Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 323
  • 709
  •   1
Отговори
# 210
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Винце, мила, пиши и на мен, че напоследък пак започнаха здравословни проблеми  Praynig

# 211
  • Мнения: 13 512
И да добавим, че отново става около голям религиозен празник /бяхме говорили преди за това/ - няма и седмица от Великден, а утре е Томина неделя - почита се като Великден на мъртвите.
Много лоши неща се случват около празниците, защото много голямо количество положителна енергия се отделя чрез егрегорите на вярващте. И тогава Злото черните сили  се активират, за да вземат надмощие. През останалото време за съжаление са почти равни по сила.
За трагедията в Полша- според мен от основно значение е липсата на прошка. Полските управници, полският народ очевидно не е простил на руснаците за Катин. КАкто всики знаем, зааконът за Прошката е може би найсилния закон. Чувствата, с които делегацията е отивала на това място не е било любов , със сигурност.

# 212
  • Мнения: 730
Дали 'лошите" неща не са въпрос на гледна точка?

# 213
# 214
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Дали 'лошите" неща не са въпрос на гледна точка?

Да така е. Всяка загуба е възможност.
Човек никога не знае какво печели когато губи и какво губи когато печели.
Но когато става дума за живот, за хора, за катастрофи и бедствия аз не мога да видя хубавото. Знам, че Господ разполага, че сме прашинки. Но за мен е тъжно, а и често трагично. Не виждам хубавото в разрушително земетресение. Мога да се успокоя, че сега са на по-добро място, но до там.

# 215
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Привет, прекрасни дами  bouquet

Колко сте изписали този уикенд....а аз, докато сте писали, се трудех и трудех.....бяхме на село, толкова заредена се върнах, "работата" с Майката Земя ми се отрази великолепно Laughing

Относно трагедията- Господ си знае работата, честно казано вече не обръщам много внимание на такива национални бедствия, само благодаря на Господ, че аз и семейството ми сме живи и здрави и от тук нататък той сам преценява кой какво е заслужил.

За трептенето на окото- винаги съм срещала изказването, че е на лошо и съответно винаги и на мен ми се случваше нещо, но последните пъти го обръщах на шега- ту ми напомня да си сложа молив и спирала Mr. Green, ту нещо друго, но не и неща с негативен характер и следователно и нищо лошо не ми се случваше.
Друг такъв пример- онзи ден страшно много ме засърбя носа, майка ми ме убеждаваше, че това било на кавга и т.н., обаче аз бях чувала, че е на друго luvbed , не и го казах, но бях сигурна, че за това ме сърби носа и не е трудно да се сетите кой позна Wink

От известно време ми се случва нещо странно- когато съм си седнала някъде на спокойствие и просто се изпълвам с енергия и си мисля за хубави неща и всичко около мен, няй- вече самия въздух, го виждам трептящо, не мога точно да го опиша, но нещо подобно когато в големите горещини се вижда пътя пред вас #Crazy

Желая ви прекрасна седмица, любов и светлина за всички  bouquet

# 216
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Qnitza, явно виждаш как се движи - както се вижда движението на вода в тенджера предi да заври и да има каквито и да е мехурчета.
Аз редовно го виждам, от малка. Предполагам всичко го виждат, но не всички му обръщат внимание.

По едно време се бях притеснила, защото разбрах, че при разни проблеми има такива явления като петnа, движение и т.н. Но понеже първопричината за описанитъе проблеми нямаше как да е на лице при мен, просто забравих за тази възможност. По спомен имаше подобно състояние като симптом при еклампсия - високо кръвно. Аз съм с ниско.

# 217
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Дали 'лошите" неща не са въпрос на гледна точка?

Да така е. Всяка загуба е възможност.
Човек никога не знае какво печели когато губи и какво губи когато печели.
Но когато става дума за живот, за хора, за катастрофи и бедствия аз не мога да видя хубавото. Знам, че Господ разполага, че сме прашинки. Но за мен е тъжно, а и често трагично. Не виждам хубавото в разрушително земетресение. Мога да се успокоя, че сега са на по-добро място, но до там.
Споделям , ... но такъв е живота
от като свят светува сме съпътствани от такива катаклизми , просто това е кръговрат , хубово - лошо, ИН и ЯН .......
Такива са "законите" на Вселената  Rolling Eyes

# 218
  • Мнения: 12
Здравейте, мили момичета!Много рядко пиша, но не изпускам да ви прочета и благодаря, че ви има!Много моля за помощ за нещо,върху което разсъждавам.Какво бихте направили,ако имате 15 годишно приятелство,което се е крепяло на радости и мъки, на споделени хубави и не дотам хубави емоции,на това да сте винаги на разположение на приятелят ви, а той в дадени моменти да ви обижда съвсем целенасочено.Търпяла съм и съм прощавала,защото нали за това са прятелите,много си я обичам, но когато чух нещо,което тя каза ,мислейки, че не я чувам ми стана много мъчно, защото се отнасяше за детето ми.Та моля ви за мнение и съвет:Как да постъпя?Простила съм й,защото това си е нейният характер,говори неща,без много да му мисли, но истината вътре в мен е, че аз не изпитвам нужда вече да бъда с нея,защото ме натоварва.Знам,че звучи много егоистично,знам,че може би е грозно,но когато ми се оплаква,започвам да се чувствам виновна за нейните несполуки и постоянно се опитвам да я развеселя, но не става.Моля,дайте ми съвет: да се направя ли,че нищо не се е случило и да продължа с това приятелство или просто вече е дошъл моментът, в който да прекратя това изливане на негативизъм върху мен?
Благодаря предварително на всички!
Искам само да спомена, че благодарение на вас и тази тема много неща в мен се промениха,за което нямам думи да благодаря.

# 219
  • Universe
  • Мнения: 1 556
, но истината вътре в мен е, че аз не изпитвам нужда вече да бъда с нея,защото ме натоварва.

Ти сама си дала отговора - послушай интуицията си   Hug  - просто стани свободна и ненатоварена      bouquet

     П.П. Всеки си носи "кръста" за думите, делата и постъпките  Peace

# 220
  • Костинброд
  • Мнения: 198
, но истината вътре в мен е, че аз не изпитвам нужда вече да бъда с нея,защото ме натоварва.

Ти сама си дала отговора - послушай интуицията си   Hug  - просто стани свободна и ненатоварена      bouquet

Именно, това не значи обаче, че си егоист  Peace

# 221
  • Universe
  • Мнения: 1 556
, но истината вътре в мен е, че аз не изпитвам нужда вече да бъда с нея,защото ме натоварва.

Ти сама си дала отговора - послушай интуицията си   Hug  - просто стани свободна и ненатоварена      bouquet

Именно, това не значи обаче, че си егоист  Peace

12-те признака на пробуждането - има ги на първа стр.
5.   Прекъсване на семейни връзки/отношения.
Със своето биологическо семейство сте свързани чрез стара карма. Когато завършвате кармичен цикъл, възлите на старите кармични отношения започват да се разхлабват. Ще ви се стори, че се отделяте от своето семейство и приятели. Това също ще мине и след определено време вие ще можете да създадете съвършено нови отношения с тях, ако това е необходимо. Като тези отношения вече ще са построени на основата на нова енергетика, без кармични връзки.

# 222
  • Мнения: 12
Благодаря ви много за отговорите!
Най-големият ми  страх е именно този-че досега сме били доста близки с големи компромиси от моя страна и не съм свикнала аз да искам нещо за себе си,винаги моите желания и мисли са отивали на заден план,за да угодя,да простя,да оправдая хората ,но това вече започва да ми тежи и затова ме е страх да не съм егоист,който мисли само за себе си,много объркано стана наистина.От друга страна,когато четох Селестинското пророчество в частта за властните драми,когато стигнах до Горкият аз,направо ми излезна нейният образ и това силно ме впечатли.Много ми помагате,благодаря ви от сърце!!!  bouquet

# 223
  • Костинброд
  • Мнения: 198
Следващия път, в който се видите и тя започне да се оплаква, назови направо властната и драма и виж в този момент как ще реагира.

# 224
  • у дома
  • Мнения: 708
Благодаря ви много за отговорите!
Най-големият ми  страх е именно този-че досега сме били доста близки с големи компромиси от моя страна и не съм свикнала аз да искам нещо за себе си,винаги моите желания и мисли са отивали на заден план,за да угодя,да простя,да оправдая хората ,но това вече започва да ми тежи и затова ме е страх да не съм егоист,който мисли само за себе си,много объркано стана наистина.От друга страна,когато четох Селестинското пророчество в частта за властните драми,когато стигнах до Горкият аз,направо ми излезна нейният образ и това силно ме впечатли.Много ми помагате,благодаря ви от сърце!!!  bouquet

Krascho7, ако прочетеш думите си все едно не си ти, а един отстрани гледащ безпристрастен АЗ, без емоция - ще разпознаеш същата драма в себе си на Горкият Аз.
Затова ти е направила силно впечатление. Не само защото си я разпознала в приятелката ти.
Другите са ни огледало....  Peace

Промени себе си, ако наистина вече нямаш нужда от нея - тя би трябвало да изчезне от живота ти съвсем естествено, без обиди, обвинения, вина и т.н.
Или .. с откровен разговор отношенията ви биха се задълбочили и обновили в положителна посока.

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 12:22 от fastuche

Общи условия

Активация на акаунт