Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 289
  • 709
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 657
Йо Wink

имаш хубав подпис  Wink
пробвай да правиш всичките тези неща и на практика  Hug постепенно ще свикнеш да "прогонваш" лошите мисли  Grinning

 HugБлагодаря  bouquet

Практика е на лице WinkАко беше само на думи,нямаше да съм такава каквато съм в момента Winkвероятно щях да си пия Ривотрила и да продължавам да седя на дъното до което стигнах

# 196
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ех , Йо
няма как от днес за утре да промениш , мирогледа си и начина на мислене  Hug
Просто , вярвай не се отказвай,  ...... и лека полека нещата  ще се подредят така както ти искаш  Heart Eyes

Всяко нещо в живота  изисква да се обучаваш. Дори и за да разбираш  думите  на ангелите. Толкова много искаме да разговаряме с тях, че не чуваме това, което те ни казват. Да се слуша никак не е лесно. В нашите молитви винаги се стремим да кажем къде сме сгрешили или пък какво бихме искали да ни се случи. Ала всичко това вече е известно на Господа и  Той понякога ни кара само да чуем това, което Вселената ни казва. И  да имаме търпение.


Йо, за теб  Wink

Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 10:38 от Desss

# 197
  • Universe
  • Мнения: 1 556
      Издигането на новия рай  

Последна редакция: нд, 11 апр 2010, 11:35 от lenny_pld

# 198
  • София
  • Мнения: 547
Йо, аха, ясно - имам чувството, че опипвам в тъмното..  Thinking

# 199
  • Русе
  • Мнения: 11 921
  Трудно се променя начина на мислене и възприемане.
Преди доста време забелязах закономерности в живота ми. Закономерностите, за които говорим в тази тема. В началото, нямаше с кого да го споделя, просто забелязвах, че при дадени условия нещата се случват, понякога необичайно и често съвсем неочаквано.
   Продължавам да допускам грешки, да се поддавам на страха, но вече успявам да се уловя по навреме и да спра негативните тенденции.

# 200
  • Мнения: 2 657
Не,аз не казвам,че е станало.Просто исках да кажа,че намерих пътя по който трябваше да хвана.Защото вероятно все още щях да съм на онази вълна,която ме доведе до дъното.
Да,човек се учи от грешките си!
Важното е,че постепенно навлизаме в неща,за които не сме и подозирали.

Desss   bouquet

# 201
  • Мнения: 2 657
Йо, аха, ясно - имам чувството, че опипвам в тъмното..  Thinking



това бе лично мое мнение Peace

# 202
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Добро утро, момичета!
Само наминавам да кажа, че днес ми е светло и радостно и го пожелавам на всички  bouquet


# 203
  • Мнения: 620
Като стана въпрос за пускане желанието на свобода, как точно го правите вие. На мен сякаш ми липсва силна мотивация или не знам...
Да кажем, знам че това не е работата, която искам да работя, искам да я сменя, но вътрешния импулс - силното желание не мога да предизвикам - сякаш съм уморена. И после, пускането на желанието във Вселената, дори и без силна емоция, сякаш трудно успявам.
Някакви съвети ?

# 204
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
zoh, можеш да го напишеш на лист и после да забравиш за него. Изгори го, ако искаш или пък го прибери някъде. Според древно предание като изгориш листа енергията на желанието по- бързо стига до Вселената.

# 205
  • Мнения: 275
Аз си ги горя, защото огънят е моята стихия. Би могла да го пуснеш по вода - варианти много

# 206
  • Мнения: 9
Момичета преди малко изгледах филма "Великата тайна на водата",великолепен е. Не знам дали някой не е пускал линка но ето го:
http://vbox7.com/play:a9a150bf&al=1&vid=
Весел и слънчев ден.

# 207
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Прекрасни дами  newsm51

Нямам време да чета постоянно, но не ви изпускам - при свободна минутка ви чета, защото сте ми като любимата ми чаша ароматен чай - зареждате ме и ми помагате  Hug

Минавам да се разпиша, да прочета какво сте писали през последните дни и просто да ви поздравя   love001

# 208
  • Мнения: 3 674
Diorella, ще ти пиша на ЛС. Нещата са микс и са няколко...   Peace

Мише, относно трагедията...ужасно е!  Sad    Аз също бях чела, както Atalanta спомена, че полския президен  мразел руснаците...което на мен не ми дава мира ... и че е напълно възможно  това да е една от причините...  Thinking

Последна редакция: пн, 12 апр 2010, 00:28 от Винце

# 209
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте момичета отново от мен. Искам да споделя,че благодарение на Вас открих 1 моя грешка, която съм правила до сега. За непоисканата помощ - винаги до сега, когато приятел ми  сподели,че има проблем , на мен от вътре ми идва да помогна с каквото мога. Но винаги  у мен оставаше чувството на  неудовлетвореност . Сега вече знам отговора, защо е било така. Продължавам да чета, и да отстранявам  негативите от себе си. Благодаря , че Ви има  Hug .

P.S. От началото на темата, пробвах да изчисля силния си период, от дадения линк, но не ми се получи. Може ли малко помощ  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт