Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 41

  • 52 324
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 240
Аз също гласувах с първия отговор. Чета ви редовно и много ви харесвам Laughing

Катерина, добре дошла при нас!  Hug Hug Hug
Радвам се, че групата ни се увеличава непрекъснато!

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте! Наивница благодаря за темичката!
Гласувах, че Туба ще отиде , а той не, просто  няма да го пусне крокозъбела. На мен така ли ми се стори, или в предаването в което участва Туба дадоха награждаването и казаха, че Езел печели лицето и беше тъжно, нито едно мускулче не трепна, а при другите се смееше.

# 32
  • Мнения: 8
Здравейте! Наивница благодаря за темичката!
Гласувах, че Туба ще отиде , а той не, просто  няма да го пусне крокозъбела. На мен така ли ми се стори, или в предаването в което участва Туба дадоха награждаването и казаха, че Езел печели лицето и беше тъжно, нито едно мускулче не трепна, а при другите се смееше.

И на мен така ми се стори!!! Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 10 240
Гласувах - опция 2 - ще отидат двамата и ще ни изненадат с добрите си взаимоотношения.
Не защото ще ги имат добрите отношения / още повече, че Бурчин ще е там/, а защото ще бъдат дипломатични и няма да искат да развалят настроението както на феновете, така и на организаторите. Ще бъдат привидно в добри отношения, ще се държат любезно доколкото изисква протокола.

# 34
  • Мнения: 0
Гласувах - опция 2 - ще отидат двамата и ще ни изненадат с добрите си взаимоотношения.
Не защото ще ги имат добрите отношения / още повече, че Бурчин ще е там/, а защото ще бъдат дипломатични и няма да искат да развалят настроението както на феновете, така и на организаторите. Ще бъдат привидно в добри отношения, ще се държат любезно доколкото изисква протокола.

Именно.Достатъчно интелигентни и възпитани са,че да правят сеир в Дубай.Ще бъдат отлични дипломати....

# 35
  • Мнения: 0
 Stop StopЗдравейте  bouquet  bouquet  bouquet Може ли да се присъединя към Вас
Аси съм го гледала много пъти ,а сега също и повторенията newsm78 newsm78
При Вас е много забавно с тези дискусий,стихове и пр.

# 36
  • Мнения: 8
Защото много харесвам и двамата,гласувах с втората опция.Иска ми се да е така.А и мисля,че няма да разочароват почитателите си - и двамата са много интелигентни.

# 37
  • София
  • Мнения: 30 142
иска ми се да отидат и двамата и да демонстрират добро отношение един към друг, но според мен М.Й. няма да се яви, за да не ядосва жена си, която както разбрахме вече обича страшно много (да бе да и ние вярваме)

# 38
  • Мнения: 0
От прочетеното във форума и от изказванията на МЙ аз ще гласувам с опция 1  newsm78
 Thinking Thinking Амного ми се искаше да гласувам с опция 2 но newsm78 newsm78 мисля малко да съм реалистка Cry Cry

# 39
  • София
  • Мнения: 30 142
От прочетеното във форума и от изказванията на МЙ аз ще гласувам с опция 1  newsm78
 Thinking Thinking Амного ми се искаше да гласувам с опция 2 но newsm78 newsm78 мисля малко да съм реалистка Cry Cry

ако е опция 1 според мен няма да е добър ПР за ТР, затова единият няма да отиде и това ще е този, на когото няма да му отпуснат каишката чак до Дубай  newsm78

# 40
  • Мнения: 0
Ако се има предвид, че дипломатичността му досега се състои в това, да мълчи по въпроса за най-харесваната си от зрителите роля, предвиждам, че следващата му дипломация ще е да си стои в къщи при .... Освен ако Бурканелата не го пришпори да отиде. Не виждам у него собствена воля в момента... Трябва нещо радикално да се случи при Мурат... Иначе се самоунищожава...  Cry

# 41
  • Мнения: 0
Добре дошли на КАТЕРИНА и МЕГИ!  bouquet  bouquet  bouquet
Щаба на лудите"МУРАТУБА"фенки расте ! JoyТази мания е като зараза,но по-сладка епидемия от тази аз не знам!Пак ви приветствам с добре дошли момичета!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Мнения: 10 240
Добре дошли на КАТЕРИНА и МЕГИ!  bouquet  bouquet  bouquet
Щаба на лудите"МУРАТУБА"фенки расте ! JoyТази мания е като зараза,но по-сладка епидемия от тази аз не знам!Пак ви приветствам с добре дошли момичета!

  bouquet  bouquet  bouquet

и от мен: Добре дошли!   Hug Hug Hug

Обърнете внимание на изражението на Бурчинката / сигурно си мисли, че не я снимат в момента!!!!/

# 43
  • Мнения: 34
В Дубай и двамата ще получат награди и признание за творчеството си  затова мисля ,че и двамата ще бъдът там.Друг е въпроса как ще се държът.Тъй като наградите ще бъдат за филма Аси ще бъдат пренудени и да коментират за него.Ще бъде интересно кой какво ще каже.

# 44
  • Мнения: 10 240

Двойката, която ще получи наградите в Дубай- естествено за първото място.
Аси ще спечели всички категории, в които е номиниран!

Общи условия

Активация на акаунт