Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 273
  • 709
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 613
svetlina_8 ,много точно казано:Имах предвид, че е по-важно не паметта и знанията, а вътрешното спокойствие и стабилност, сигурно ме разбирате. Hug Разбирам те чудесно, изстрадала съм го,но и аз да не задълбавам.
Мила ,и при мен е така, когато нещата се подреждат лесно ,леко, без проблемно означава,че вървя по правилния път.Успех в лечението.

# 706
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Дилянка, почувствала си инстинктивно какво е нужно за теб!  Hug Peace
Света, точно това имах предвид, благодаря ти!  Hug
Very Irresistible, поздравления! Звучиш прекрасно, напипала си нужната настройка и си в "зоната" - браво! Давай така! Слушай съвети на специалисти, но винаги ти взимай решенията за себе си!  Peace
Убедена съм че всичко идва от "стреса" - скритата агресия която проявяваме към себе си и към другите.

Аз срещам огромна съпротива в себе си да приема нещата такива каквито са, и най вече да спра да очаквам. Огромно напрежение създава в мен сутрешното тръгване - на работа и градина. Очаквам детето да е по организирано и експедитивно, но почти всяка сутрин избухвам. Хм. А ако е огледало на мен - всичко в последния момент се случва че правя и накрая си счупвам краката да бързам но поне бързам,  а дятито и това не прави.... а по принцип е доста енергичен.
Как да работя над това?
Абсолютно си права, че всичко идва от стреса. При мен има нещо подобно - очаквам мъжът ми да става по-рано, но той става след последния момент, в резултат на което закъсняваме - той почти винаги (а нямаше тоя навик), и аз - също, покрай него, и покрай ръчкането.

При мен помага малко по-ранното лягане (когато успея да го организирам) и ставането мъничко по-рано. Всички са мудни, когато са недоспали, просто нямат достатъчно енергия. Аз самата сутрин не мога да съм много бърза - просто съм "сова" и вечерите съм продуктивна и енергична, а сутрин - не. Самата аз работя върху приемането на ситуацията, каквато е - в тези случаи. Ако се закъснява и някой е бавен, когато аз избухна, влошавам нещата - денят на всички се разваля от сутринта, а това е на практика създаване на нежелани неща в живота ни. Когато съм в кондиция, помагат смешни и неочаквани неща - например пея с пълен глас, повтаряйки "Отиваме навреме на работааа" с разни смешни мелодии - но досадно и бодро, така че всички се хилят, но забързват темпото. Или просто си казвам - днес ще закъснеем - другите просто ще трябва да приемат нещата каквито са!  Crossing Arms  Т.е. аз съм приела нещата, сега прехвърлям задачата на другите.  bowuu

# 707
# 708
  • Мнения: 0
Здравейте на всички,
на 26години съм и страдам от псориазис и в последните няколко месеца много се влоших като лекарката, която ме лекува ми изписа дайвобет и след като го спрях да го позлвам ми излязоха петна и там където нямах сега имам по гърдите,гърба и лактите.спрях да го ползвам дайвобет,защото разбрах че е коркстероид.
знаете ли каква е причината за това появяване и точно по тези места?можете ли да ми дадете съвет какво да правя ?
в момента пия снтиоксидант ,и за имунната система още една хранителна добавка ,валериан сутрин и вечер по 2 хапчета-и това в продължение на 6 месеца трябва да ги пия.след това трябва да отида пак на преглед.
Моля ви кажете ми на какво се дължи това спрямо подсъзнанието,какво правя което не трябва да го правя и как трябва да си променя мисленето ?какво бихте ме по съветвали
благодаря ви предварително за съветите.

# 709

Общи условия

Активация на акаунт