Методът на Хосе Силва - въпрос

  • 18 664
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 800
Здравейте, наскоро се зачетох в алтернативните методи за лечение и за здраве. Много ми хареса методът на Хосе Силва за контрол на ума. Някой знае ли дали има последователи в София, дали има такива курсове, за каквито пише в неговите книги. Интересно ми е, започнах да се уча по книжките, но ми е трудно, а и искам децата да се научат да контролират ума си и да си помагат сами, затова ако някой знае за курс, сбирка или нещо подобно, моля ви, пишете
не можах да намеря подобна тема, ако има - извинете ме предварително.

# 1
# 2
  • Мнения: 800
Благодаря, Amitola.
Има ли някой, посещавал тези семинари -искам да знам дали са подходящи за деца?

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Децата според мен нямат нужда от подобни курсове  Wink

Цитат
но ми е трудно, а и искам децата да се научат да контролират ума си и да си помагат сами, затова ако някой знае за курс, сбирка или нещо подобно, моля ви, пишете
не можах да намеря подобна тема, ако има - извинете ме предварително.
Нужно е ние да им бъдем пример  Hug това е достатъчно


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=494060.0  Hug В тази тема се обсъждат/споделят много от нещата които те интересуват има не само за Метода Силва  Wink

Последна редакция: ср, 26 май 2010, 11:38 от Desss

# 4
# 5
  • Мнения: 237
Здравейте, аз също харесвам този метод и се опитвам да правя някой неща по него , но се изисква упоритост , не се получава веднага. Постигала съм няколко успеха, но в момента в който започнете да се съмнявате се връщате много крачки назад, защото в основата на метода е да си повярвате, че това което визулализирате ще се случи.

# 6
  • Мнения: 4 414
и аз харесвам метода.
не мисля, че е подходящ за деца...поне не за малки деца...

# 7
  • Мнения: 46
тук www.silvalifesystem.com можеш да намериш доста инфо + фрее уроци...., а и директно да контактуваш с дьщеря му Лаура Силва.


Той започва прилагането на метода точно при деца, на собствените му деца, с цел да им помогне в училище.
Мисля, че ако успееш да научиш децата си, ще ти бьдат безкрайно благодарни, както аз сьм благодарна на моите родители. Simple Smile
Успех!

# 8
  • Мнения: 237
Имам предложение:

Нека тези от нас които имат реални резултати да споделят какви и подробности около самото прилагане на метода Силва.  Смятам че по този начин много от нас които се опитват , но са непостоянни ще се вземат в ръце и ще започнат да го практикуват по - сериозно. Друго е когато все пак някой ти каже за реални резултати , защото звучи обнадеждаващо .   bouquet Успех на всички в освояването на Силва !

# 9
  • Мнения: 730
Здравейте, аз също харесвам този метод и се опитвам да правя някой неща по него , но се изисква упоритост , не се получава веднага.

Както всяко нещо, с което работим е нужна наистина повече упоритост. Методът Силва си работи, нужно е просто постоянство. Въпрос на организация и работа със себе и- е според мен, за всеки избрал тази алтернатива. Мен лично реалните резултати на някой друг не ме стимулират- това не са мои опитности, не са мои лични "победи"... Simple Smile

# 10
  • Мнения: 385
И аз съм от опитващите метода Силва. Моите успехи са в облекчаване на главоболие, менструални болки. Работя и върху зрението, но напоследък не съм много редовна Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 800
Точно покрай мигренозните ми пристъпи се зачетох и ми хареса метода. Много време вече се опитвам, но реално рядко успявам да постигна нещо, затова ми е интересно има ли такива, които успяват да прилагат на практика метода и как се справят.

# 12
  • Мнения: 4 414
На мен също ми липсва постоянство и не мога да се похваля с резултати. Освен това, ми е много трудно, да не кажа невъзможно, да влизам в алфа-нивото чрез броене...забравям докъде съм стигнала, обърквам се...Ползвам други методи, например дишане.

# 13
  • Мнения: 237
Да аз също имам затруднения с влилзането чрез броене .особенно до 100 предпо4итам няколко пъти от 30 до 1  с дълбоко дишане. По лесно ми е

# 14
  • Мнения: 385
А по какво разбирате, че сте достигнали алфа? Какво усещате, как се чувствате  в алфа?

Общи условия

Активация на акаунт