Операция на щитовидната жлеза - 2

  • 136 010
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 438
 Здравейте, другарчета!
Аз не издържах и вчера започнах да се мажа с Контратубекс-а!  Crazy
Изненадах се, че малко след намазването на едно място около белега престана да ми е изтръпнало.
Днес трябва да звъня на хирурга с 1001 въпроса. Чакам да стане около 12 ч. и започвам да го тормозя  Simple Smile
 Кажете кога ви изплатиха болничните. Дали ще е известно време след като мине последния ден от болничния или има вероятност да е още докато съм си вкъщи  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 283
соня колко време ти дадоха болничен
аз още отсега подготвям почвата в работата- хич не ми се иска да отсъствам дълго, защото за всеки ден отсъствие ми режат от парите
есента бях месец и половина болничен никакви пари не взех, иначе на мен сравнително бързо ми ги изплатиха

а някой знае ли за колко време излизат резултатите от ТАБ- тънкоиглената биопсия. колкото повече наближава толкова повече ме тресе шубето 

Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 12:36 от botzy

# 17
  • Мнения: 438
botzy , дадоха ми 33 дни. Какво те притеснява в отсъствието? Нали ще ти изплатят болничния от НОИ ? Друг е въпроса кога.  Laughing

# 18
  • Мнения: 148
Аз февруари отсъствах от работа, до днес още нямам преведен никакъв болничен. Та си предтсавям този 33 -дневния кога ли ще го изплатят...
Мисля, че си се изплаща текущо, подобно на болничния при майчинство

# 19
  • Мнения: 438
Аз през февруари отсъствах една седмица и по чудо ми изплатиха болничния 2 седмици след като си занесох листа на работа. Но тогава го занесох след като ми бяха минали дните, посочени в него (след като оздравях). А сега го занесох още докато се водя, че съм болна... Няма да се учудя, ако ми го забавят мноооооого дълго.

# 20
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен.Соня   bouquet за темичката.
АзСъмСи ,ти ще си прециниш най добре за връщането на работа,аз бях доста неадекватна и нетрудоспособна ,пък и 6м болнични ми дойдоха добре,само че на мен ми ги изплатиха на един път.
А за напълняването аз нямах такъв проблем въпреки че ни предупредиха да внимаваме.Хайде приятен ден.  bouquet

# 21
  • Мнения: 283
6 месеца болничен Shocked мисля, че отсега е по-добре да си подпиша молбата за напускане.
жива- умряла най-много един месец мога да отсъствам иначе директно си ме уволняват .

то аз всъщност да не правя предварително сметки, че ако се окаже злокачествено..............всъщност не искам да го мисля отсега
достатъчно ме е шубе от наближаващата дата за биопсия

# 22
  • Мнения: 186
JoyТо никой не те кара на сила да ги използваш ,но толкова се полага за операция на щ.жлеза.Е аз сама съм си шеф и затова ги изполвах пък и нали затова плащаме  осигуровки.

# 23
  • Мнения: 87
Вече ми е 10 ден от операцията,отока,който имах поспадна,но се чувствам много изморена.Нормално ли е това състояние?Лекарства не взимам,казаха ми след 25 дни да пусна хормони и тогава ще прецени.И тези хормони TSH и FT,дали са по здравна каса,или въобще да не ходя до личната?

# 24
  • Мнения: 186
Нормално е да си още отпаднала,личната ако е ендо може да ти ги пусне ако не е трябва да отидеш при ендокринолог.

# 25
  • гр.Гоце Делчев
  • Мнения: 758
момичета болничните се носят на другия ден след като се изплатят заплатите в местното поделение на НОИ.Понякога се бавят защото в НАП бавно обработват обр.1 и тогава данните отиват в НОИ след ,което те ицплащат болничните.Доколкото знам при доброкачествено дават до 3 месеца,при злокачествено 6 месеца болнични,така беше преди 3 години когато мен ме оперираха.Сега може нещата да са се променили.

# 26
  • Мнения: 186
Пепи аз не мисля че по това се определя болничния,защото на мене ми извадиха почти цялата жлеза,не съм имала възли и на биобсията всичко е ок и ми дадоха 6м,Иначе и аз си правих операцията в Гоце Делчев.Моята беше на 05.06.07г.Много поздрави на града Laughing

# 27
  • Мнения: 438
 Аз вече разбрах, че най-рано през май ще ми изплатят моя болничен, защото съм го предала след като са били изготвени заплатите ни.  Crossing Arms И сега ще чакаме другите заплати, че тогава ще бъде предаден.... и докато се наканят да го изплатят.... Чудо!

# 28
  • Мнения: 0
Момичета,здравейте! От С.З. съм , предстои ми операция на щитовидната жлеза, но нямам намерение да се доверявам на нашите доктори . След като изчетох темата до тук, стигнах до извода,че е най-добре да се насоча към Пандев или Сечанов-вашите мнения още веднъж , моля ви? И още едно питане -шие или лепи Пандев?

# 29
  • Мнения: 4 345
можеш и при доц.димов в "каспела "-пловдив-евтино,качествено и по-близо..

Общи условия

Активация на акаунт