Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 41

  • 52 316
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0

Именно.Достатъчно интелигентни и възпитани са,че да правят сеир в Дубай.Ще бъдат отлични дипломати....

 Peace Peace Peace
Ако има сеир той ще е" зад кадър"и ще го направи една личност ,за която е под въпрос и възпитанието и интелигентността! hahahaЕ в това съм сигурна,че е безпорен талант! hahaha

А Муратчо както винаги ще се прави на ударен с мокра кърпа:
-Какво ще кажете за ролята си в Аси?
-еее..изиграх я благодарение на съпругата..ееее...тя е...
-Ооооо,ясно,ясно стига!

# 46
  • София
  • Мнения: 30 142
В Дубай и двамата ще получат награди и признание за творчеството си  затова мисля ,че и двамата ще бъдът там.Друг е въпроса как ще се държът.Тъй като наградите ще бъдат за филма Аси ще бъдат пренудени и да коментират за него.Ще бъде интересно кой какво ще каже.

знаеш ли той какво ще каже: Работихме добре в Антакия, Демир не лош образ, но сега ми предстоят много големи роли, Туба не я познавам добре, но мисля, че до няколко години ще се чуе за нея  Joy hahaha Благодаря на жена си, обожавам я!

# 47
  • Мнения: 0
Мишенце,почти едно и също казахме!Нашия с това ще го запомним-върти-суче все Бурка превъзнася! hahaha hahaha hahaha

# 48
  • Мнения: 0
Благодаря  newsm51 newsm10 за сърдечния прием. Наистина ако не отиде МЙ  в Дубай ,ще направи много голяма грешка ,като се има в предвид,че той е номериран  за крал. Абе той веднъж е допуснал грешка,че се е оженил за Бурка , newsm78 newsm78 дано сега не я допусне Hug

# 49
  • Мнения: 0

Обърнете внимание на изражението на Бурчинката / сигурно си мисли, че не я снимат в момента!!!!/



Звер застанал-звер излезнал! hahahaИ да мисли няма какво да измисли,по-хубава няма да стане! hahaha

# 50
  • Мнения: 273
 Благодаря за топлия прием Heart Eyes. Дори и да не пиша, знайте че ви чета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 0
Нещо любителките на Аси избягаха при Хасрет : Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 52
  • Мнения: 10 240


Джамал ага ще каже:
Хайде сега  Мурат, отивай да гледаш Туба в "Пленяващата", че после да се съберем пак тримцата. Знам аз, момче, знам, че си харесал внучката ми! Ха-ха-ха! Гледай какви ще ги надробя, за да ви събера. И да ме убият ще се съглася!!!! Ах, така искам да ядосам Бурчин, че ми лази по нервите в Езел.....

# 53
  • хасково
  • Мнения: 378
Момичета,това го открих във фейсбука на Туба има още доста коментари за мурат
 I know that it's Tuba fan page but if anyone plz can help and translate this article , it's about Murat yidirim (Amir), plz!!! it's posted below in the comments, thanks!

Murat Yıldırım hayranları çok üzülecek Aşk ve Ceza'nın yakışıklı oyuncusu bir süre dizilere ara vermek istiyor.
InStyle dergisine konuşan Murat Yıldırım, atv'de ekrana gelen Aşk ve Ceza dizisinin setinden keyif aldığını söyledi. Çekimlerin iyi gittiğini belirten Yıldırım, "Sette bulunuyor olmak bana keyif veriyor. Benim için önemli olan bu. Sete hiçbir zaman, 'Lanet olsun' diyerek gitmek istemem" dedi. Dizi konusunda reyting kaygısının olmadığını belirten Murat Yıldırım, yapım şirketi TMC'ye olan güvenini de şöyle ifade etti: "Yapım şirketi TMC ve Kudret Sabancı'nın beraber yaptıkları işlerde reyting problemi hiç yaşanmadı. Aslında bu durum, tüketim halini geçti. Artık tüketilmiyor bile. Her şey çiğnenmeden yutulmaya ve hazımsızlık yapmaya başladı. Başıma henüz bu tür bir olay gelmedi ama gelse de çok fazla bir şey ifade etmeyecek. Çünkü birilerine beğendirmek için bir şeyler yapmak, sizi yapacaklarınızdan alıp götürüyor" Ortadoğu'dan güzel bir film teklifi aldığını anlatan Yıldırım, dizilere ise bir süre ara vermek istiyor. Yıldırım, "Ortadoğu'dan güzel bir film teklifi geldi. 22 Arap ülkesinde ve Türkiye'de yazın ortak gösterilecek. Bu diziden sonra ara vermem gerektiğini hissediyorum. Çünkü birkaç sinema filmi daha yapmak istiyorum" dedi.
 yes , me too i think that he means Asi, all we know that Murat Yildirim have problems with Tuba but maybe he has also some problems with the producer 'Tomris' coz he didn't seem so constrained in the shooting of the first scenes of Asi BUT but after it's like he has some problems, no?

Maysa Kfouri Really i cannot understand him, Yes i adored him in Asi, and yes I’m sure he's one of the best actors, but I cannot understand him, he has a complex personality!
His interviews are very offending and degrading to the people who worked with him... thank's admins for the translation of the article and for the information! thank's!

Rayana Moatemri  plse can anyone send me a link for articles abt that issue between Murat Yildirm and the set on Asi ,or link to the interviews ..........
But you know , he is really good , if he was annoyed on " Asi " and he is acting like that ...he is really good Grinning
 Maysa can help you, because the article was posting by her! and i don't have any idea about the link!
about what i said in the second post ( because only the 1rst was the summary of the article and the 2nd is from other old aricles and interviews), i know all this because i'am a fan of Murat Y too and i know that he is a good actor but when we talk about MY as a person....?????? I don't know if i have to like him or no!!!!!

# 54
  • Мнения: 10 240
Нещо любителките на Аси избягаха при Хасрет : Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Хасрет си е наша! И Саваш си е наш! Ще сме там, но после къде ще се върнем?-Тук!!!!  

# 55
  • Мнения: 0
А бе Джамал ага още ли я не е взел пушката #2gunfire #2gunfire #2gunfire крайно времее вече newsm78 newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 30 142
Нещо любителките на Аси избягаха при Хасрет : Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

Хасрет си е наша! И Саваш си е наш! Ще сме там, но после къде ще се върнем?-Тук!!!!  

абе Саваш незнам, ама Демир  Peace

# 57
  • Мнения: 34
Моля който може и има желание да преведе горе написаното за нас неуките.

# 58
  • Мнения: 0
Саваш си е на ЛиН,и на Ясемин,

# 59
  • Мнения: 34
Става въпрос за пост 53.аз докато пиша излязоха няколко отговора.

Общи условия

Активация на акаунт