Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 41

  • 52 349
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Ами ще изчакаме с превода. Явно преводачките сега са при нашето момиче -Хасрет  bouquet

# 61
  • Мнения: 0
Ще превежда ли някой или да започвам аз,нали знаете,колко ме бива в преводите hahahaджаста-праста,как ми дойде на акъла! hahaha

# 62
  • Мнения: 0
Преводите ти са супер newsm62 newsm62

# 63
  • Мнения: 0
с няколко думи:
Мурат Й. чок се е прецакал с ЛиН.Кариерата му вместо нагоре-йок надолу!Томрис му е била шута,задето е разстроил Туба и тя изпадала в нервни кризи заради Йок Гюзелата Буркана!Феновете му се чудят на акъла как спи с този крокодил!В Аси е бил джингиби,а в ЛиН-премряла котка!И в общи линии това е превода Joy/нали не ми се връзвате,нищо не разбирам ни от турски,ни от английски Joy/

# 64
  • Мнения: 0
Добре дошли на новите и от мен  bouquet  bouquet  bouquet

Темата расте,но не старее....



да пийнем....

# 65
  • Мнения: 0
Ще превежда ли някой или да започвам аз,нали знаете,колко ме бива в преводите hahahaджаста-праста,как ми дойде на акъла! hahaha
ЕВИЧ ДАВАЙ СМЕЛО  ПОНЕ ЩЕ НИ БЪДЕ ВЕСЕЛО И ПРИЯТНО

# 66
  • Мнения: 22 867
Мишенце,почти едно и също казахме!Нашия с това ще го запомним-върти-суче все Бурка превъзнася! hahaha hahaha hahaha

Че като се е насадил в тоя полог, смее ли друга да превъзнася?Ще има  #2gunfire #Cussing out

bliznacite2004, има много хубави клипчета, но този май ми е най-най-любимият! Предполагам и заради песента на Горан Каран е, страшно ми въздейства и много си я харесвам.  bouquet

evich74 , ти преведи да не тръпнем сега, пък после ще изчетем и другия превод!  bouquet

# 67
  • Мнения: 0
с няколко думи:
Мурат Й. чок се е прецакал с ЛиН.Кариерата му вместо нагоре-йок надолу!Томрис му е била шута,задето е разстроил Туба и тя изпадала в нервни кризи заради Йок Гюзелата Буркана!Феновете му се чудят на акъла как спи с този крокодил!В Аси е бил джингиби,а в ЛиН-премряла котка!И в общи линии това е превода Joy/нали не ми се връзвате,нищо не разбирам ни от турски,ни от английски Joy/

СИГУРНО В СЛЕДВАЩИЯ ЩЕ Е РАНЕНА МЕЧКА

# 68
  • Мнения: 0
Evich74 превода е много ЧОК  smile3521 smile3534 Ама за Демир е ЙОК

# 69
  • Мнения: 0
Не мога да реша как да гласувам,Знам че това което искам сигурно няма да стане.Ще направя своя избор по -късно. Благодаря на Наивница,че се труди да ни пусне нова тема. Какво  съм правила до сега без Вас мили мой съфорумки. Скучно и еднообразно ежедневие на един пенсионер.Вярно,че съм  малко занемарила някой мой ангажименеи към семейството,да не говоря че нямам време за четене на книги.  Вечер ту в едната тема,после в другата тема, повторението на Аси. Да не казвам пак,че гледам и Аси от мойте касети,но не се оплаквам. Чакам с нетърпение и сериала  ПС.гласуването на в.Сабах,  така   преминава моят ден..[Благодарение на всичките момичета от двата форума,аз живея и се забавлявам прекрасно. /color] newsm44 

Скъпа Дидока,в скоро време ще се наложи някои от нас да си търсят квартира/особено аз Joy/Меко казано съм занемарила задълженията си!Очаквайте скоро да пусна обява!Гладен и жаден съпруг,изгонил МураТуба фенка на улицата! hahahaНо си струва-ти го каза тук се забавляваме страхотно! Hug Hug Hug

# 70
  • Мнения: 0
Много интересен вот в анкетата,но за мен не е много логичен....
Най-логичните варианти според мен са тези:
1.ще отидат и ще проявят уважение към проекта Аси и екипа и ще се държат подобаващо,няма да демонстрират неуважение ,неприязън един към друг,дори да имат лоши чувства ще ги прикрият,защото не са малки деца
2.Изобщо няма да отидат,защото не искат да прикриват неприязънта си и не искат да се поставят във сконфузна ситуация
3.Някой от тях няма да отиде- ще се оправдае с неотложни ангажименти и ще поднесе извинение

Няма логика да отидат и да не се поглежадат - просто няма да отидат....или ако решат да отидат,ще стиснат зъби и ще се усмихват

Вариант 4: Ще отидат и ще им бъде много приятно заедно,ще си поговорят и ще си припомнят дните от Аси,не е изключено,припомнете си момента зад кадър на сватбата на Аслан как Туба стоеше до него и го докосна нежно по ръката,излъчваха много приятелски отношения,а видеото е зад кадър и от края на сериала Peace

# 71
  • Мнения: 0
Ами аз в момента не живея в Б-я имам къща мога да ви я дам да живеете там .Няма да Ви оставим да ходите по квартири яяяяяяя hahaha hahaha hahaha hahaha

# 72
  • Мнения: 22 867

Скъпа Дидока,в скоро време ще се наложи някои от нас да си търсят квартира/особено аз Joy/Меко казано съм занемарила задълженията си!Очаквайте скоро да пусна обява!Гладен и жаден съпруг,изгонил МураТуба фенка на улицата! hahahaНо си струва-ти го каза тук се забавляваме страхотно! Hug Hug Hug

evich74, понеже няма да си единствената изгонена, ще си основем асоциация или сдружение, ще го измислим, все някак ще се уредим. Току виж от Турция сме получили защита от тез двамата, дето ги сънуваме, бълнуваме и не спираме да мислим за тях.   bouquet Хайде една темичка, направена специално за Мурат и хубавите му очи от заплеснати по него фенки. Има много снимки, няма как всички да прехвърля в нашата тема. Е, и Бурчи е там, щото без нея закъде...... newsm78

# 73
  • Мнения: 22 867
И слънчицето в Касаба. Hug

# 74

Общи условия

Активация на акаунт