Секс в 8ми и 9ти месец?

  • 26 745
  • 111
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте   bouquet
Искам да попитам правихте/правите ли секс в 8ми и 9ти месец, как се чувствате ако го правите и дали след това не ви се възпалява отдолу?
Интересно ми е, ако може да споделите- ще се радвам да разбера дали при другите секса в тези месеци е безпроблемен и хубав!
Благодаря Ви!  Heart Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 44 259
Правих, беше си нормален...
Ако нещо ти се възспалява, редно е да говориш с наблюдаващият те...

# 2
  • Мнения: 332
Правихме, съвсем нормално, не се "възпалява" нищо, от кое да се възпали?!

# 3
  • Мнения: 4 615
Правих. Като изключим факта, че в тези месеци секса не е така "вихрен" не сме имали други проблеми. Не съм се възпалявала. Говори с лекаря си.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 724
До 30 дни преди раждане - правех секс и единственния проблем ми бяха позите Laughing
Но мъжлето после го хвана шубето и ме остави на сухо Close
А само как му се молех като преносих 10дни Grinning и доктора дори каза че това ще помогне
Но му го върнах като го оставих на сухо 40 дни след раждането,понеже имах 4 външни шева и исках всичко да е ОК- не че не ми се искаше  Laughing Mr. Green

Последна редакция: нд, 18 апр 2010, 18:23 от vnd

# 5
  • Мнения: 4 187
Не, нямах желание просто !

# 6
  • София
  • Мнения: 39 848
Използвайте Търсачката на форума има доста теми по въпроса.

През 1вата бременност правихме секс до края. През 2рата имахме забрана и не сме.

# 7
  • Мнения: 165
Правихме ,но не много често, просто се чувствах много тромава,а и позите са проблем.

# 8
  • Мнения: 21
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

# 9
  • някъде
  • Мнения: 979
За осмия не помня,но в деветия правехме и то с цел от моя страна-исках вече да раждам.Но за възпаление не е ставало и дума.Все пак поясни какво точно те тревожи.

# 10
  • България
  • Мнения: 757
Да,правех и в 8-я и в 9-я Peace
Не съм имала каквито и да е неразположения!

# 11
  • Мнения: 666
В деня в който родих правих секс сутринта.Цялата ми бременност беше много лека и секса не беше пробем.Не съм имала възпаления или дразнене след секс. Peace

# 12
  • Мнения: 1 054
Правихме, не съм имала проблеми.. Не помня колко преди раждането правихме последно, но определено правихме много секс в 8ми и 9ти месец.

# 13
  • София
  • Мнения: 12 554
От петия месец не сме правили секс. Не съм имала забрана, просто не се чувствах комфортно.

# 14
  • Мнения: 383
До последно ми кипяха хормоните и правехме секс, малко по-внимателно, разбира се Laughing

# 15
  • Мнения: 87
Ами почва след това да ми пари отдолу, по време на самия секс също имам парене,а по принцип имам и бяло течение.Говорила съм с лекаря, доста глобули слагах за течението, но не помагат кой знае колко, та така, некомфортно ми е...  Embarassed Sad

# 16
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да. Правили сме. И не, не съм имала никакви проблеми. Peace

# 17
  • Мнения: 230
 no no no..8 ми-9 ти месец ,определено нямах желание за секс!!!

# 18
  • Мнения: 572
Здравейте   bouquet
Искам да попитам правихте/правите ли секс в 8ми и 9ти месец, как се чувствате ако го правите и дали след това не ви се възпалява отдолу?
Интересно ми е, ако може да споделите- ще се радвам да разбера дали при другите секса в тези месеци е безпроблемен и хубав!
Благодаря Ви!  Heart Eyes

Да правих и си беше супер Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 44 259
Пускала ли си скоро микробиология...с това парене...на гъбички прилича леко...

# 20
  • Мнения: 4 615
Ами почва след това да ми пари отдолу, по време на самия секс също имам парене,а по принцип имам и бяло течение.Говорила съм с лекаря, доста глобули слагах за течението, но не помагат кой знае колко, та така, некомфортно ми е...  Embarassed Sad

Имаш си причина за неразположенията. Щом има на лице проблем от такова естество е нормално да се чувстваш и некомфортно. Секса би трябвало да носи наслада, щом имаш проблем, който в този период не можеш да решиш просто не се насилвай да правиш секс само за да не причиниш неудобства на партньора ти.

# 21
  • Мнения: 87
Ами той доктора каза направо че са си гъбички и ми изписва разни глобули и кремове, помагат за известно време но то после пак си се активизира, не е гъсто течение и си е белезникаво- бяло...

# 22
  • София
  • Мнения: 44 259
ти нормално ли смяташ да раждаш? защото тия гъбички ...не е добре...
аз бих си поискала микробиология с антибиограма...защото пък може и да е бактериално нещо...примерно...

# 23
  • Мнения: 4 615
Хубаво те е посъветвала Ейнджъл. И аз това бих направила. Защото така на сляпо да пробвам хиляда илача, особено пък в периода на бременността пък "дано мине" ми идва множко. И то като не е изписано вярното лекарство естествено, че пак ще си рецидивират.

# 24
  • Мнения: 351
В деветия ме беше страх, бебо негодуваше много и от препазливост не сме се любили.За течението навярно са гъбички, те са ужасно упорити, дано глобулите ти помогнат.Не може ли да ти пусне микробиологично изследване за всеки случай?!

# 25
  • Мнения: 1 420
Да, не сме спирали секса по време на цялата бременност. Не съм имала проблеми или да съм чувствала дискомфорт, но ние по принцип винаги си ползваме гелчето на Дюрекс ( то е на водна основа )  Peace Даваме го по-полека, за бебето няма опастност  Peace

# 26
  • Мнения: 87
Утре съм за последен път на преглед, ще ми дава картона и ще го питам дали може да ми пусне такова изследване, той досега не ми е казал, че има такава възможност, общо взето като че ли е от типа лекари, които само гледат по-бързо да се отърват от пациентите си ...
Иначе в деветия месец мисля да отида на лекар в болницата която ще раждам, за да обсъдим с лекарите там кое раждане ще е по-добре, стискам палци за нормално...
Тази бременност беше едно от най-тежките неща в живота ми понеже имах много проблеми, това с течението и паренето е един от най-малките ...  newsm45
Да не ви затормозявам с моите истории,благодаря ви много, утре макар да ми е последен преглед ще го питам за микробиологично изследване   bouquet  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 8 999
Избягвах. Първо, че нямах желание. Второ, че не се чувствах прекрасна и се притеснявах. Трето, че имах непрекъснато контракции /от 4ти месец/ и след секс обикновено се усилваха и зечестяваха.

# 28
  • Мнения: 2 090
И аз като baibibi.

# 29
  • Мнения: 49
аз също съм правила секс и в 8 и в 9 месец. сега да се правя на героиня не. немога да кажа че към края ми беше много приятен.каточели като навлезнах в 9 месец просто нямах особено желание.незнам Rolling Eyesможеби е психологичен момент и при всеки е различно.

# 30
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Аз лично мисля, че глобулите не са достатъчни ако са гъбички... Peace

# 31
  • Мнения: 9 814
Не, не правех бях с проблемна бременност и тръгнало раждане в 32 г.с. Това вторият път.
Първият правех, но без особено желание.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 079
За мен бе непозната територия по време и на двете ми бременности. Страх ме бе, а нямах и грам желание. Confused

# 33
  • Мнения: 121
Не от петия месец не сме правили. Не, че съм имала проблем, но нямах никакво желание  Cry
Беше ми супер некомфортно. Имах чувството, че съм 100 кила, (въпреки, че бях 49 кг)

# 34
  • Мнения: 260
Ние приключихме със секса още към седмия месец. Мъжо не ме искаше вече  Blush, ама аз не бях и за искане де  Embarassed, изглеждах като топка и аз самата нямах желание.

# 35
  • Мнения: 2 369
и аз имам въпроси свързани с темата!

някои от вас казват,че правят и са правели секс в големите месеци,други не.аз съм и от двете.първата бременност бях с контракций и лежах в болница.не съм правила секс от 6 месец натам грам.сега правим все още,но....имам пак контракций.знам,че нетрябва да правим вече,но се чудех все пак,ако отшумят тези контракций дали да рискувам пак да правим (по мое желание.имам си такова) или да си кротувам? и по/важния въпрос е щом като дори лекарите препоръчват,за да тръгне раждане да се прави сеь то тогава това не е ли сигурно каъано ДА,че все пак секса е опасен? ами,ако го предизвикаме по/рано това раждане? ще кажете,че само жени с контракций нетрябва да правят,но в моята (юлска) тема като ни гледам то всички до една имаме малко или много контракций...така,че къде е тънката граница...или е до късмет?

# 36
  • Мнения: 472
Да правихме,но не беше толкова страстен,ако мога така да го нарека  Mr. Green

# 37
  • BG
  • Мнения: 1 900
Накрая нямах никакво желания за това.Толкова да ми тежеше,че......

# 38
  • Мнения: 3 695
Правихме до края на 8-я и не сме имали проблеми. В 9-я ме почнаха контракции, а не исках да раждам по-рано, така че спряхме.  Peace

# 39
  • Мнения: 103
Правехме секс до последно, но в 9 месец вече ме понаболяваше отдолу и не ми беше толкова хубаво като преди.

# 40
  • Мнения: 1 574
Правих, беше си нормален...

# 41
  • София
  • Мнения: 39 848
marittaa, консултирай се с гинеколога си.
На нас секса през 2рата бременност ни беше забранен. Правихме веднъж и толкоз.

# 42
  • Мнения: 2 369
marittaa, консултирай се с гинеколога си.
На нас секса през 2рата бременност ни беше забранен. Правихме веднъж и толкоз.

ами ще го направя.засега знам,че ни е забранен,но дали до следващия преглед,който е сега в сряда,дали докато ми поспрат контракцийте или до края,а като се сетя че и след края още поне два месеца неможем да правим и.... Crazy

# 43
  • Мнения: 571
Не сме прaвили PeaceЖелaние имaх,мъжо го беше шубе.
Иди нa еднa МБ,не може дa седиш и дa търпиш пaрене и гъби4ки,не е добре зa бебето Peace
И кaто ти е некомфортно просто не прaви секс Peace

# 44
  • Мнения: 803
Правихме, но беше някакво подобие на секс  Mr. Green
Особено в 9тия месец си беше направо комедия. Simple Smile Първо, че бях качила много килограми и всяко едно движение ме затрудняваше и задъхваше, второ, че мъжът ми се притесняваше, и трето се усещах много по-стегната - все едно ми е за първи път. Лекарите обаче ни бяха казали да правим секс, че аз преносвах... Но в интерес на истината, не помогна.

# 45
  • София
  • Мнения: 39 848
marittaa, не е болка за умиране Simple Smile
На мен точно като ми се правеше и хормоните ми бушуваха - не можеше. После като можеше, пък на мен не ми се искаше Simple Smile
Като цяло бременността ми беше рискова, много ф-ри. И се пазех. И все пак се опазих само до 34та г.с.

# 46
  • Мнения: 9 463
Правихме си!Не беше същото,но отчитахме дейност Mr. Green

# 47
  • Мнения: 9 776
Не сме правили. Нямах желание.

# 48
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
до последно .... не много често но все пак .... нямаше никакви проблеми

# 49
  • Мнения: 719
до 7ми месец, после вече нямах желание.

# 50
  • Мнения: 1 796
При нас беше забранен секса от лекарката.Иначе имах желание,ама не даваха.

# 51
  • Мнения: 1 558
Да,правихме.Не съм имала никакви проблеми. Peace

# 52
  • Мнения: 399
И през ум не ми минаваше!Ама изобщо! Sick

# 53
  • Мнения: 230
И през ум не ми минаваше!Ама изобщо! Sick
....помислих си,че само на мен подобни идеи не са ми минавали Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 1 691
За последно 3 часа преди да почна да раждам Peace Но не съм имала възпаления и други проблеми.

# 55
  • Мнения: 2
Правехме нешто, ако може да се нарече секс. Поради огромният ми корем картинката беше комична. Laughing

# 56
  • София
  • Мнения: 129
До към 6 ти месец - да. После корема все ми пречеше и ми беше некомфортно. А иначе желание не ми е липсвало.

# 57
  • Мнения: 2 369
аз имам ново инфо. започна да ми бяга желанието. явно е време да се спира.и без това не ми е препоръчително вече. корема наистина пречи. опитахме се да правим нещо,обаче то мъчение повече,а после като станах (хем минаха 10 мин.) и ме боляха сухожилията на матката,цялата матка беше една огромна контракция....ооо не.неискам повече така.

# 58
  • Мнения: 1 569
В 8ми не - рисковано е в третия триместър, с изкл. на 9ти месец, когато докторът ми даже ми го препоръча  Mr. Green Нали вече по всяко време може да родиш в 9ти и не било проблем... Аз много си точих лигите на мъжо, но доколкото помня така и много не го правихме, че трудна работа с тази планина отпред.  Joy

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Много рядко се случваше.

# 60
  • Мнения: 10
Момичета, почвам да изкрейзвам на тема секс и моля да споделите вашия опит. През цялата бремнност не ми се прави секс. А навсякъде пише че по-скоро трябва да се очаква обратното - хормоните ти да полудеят и да станеш едва ли не тигрица в леглото. Нищо, ама нищо подобно. И ако до седмия месец все пак, макар и рядко, ме спохождаха някакви мераци, от както влязох в седмия направо ми е абсурдно. Какъв секс като нещо ти рита в корема Боже мой?! Мъжът ми ме желае както преди, да не кажа и повече. Което е чудесно, разбира се, но ме кара да се притеснявам, че постоянните откази от моя страна ще го отблъснат. Не ми е дал повод за сега да мисля така, ама аз си зациклям слвано и вече се притеснявам, че ми става фикс идея и ще взема да създам проблем там, където го няма. Има ли "нормално" в тези неща? При вас как беше?
А, и другия проблем е че като от толкова време не съм изпитвала сексуално желание, вече почвам да се притеснявам дали ще се върне. Ужас! Ами ако не пожелая вече мъжа си?! Не сме имали никакви проблеми в това отношение преди да забременея и в чисто емоционално отношение всичко е наред. Какво се случва със секса след раждането? Моля ви кажете ми.

# 61
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Ами какво да се случва със секса след раждането? Поне аз не съм имала такива проблеми и след раждането/след известен период/ всичко си влезе в нормалните граници. Имах две раждания, но не ми е познато това твоето, което изпитваш. И сега след 28 години брак аз обичам и желая съпруга си така както в началото. Peace

# 62
  • Мнения: 184
annabel3334 ,бързам да те успокоя. Нищо свързано с бременните не е нормално или ненормално. Аз обожавам секса. Готова съм винаги да правя  такъв - с мъжа си разбира се.  Laughing Но като забременях и желанието ми сякаш се изпари. Даже мъжът ми ми каза, че преди да разберем, че съм бременна той вече знаел, заради отказите ми на тема секс. Нещата се промениха за известно време с течение на бременността, но после пак взе да се губи желанието. След като родих нещата възвърнаха нормалния си ход. Разбира се отне ми известно време, имайки предвид, че бебето плачеше постоянно и родих с епизиотомия, но след като премина и този период ,съм си пак същата, като преди бременността. Така че спокойно- нищо не е загубено   Grinning

# 63
  • Мнения: 105
Хей,споко!И при мен така беше-като забременях и желанието за секс се изпари моментално.И така до навършване на 4 месеца на бебо.Сега всичко си е наред.Така че спокойно,поговори с мъжа си,обясни му какво чувстваш,той ще те разбере Peace

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз така бях и с двете бременности след 5 месец някъде изобщо не ми се правеше секс, от време на време имах някви мераци ама нещо много бързо ми минаваха. След като родих всичко си дойде на мястото. Wink

# 65
  • Мнения: 103
аз имам точно същия проблем и стрaхoвe като теб, aмa мo тa мo ! ще следя темата!

[/quote]
Момичета, почвам да изкрейзвам на тема секс и моля да споделите вашия опит. През цялата бремнност не ми се прави секс. А навсякъде пише че по-скоро трябва да се очаква обратното - хормоните ти да полудеят и да станеш едва ли не тигрица в леглото. Нищо, ама нищо подобно. И ако до седмия месец все пак, макар и рядко, ме спохождаха някакви мераци, от както влязох в седмия направо ми е абсурдно. Какъв секс като нещо ти рита в корема Боже мой?! Мъжът ми ме желае както преди, да не кажа и повече. Което е чудесно, разбира се, но ме кара да се притеснявам, че постоянните откази от моя страна ще го отблъснат. Не ми е дал повод за сега да мисля така, ама аз си зациклям слвано и вече се притеснявам, че ми става фикс идея и ще взема да създам проблем там, където го няма. Има ли "нормално" в тези неща? При вас как беше?
А, и другия проблем е че като от толкова време не съм изпитвала сексуално желание, вече почвам да се притеснявам дали ще се върне. Ужас! Ами ако не пожелая вече мъжа си?! Не сме имали никакви проблеми в това отношение преди да забременея и в чисто емоционално отношение всичко е наред. Какво се случва със секса след раждането? Моля ви кажете ми.
[/quote]

# 66
  • София
  • Мнения: 44 259
Няма правило дали трява да ти се прави или не.... на мен ми се правише...да видиш обаче след раждането - никак, доста време Simple Smile))
Други мами като ги хванат хормоните...не щат и да чуят за секс, на трети пък им е забранен.... хубости разни...но пък са само 9 месеца, така че - каквото такова, не си го слагай на сърцето Simple Smile

# 67
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Имах желание, но ми беше забранено. Simple Smile

# 68
  • Мнения: 2 369
Няма правило дали трява да ти се прави или не.... на мен ми се правише...да видиш обаче след раждането - никак, доста време Simple Smile))
Други мами като ги хванат хормоните...не щат и да чуят за секс, на трети пък им е забранен.... хубости разни...но пък са само 9 месеца, така че - каквото такова, не си го слагай на сърцето Simple Smile

само? Flutter Crazy #Crazy Joy

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
annabel3334, не се притеснявай и не си създавай проблем там, където го няма!След като мъжът ти не протестира и те разбира, значи всичко е ОК.
През първата бременност много ми се правеше секс, през втората - никак. После всичко си идва на мястото!Според мен можеш да поговориш с мъжа си и да му обясниш как се чувстваш. Сигурна съм, че той ще те успокои и "проблемът" ще бъде решен!

# 70
  • Мнения: 803
Анабел, забрави какво пише по книгите.  Naughty И аз не горях от особено желание за секс, докато бях бременна. Но пък след като родих и ми спряха лохиите, всичко си дойде по местата Simple Smile Така че, не се притеснявай излишно. Обясни на мъжа ти как се чувстваш, а и винаги има алтернативни методи Wink

# 71
  • Мнения: 989
С дъщеря ми не сме спирали сексуалния си живот - не съм имала проблеми. Според мен не е нормално да се получават възпаления.

# 72
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами... беше безпроблемен и хубав. А аз пък бях особено ненаситна. Не съм имала възпаления. Не мисля, че е нормално. Поговори с лекаря си.

# 73
  • Мнения: 920
Абсолютно никакво желание за секс, никакво като бях бременна. След като родих - същата работа, и така с месеци. Имам приятелки при които е било обратното, имали са голямо желание да правят секс. При всеки е различно,не се притеснявай. Няма правила за това,телата ни са различни и реагират по различен начин на хормоналните изменения.

# 74
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 540
С дъщеря ми не сме спирали сексуалния си живот - не съм имала проблеми.

Извинявам се, но бая време ми отне да разгадая мисълта ти... Чудих се що за сексуален живот имате с дъщеря си  Shocked

# 75
  • Мнения: 2 746
С първото дете - след 5-тия месец имахме забрана.

С второто - нямаше забрани, аз имах голямо желание, но мъжа ми се дърпаше като влязох в деветия месец Grinning

# 76
  • Мнения: 1 677
Това възпаление за което пишеш със сигурност е знак за нередност.
Относна секса - ако не ти е забранен и имаш желание можеш да му се наслаждаваш.

# 77
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И на мен не ми се правеше секс докато бях бременна, след 3-4-тия месец вече ми беше некомфортно и спряхме. Виж след раждането и лохийте така преследвах мъжо че сега ме е направо срам  Embarassed

# 78
  • София
  • Мнения: 10 384
Правихме до осмия, после ни забраниха. Тогава разбрах, защо му викат "сърбеж".  Mr. Green Такъв зор за секс никога не съм изпитвала.  Embarassed Мъжът ми се държа мъжки и не мрънка, пък и други начини намерихме и за двамата.

# 79
  • Мнения: 2 660
Единственият период,когато съм имала невероятен сексуален апетит е бил именно когато бях бременна Mr. GreenНикога след това не ми се случи да изпитвам такъв глад за секс Rolling EyesЯвно е било от хормоните...

# 80
  • Мнения: 1 372
Правехме, нямали сме проблеми по отношение на възпалениея и други подобни.

# 81
  • Мнения: 3 066
И ние сме нямали проблеми,но да уточня ,че имах не рискова бременност! Денят преди раждането също така!Всичко зависи от състоянието ти,препоръките на лекаря ти и настроението ви! Embarassed

# 82
  • Мнения: 1 045
Правехме секс в 8-9м.Свръх либидо имах с първата бременност.Като изключим че мъжо го беше страх и се туткаше като костенурка ,а аз се въртях като слънчоглед по слънцето други оплаквания нямам. Mr. Green
Сега с втората бременност няма секс,изпадам в стрес само като ме докосне.Сега съм на другата крайност.
Това са ми били проблемите с първата -ненаситна,с втората- никакво желание. Peace

# 83
  • Мнения: 262
аз след 4 месец изгубих тотално желание...
ще видим до кога! Simple Smile
добре че моя е търпелив

# 84
  • Мнения: 77
От 6 месец натам не сме правили,за6тото полъ4их контракция в 6 месец.Възможно е секса да предизвика преждевременно раждане,отлепване на плацента,а и с корем4ето :)4ъвстваш се като прасе

# 85
  • Мнения: 17
аз до средата на осмия имах желание,  но го спряхме в седмия по вина на таткото който каза че вътре има бебе и не може  Simple Smile. Сега сам в края на 8-мия и нещо и на мен желанието ми изведнъж  се изпари.

# 86
  • Мнения: 42
Горкия, държа го на сухо от 2 месеца, но изобщо не ми е до това, толкова много ми се спи, ще нямам сили. Нетипично за мен, чак се плаша. Иначе си наваксвам със сънищата, такива неща сънувам..... но до там, след това просто нямам желание

# 87
  • Мнения: 2 374
Не много често,но сме правили и през двете ми бременности,не е имало никакви възпаления.

# 88
  • Мнения: 3 495
С първото се чувствах прекрасно, имах желание и правехме докъм 2 седмици преди да родя. Опасявах се само от контракциите при оргазма, но гинекологът ми каза, че са различни по тип и няма нищо страшно, единственото важно е да сме кротки и нежни Laughing
С второто нямах желание и макар че пак имах лека бременност, нищо не сме правили откъм 5-я месец нататък, много ме дърпаше все корема заради слаба коремна мускулатура.

# 89
  • Мнения: 3 294
Още щом разбрахме че съм бременна и секса беше мираж , забременяването беше трудно и затова мъжо не се даваше  Mr. Green аз 9 месеца уживях без секс , а вие за един два проблем ще правите  Mr. Green

# 90
  • Мнения: 2 011
И през първата, и през сегашната бременност правим често секс. Но имам напълно безпроблемни бременности, без никакви болежки.

# 91
  • София
  • Мнения: 521
Да, буквално до 2 дни преди раждането   Wink  Laughing

# 92
  • Мнения: 781
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

И мен така и то точно два дена преди термина.Бебето си беше ок  Peace

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
В 7,8 и 9-ти месец изобщо нямах желание.  Mr. Green

# 94
  • София
  • Мнения: 110
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

И мен така и то точно два дена преди термина.Бебето си беше ок  Peace

Мда о при мен беше така...когато нямаш никакви проблеми с бременноста и имаш желание тогава нищо не те спира Simple Smile

# 95
  • Мнения: 3 066
Секса в 9-тия месец ме изпрати в родилното  Laughing

И мен така и то точно два дена преди термина.Бебето си беше ок  Peace

А мен не,нощта преди раждането се забавлявахме ,но нямах нито контракции ,нито разкритие на другият ден!

# 96
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Секс си правим редовно, слава богу мъжо не се дърпа, но се сещам за един познат, който след 6-ти месец отказваше категорично на жена си с думите "Аз тройка със сина ми няма да правя ....  Crossing Arms"
 Joy  Joy  hahaha

# 97
  • Мнения: 60
Оооо правихме секс дори 2 дена преди термина... Позите бяха проблем иначе други проблеми не съм имала.Даже вече накрая тайничко се надявах след секс да ми започнат контракциите,но нищо не ставаше...... Simple Smile Със секс или без секс - малкия човек си знае кога да излезе... Simple Smile

# 98
  • Мнения: 1 053
Правихме секс няколко дни преди термина,умишлено,но ...... без резултат.Но много ме болеше самия акт.

# 99
  • Мнения: 79
евала...ние спряхме в 6-я просто защото бях огромна,хората мислеха че ще са близнаци.Не че не ми се щеше а защото ми беше неудобно

# 100
  • Мнения: 287
Аз само да споделя  Embarassed
В средата на бременността съм.Първите 3 месеца беше абсурдна идея, заради цялото неразположение с гадене , повръщане и всички съпътстващи го екстри.Като влязах в 4-и месец и всичко отмина с много уговорки от моя страна и преодоляване на страха на мъжа ми се случи само веднъж  Mr. Green Но както имах желание(не много голямо да си призная) и започнахме "процедурата" имах чувството, че или аз съм станала супер тясна или мъжо е станал с "двойни размери"  Blush Беше странно и не много приятно  Naughty
След известно време разбрах, че аз съм се променила като ми се наложи да ползвам глобули и слагането им беше проблем  Laughing Наистина там "долу" е станало по-тясно  Joy
Сега имам някакви мераци от време на време, но ако успея да го "принудя" отново задължително ще се ползват гелчета  Laughing

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 1 220
В началото на бремеността, до 3 месец, се пазихме, защото имаше опасност да загубя бебчето ни. После един месец около Коледата бяхме активни, а след това като взех да получавам контракции в 5 месец, отиде и желание и всичко. Не искам и да чуя сега за секс, макар че ми се иска, но аз така го изстрадах това бебнце, че предпочитам още един месец пости, а после ще си наваксаме...  Joy

# 102
  • Мнения: 2 231
Правихме секс до 6 месец. После мъжът ми не искаше, било го страх и т.н. А аз едвам се въздържах, такъв нагон беше Embarassed

# 103
  • Мнения: 2 807
Да, правили сме, до края на бременностите. Simple Smile
Беше хубаво и за двама ни, бебетата също не са се оплаквали.

Но разбира се, не забравяйте, че все пак сте 3-ма...

Не съм имала никакви възпаления, течения, болки и т.н..

Последна редакция: сб, 22 май 2010, 02:39 от AnMary

# 104
  • Мнения: 3
Правихме секс до деня в който родих  Blush

# 105
  • Мнения: 23
В петия месец го правихме доста бурно в резултат на което ми почнаха едни контракции и си изкарах акъла - оттогава ме беше страх и чак след раждането...

# 106
  • Мнения: 65
С предишната бременност правихме, правим и сега. През цялото време. Чудесно е.

# 107
  • Мнения: 101
С първата бременност правихме до 8 месец и след това ме беше страх
С втора вече знаех че няма нищо страшно Laughingи го правихме до последно до деня в който не влезнах в болницата за планово секцио  Simple Smile
И двете ми бременности минаха без проблеми и усложнения Peace

# 108
  • Мнения: 61
Още в седмият месец спряхме. Бебо много "скачаше" и ме беше страх.

# 109
  • Мнения: 4 784
Да, правихме си до последно, всичко си беше наред Blush.

# 110
  • Мнения: 299
Да , но аз нямах никакви оплаквания през бременността и всечко с бебето беше наред. Дори в дните преди термина доктора ми препоръча. Е , естествено трябва да е малко по внимателно и обуздано.

# 111
  • Мнения: 71
ммммм ДА, но много внимателно...

Общи условия

Активация на акаунт