно ще търся.


: daindi , не се плаши това е чудесно, eldivine е права. Точно това се опитвах да обясня, относно ритуалите вчера. Когато сме в мир със себе си и в хармония с другите и Вселената дори няма нужда от ритуали. Всичко го има, то Е. Аз споделяйки за ритуалите, че е нужно да сме добре, в хармония, здрави и т.н. имах предвид нещата да станат веднага....аз така ги обичам, че нямам време да ги чакам Wink Разбира се че може и в не пълна кондиция да се работи но тогава поне при мен се налага да чакам Peace

mimina,  благодаря за споделеното bouquet Heart Eyes съгласна съм със всяка твоя дума. Бъдещето е на нас ---творческите личности Blush

Мечтание
приеми , че това е неин избор

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 14:53 от humanis

# 722
  • Мнения: 105

mijjjka
Сънят ти е типичен-някакъв проблем най-общо казано,който знаеш как да разрешиш ще се разреши,но в момента си "сляпа" за решението.Проблемите ,които те обкръжават най-вероятно ще се разрешат не както и не откъдето очакваш,бъди готова за изненади.Скоро това ще се изясни,с помоща на женска енергия и намеса.

Мечтание  Всеки сам избира родителите си,сам избира в какво семейство да се роди,поради някакви обстоятелства  вероятно душата на самото дете е решило,че нещо се е променило или скоро ще се промени при вас,за това е отишло при друга майка Peace,поне моето тълкуване е такова.

# 723
  • у дома
  • Мнения: 708
Мечтание  Всеки сам избира родителите си,сам избира в какво семейство да се роди,поради някакви обстоятелства  вероятно душата на самото дете е решило,че нещо се е променило или скоро ще се промени при вас,за това е отишло при друга майка Peace,поне моето тълкуване е такова.
Много успокояващо тълкуване  Sad Мен би ме хвърлило в нова яма от страхове и притеснения.

Напълно възможно е просто душата да е преценила, че моментът не е подходящ и да е решила да поизчака още малко.  За да се роди в друга зодия, на друга дата примерно Wink

# 724
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Извинявайте за дългия пост, но не умея да се изразявам кратко  Embarassed

И аз мисля като fastuche, това тълкуване направо си е притеснително - какво пък чак толкова драстично да ми се променя в живота, че чак да загубя бебе?! Още повече, че ако приемем, че те избират родителите си, то те знаят предварително всичко, което престои да се случи с тези родители и са приели тази съдба. Включително промените, и вариантите, които може да се случат в рамките на тази съдба.

Според мен сънят/сънищата ти няма нищо общо с бременността ти (освен силното ти желание да родиш това дете), Мечтание, можел е да се сънува и по всяко друго време от живота ти. По-скоро наличието на бременност те е накарало след това да свържеш нещата. На мен от дете ми се случва да сънувам, че съм бременна, или че имам деца, с които преживяваме разни неща (дори и имена са си имали, но нямам спомени дали са се повтаряли същите деца или всеки път са различни). После, като се събудя, чак ми е трудно да привикна с реалността, толкова истински са такива сънища. Като бях малка, баба ми казваше, че ако сънуваш, че си "бременна", се тълкува като "обременена с проблеми", т.е., че ти предстои да се сблъскаш с трудности и неприятни неща. Не си спомням да сме обсъждали раждане или сънуване на порастнали деца като собствени. Но сигурно има нещо по съновниците, в момента не ми се търси.

Но например, докато бях бременна няколко пъти ми се случи да сънувам едно или две мои деца, а после да съм установявала, че чакам още първото. Предлагам ти да се абстрахираш от връзката бременност-сън. Потърси тълкувание на съня/сънищата (в рамките на 1 месец бременност колко много да са били?!) в обикновен съновник. И приеми, че бременността ти е била проблемна и така е щяло да се случи и без този сън. Вероятно си го запомнила, защото си била силно впечатлена, но не е задължително дори да е означавал важни неща за живота ти. Знаеш, че чрез сънуването мозъка ни преработва натрупаната през предишния ден информация и ни подготвя за следващия. Рядко са наистина съдбовни и важни сънища. И още по-рядко са толкова буквални. Виж, че никой не предрича на mijjjka абитуриентски бал само защото е сънувала, че се вози с други момичета в абитуриентски рокли и цветя. Сънищата не са буквални и е погрешно поради някакви допълнителни фактори в живота ни, да ги тълкуваме буквално. На мен понякога ми се случва да сънувам точни събития, които преживявам в близките предстоящи дни, но в общия случай намирам повече отражение на миналото или загатнати символи за нещо друго, не буквално това, което се случва в последствие.

Мисля, че сънищата ни отразяват нещо, което мислим или чувстваме в момента, особено ако ни липсва или е в прекомерно изобилие около нас (в конкретния случай предстоящото дълго очакване те е провокирало да мечтаеш да стане по-бързо факт). Може би в твоя случай детето, което си сънувала като вече родено е израз на твоето собствено очакване и нетърпение да прегърнеш вече родено дете, а не да бъдеш бременна и очакваща.... Или пък детето е било символ на нещо, свързано с работата ти, с роднините ти, дори с по-далечни или непознати хора. В книгата на Кехоу се казва, че обикновено всички роли в съня ни изобразяват самите нас, с изключение на конкретни персонажи от близкото ни обкръжение (истинските ни деца, родителите, съпрузи, братя и сестри...) Може би това дете си била самата ти или някой човек, който е предстояло да видиш близките дни... Може би това дете е символизирало самата теб, нуждаеща се от повече внимание и грижи от близките ти, или повече време за почивка и отпуск. Или си се върнала към спомени от твоето детство. Или наистина си помечтала за реалността на бъдещото бебе (дори не си сигурна дали е било момче или момиче). Може да си видяла първото си дете в ролята на второ (аз понякога сънувам, че имам син, вместо дъщеря ми или пък две деца...).

Бях дала два примера, при които съня ми, въпреки че беше много жив и емоционален, нямаше нищо общо с мен, а с напълно непознати хора, но ги изтрих, защото стана прекалено дълго, а и моите сънища нямат отношение към теб.

Не искам да спамя повече форума със сънищата си, но се надявам да ти помогна да се успокоиш и освободиш от тази натрапчива мисъл. Твърдя, че няма връзка между злополучната ти бременност и странния сън. Такива сънища се случват по всяко време и не е нужно да си бременна, нито пък да ти предстои нещо драстично в живота, заради което потенциалното ти бебе да си е тръгнало. Няма такава връзка. Пожелавам ти да се успокоиш и един ден да се роди твоето мечтано момиченце!  Heart Eyes  Hug

Последна редакция: ср, 14 юли 2010, 19:55 от x-x-x

# 725
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Извинявайте за офф-а, ама ми хрумна следният въпрос: как езотериката обяснява, че се случват толкова много нежелани бременности (водещи до аборти) и раждания на деца, които впоследствие биват изоставяни или отглеждани при кошмарни условия, а в същото време милиони двойки се борят години наред със стерилитет и не могат да дочакат мечтаните деца, за които са готови да подсигурят най-перфектните грижи и условия за живот?

# 726
  • Мнения: 13 512
ного просто! Вселената не е отредила на всяка жена да стане лесно майка( част от уроците) или изобщо да стане такава. Съдбата на изоставените деца е точно такава,  каквато тя са си избрали да имат,. за да натрупат определени опитности, от които имат нужда. има и такива души, на които се налага в много прераждания да се родят в такива условия, докато стигнатдо осъзнаване. Никой не е казал,че сме си заслужили само най-доброто по default!

# 727
  • Мнения: 3 017
Да допълня още поста на x-x-x че ми се видя малък Wink В един курс за астрално пътуване извън тялото надълго ни обясняваха за сънищата. По време на сън твърдяха че се "издигаме" в ниското ниво на 5-то измерение Астрала. Почти всичко се развива там и е сложна смес от наши преживявания, емоции и впечатления от живота ни с фантазии и с всичко което може да се случи там. Понеже Астрала е над 4-то измерение (времето) то всичко може да бъде смес от всевъзможни комбинации от минало, настояще и бъдеще, както дори се предполагаше и от предишни/бъдещи животи, а дори и паралелни вселени. Понякога в част от случващото може да се открие символ с пророческо съдържание (от някой който ни обича например) и той най-често се тълкува от съновниците, но не винаги е лесно да се определи достоверно кой е той и за кое време се отнася поради размитото понятие за време в 5-тото измерение. Това е съвсем накратко.

# 728
  • Мнения: 554
Карма, карма... законът за причината и следствието, мисията, с която някой е дошъл тук да преживее някои неща - нищо, че може да му е трудно и понякога да му идва да се гръмне, но когато е бил "горе", си е сключил този договор със себе си... и т.н. дълга тема и никой не знае точния отговор

# 729
  • Мнения: 13 512
Нали именно за това е тази тема. Опит да помогне на някои хора да не е гръмнат, да погледнат  на трудностите като на уроци и да благодарят зза предоставената им възможнот да ги получат. Гов2орим,че не трябва да се вкопчваме в желанията си, в материалното( децата също се числят към  материалното), а  правим точно обратното. Като се зададе Новолуние и се полудява  карти,спиъци с желяния, ритуали... а духовното  отава далеееч някъде си. Хубаво ще е да потърсим за вичко причините в себе си, в причинно-ледствените връзки. Не споделям това как всеки има правото да е богат, че може да стане такъв и да получава  вичко, което и помисли.

# 730
  • Мнения: 730
И аз подкрепям мнението на monda и eldivine. Просто няма случайности, а само синхроничност в целия процес.  Simple Smile

# 731
  • Мнения: 112



Здравейте мили момичета
Отдавна не съм се включвала в темичката ,но за съжаление нямам много свободно време ,но ви чета и следя с интерес.
Извинявам се че отклонявам темичката със сънищата ,но имам едно въпросче.Миналата година в една от темите се обсъждаше за силния период преди рождения ден ,на за съжаление нищичко не помня ,а и не мога да се сетия в коя точно тема се е обсъждало.
Може ли да ми кажете какво се правеше през този период  .Аз си изчислих силния период по Жан Спилър /извинявам се за тъпия въпрос ,но това ли е мощния период или когато новолунието е в овен /

# 732
  • Мнения: 13 512
Пишеха е желания в този период. На първа страница  я има техниката

# 733
  • Мнения: 105
Нашите мъчители са най-добрите ни учители.

На една позната почина детето и малко след като го роди-оказа се,че е с малформации,въпреки уж добрите техники за установяване на такива,но не са ги открили навреме.
След което отстраниха матката и.След  няколко месеца осиновиха момиченце.Сега,2 години по-късно-въпросната позната е с разсейки и е в болница-не дават  особено големи надежди за нея,мъжът и незнае какво да прави с кредитите,с детето...

Може да е жестоко,но това е единичен случай,който доказва,че Вселената има свои закони и когато не ги спазваме,си теглим последствията.

Чрез прераждане в недъгави тела се счита  някои духове доброволно искат да постигнат по-високо ниво  на развитието си.Чрез препятствията и изпитанията-духът  учи своите кармични уроци.Едва след като ги научи - настъпва разкъсване на кармичните връзки.В този смисъл-децата  изоставяни от родителите си имат тежка карма сами по себе си,но кармично не са обвързани с родителите си.А онези,които нямат шанс да станат родители по ред обстоятелства имат не по-леката задача да изградят кармична връзка  и да се научат да обичат осиновеното дете.

# 734
  • Мнения: 13 512
подкрепян казаното от raliko.

Общи условия

Активация на акаунт