Операция на щитовидната жлеза - 2

  • 136 011
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 87
За Пандев-не знам,Сечанов шие и то финно.

# 31
  • Мнения: 186
Моята е лепена от Пандев,ама преди 3г.сега незнам newsm78

# 32
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
yori81 така ми обясни тогава Пандев за болничните,а с голям зор ми дадоха само 2 месеца.Аз съм оперирана на 22.03.2007г.Благодаря ще предам поздрави на града LaughingМоята операция също е лепена.

# 33
  • Мнения: 438
eleonora12 , при д-р Пандев се лепи. За Сечанов съм чувала само добри отзиви, но нещото, което ме накара да се насоча към Пандев, беше това, че той използва минимално инвазивен метод на опериране (става въпрос за т.нар. "безкръвни операции").

# 34
  • Мнения: 7
Здравейте   Hands Thumbsup

# 35
# 36
  • Мнения: 7
Честито Възкресение Христово!
Здраве и късмет на всички! easter easter

# 37
  • Мнения: 4 345
пожелавам ви окъпан в светли помисли и сини надежди великден!

# 38
  • Мнения: 186

ХРИСТОС ВАСКРЕСЕ.Честит празник на вас и вашита семейста.

# 39
  • Мнения: 283
момичета как сте след празниците Grinning
аз в четвъртък съм на биопсия - едва ли ще мога да мигна дотогава

мисля че днес или утре е операцията на АзСъмСи- стиснала съм палчетата, и тя като мене я поотложи доста операцията, но се надявам искрено всичко да е наред

Амар, тука ли си душа, подготви ме за биопсията Laughing много ли е болезнена, за колко време излиза резултата

# 40
  • Мнения: 4 345
okoнчателният е към 10-я ден.
спокойно.не я мисли!
успех!

# 41
  • Мнения: 1
Здравейте!
Някой има ли впечатления от д-р Начев от Ендокринологията, София?

И един тъп въпрос: Какво може да стане, ако не се оперирам?

# 42
  • Мнения: 283
зависи какъв ти е случая Laughing

# 43
  • Мнения: 1
Просто хипотетично. Или ако отложа операцията с 3-4 години, която според гореспоменатия лекар, трябва да се направи? Едва ли ще умра newsm78 /ако е само с подуването и задържането на вода се преживява, потене няма, задухът е поносим/

# 44
  • Мнения: 283
виж сега начев е известен с това, че от вратата праща за операция. просто е радикален.
на мен ми каза същото - най-добре е веднага да се оперираш, което определено ми дойде шоково. месец и половина се чудих какво да правя, смених лекаря, вече 2 месеца пия лекарства, в четвъртък съм на биопсия и най-вероятно след нея ще вляза за операция.
и какъв е извода - като ти е казал, че си за операция , на-вероятно си. дали ще я отложиш 4 месеца като мен или 4 години все някога ще трябва да я направиш.
а те питах какъв ти е случая, защото аз вече 4 месеца живея с мисълта, че най-вероятно имам злокачествен възел и тази мисъл не ми дава покой. Ако мислиш, че можеш да живееш 4 години с подобни съмнения...... значи имаш много здравна нервна система

според мен можеш да се консултираш и с друг лекар, но въпреки, че аз се отказах от начев продължавам да мисля, че е много добър лекар и беше абсолютно прав, че съм за операция

Общи условия

Активация на акаунт