Методът на Хосе Силва - въпрос

  • 18 679
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 72
И все пак....как да разбера дали съм в алфа? Това е големия ми въпрос  Thinking

# 31
  • Мнения: 2 761
Не мисли за това,продължавай с упражненията.Когато се случи сама ще усетиш-моите усещания не са като твоите,а може би и описанието да не е точно.Когато започнат да ти се случват нещата,които си визуализирала,значи си успяла. Peace

# 32
  • Мнения: 12
повече ме притеснява, че когато повдигна очи клепачите ми започват да трепкат, полагам усилие и имам чувството, че това ми пречи да се отпусна и съответно да вляза в алфа
аз не повдигам очи, просто насочвам вниманието си към третото око Simple Smile

# 33
  • Мнения: 2 343
От няколко дни чета и препрочитам книгата, още съм на първото упражнение. И аз като trinity_v  се разконцентрирам като отмествам очи назад. Беше ми полезен съвета на Dani Avramova  и Веси.

# 34
  • Мнения: 1 652
Нещо не заспивам и се разчовърках  във форума. И няма нищо случайно- открих тази тема. Преди 15 години научих за метода Силва и негова помощ постигнах нещо , което беше невъзможно -тогава се премествах на квартира и исках майка ми / за която се знаеше, че ще е против/ да го приеме спокойно.  Получи се. За жалост спрях дотам. Чела съм книгите, но ми се иска да мина курса. Иска ми се да науча как бих могла да помогна на детето си с този метод.

Лени,  Hug Hug Hug !

Радвам се ,че ви открих. Hug Hug Hug

# 35
  • varna
  • Мнения: 41
Запис Hug Ще следя темата, имам и книгата и много ми допада този метод Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз също чета книгата - Ефективна сетивна проекция за всеки ден. Много съм впечатлена и твърдо съм реше да усвоя метода.
От няколко дни вече всеки ден практикувам обратното броене и пробвам с него да влизам в алфа не смея да се похваля, но се чувствам по-добре. Вярвам че метода работи и има смисъл  Hug

# 37
  • Мнения: 219
Здравейте! От две години практикувам метода Силва. Съчетавам го с релаксираща музика и мантри. При мен действа.  Все по-често чувам вътрешния си глас. Сънувам пророчески сънища, знаците са навсякъде около мен.

Общи условия

Активация на акаунт