Секс в 8ми и 9ти месец?

  • 26 703
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте   bouquet
Искам да попитам правихте/правите ли секс в 8ми и 9ти месец, как се чувствате ако го правите и дали след това не ви се възпалява отдолу?
Интересно ми е, ако може да споделите- ще се радвам да разбера дали при другите секса в тези месеци е безпроблемен и хубав!
Благодаря Ви!  Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 44 140
Правих, беше си нормален...
Ако нещо ти се възспалява, редно е да говориш с наблюдаващият те...

# 2
  • Мнения: 332
Правихме, съвсем нормално, не се "възпалява" нищо, от кое да се възпали?!

# 3
  • Мнения: 4 615
Правих. Като изключим факта, че в тези месеци секса не е така "вихрен" не сме имали други проблеми. Не съм се възпалявала. Говори с лекаря си.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 680
До 30 дни преди раждане - правех секс и единственния проблем ми бяха позите Laughing
Но мъжлето после го хвана шубето и ме остави на сухо Close
А само как му се молех като преносих 10дни Grinning и доктора дори каза че това ще помогне
Но му го върнах като го оставих на сухо 40 дни след раждането,понеже имах 4 външни шева и исках всичко да е ОК- не че не ми се искаше  Laughing Mr. Green

Последна редакция: нд, 18 апр 2010, 18:23 от vnd

# 5
  • Мнения: 4 187
Не, нямах желание просто !

# 6
  • София
  • Мнения: 39 785
Използвайте Търсачката на форума има доста теми по въпроса.

През 1вата бременност правихме секс до края. През 2рата имахме забрана и не сме.

# 7
  • Мнения: 165
Правихме ,но не много често, просто се чувствах много тромава,а и позите са проблем.

# 8
  • Мнения: 21
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

# 9
  • някъде
  • Мнения: 979
За осмия не помня,но в деветия правехме и то с цел от моя страна-исках вече да раждам.Но за възпаление не е ставало и дума.Все пак поясни какво точно те тревожи.

# 10
  • България
  • Мнения: 757
Да,правех и в 8-я и в 9-я Peace
Не съм имала каквито и да е неразположения!

# 11
  • Мнения: 666
В деня в който родих правих секс сутринта.Цялата ми бременност беше много лека и секса не беше пробем.Не съм имала възпаления или дразнене след секс. Peace

# 12
  • Мнения: 1 054
Правихме, не съм имала проблеми.. Не помня колко преди раждането правихме последно, но определено правихме много секс в 8ми и 9ти месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
От петия месец не сме правили секс. Не съм имала забрана, просто не се чувствах комфортно.

# 14
  • Мнения: 383
До последно ми кипяха хормоните и правехме секс, малко по-внимателно, разбира се Laughing

Общи условия

Активация на акаунт