Секс в 8ми и 9ти месец?

  • 26 747
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 39 848
marittaa, не е болка за умиране Simple Smile
На мен точно като ми се правеше и хормоните ми бушуваха - не можеше. После като можеше, пък на мен не ми се искаше Simple Smile
Като цяло бременността ми беше рискова, много ф-ри. И се пазех. И все пак се опазих само до 34та г.с.

# 46
  • Мнения: 9 463
Правихме си!Не беше същото,но отчитахме дейност Mr. Green

# 47
  • Мнения: 9 776
Не сме правили. Нямах желание.

# 48
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
до последно .... не много често но все пак .... нямаше никакви проблеми

# 49
  • Мнения: 719
до 7ми месец, после вече нямах желание.

# 50
  • Мнения: 1 796
При нас беше забранен секса от лекарката.Иначе имах желание,ама не даваха.

# 51
  • Мнения: 1 558
Да,правихме.Не съм имала никакви проблеми. Peace

# 52
  • Мнения: 399
И през ум не ми минаваше!Ама изобщо! Sick

# 53
  • Мнения: 230
И през ум не ми минаваше!Ама изобщо! Sick
....помислих си,че само на мен подобни идеи не са ми минавали Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 691
За последно 3 часа преди да почна да раждам Peace Но не съм имала възпаления и други проблеми.

# 55
  • Мнения: 2
Правехме нешто, ако може да се нарече секс. Поради огромният ми корем картинката беше комична. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 129
До към 6 ти месец - да. После корема все ми пречеше и ми беше некомфортно. А иначе желание не ми е липсвало.

# 57
  • Мнения: 2 369
аз имам ново инфо. започна да ми бяга желанието. явно е време да се спира.и без това не ми е препоръчително вече. корема наистина пречи. опитахме се да правим нещо,обаче то мъчение повече,а после като станах (хем минаха 10 мин.) и ме боляха сухожилията на матката,цялата матка беше една огромна контракция....ооо не.неискам повече така.

# 58
  • Мнения: 1 569
В 8ми не - рисковано е в третия триместър, с изкл. на 9ти месец, когато докторът ми даже ми го препоръча  Mr. Green Нали вече по всяко време може да родиш в 9ти и не било проблем... Аз много си точих лигите на мъжо, но доколкото помня така и много не го правихме, че трудна работа с тази планина отпред.  Joy

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Много рядко се случваше.

Общи условия

Активация на акаунт