Операция на щитовидната жлеза - 2

  • 136 004
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 26
 Отивам да се разпявам.Кога ще е репетицията? Grinning Grinning Grinning Grinning
 Да ви питам:направих си снимка на белега да ми го видите,но не успявам да сложа снимката тук,защото съм
тъпа.Моля помогнете !

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 15:58 от МЕЦАНКА 2610

# 736
  • Мнения: 149
Да ви покажа герданчето на МЕЦАНКА.

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 16:42 от temenuga2

# 737
  • Мнения: 11
Мецанке, не се притеснявай за белега, с времето ще изчезне и ще стои като линия.Съпруга ми беше като заклан (на него му правиха ревизия, тоест го отваряха на другия ден след операцията защото получи кръвоизлив) , такъв бод зад игла му бяха направили, че не вярвах това нещо да се заличи , а сега едва се забелязва някаква линия.Моя разрез е по малък и от време на време е по зачервен, но аз цяло лято го пека на слънце и може да е от това , а и не го мажа с нищо защото ми е много чувствителна кожата и ме е страх да не се възпали.Важното е да сме здрави пък дори и с някой белег.Сега си получих епикризата и както очаквах съм без ляв лоб.

# 738
  • София
  • Мнения: 49
Мецанка, много бързо ще мине. Доколкото виждам, е доста тънък.
Gelikas, само левия лоб са ми махнали.
Но нещо ми забира раната и ходя през ден доцента да ме гледа и да ми сменя превръзката. Каза, че това било от "бик лампата" (така поне чувам). Нямам представа какво са правили с тази лампа - сигурно са си светили вътре Simple Smile Обясни ми, че няма голям проблем, само може би ще зараства по-бавно. Което не ме радва де...
Както и да е, аз преди операцията не съм си обръщала много внимание и като ме питат дали не съм имала сърцебиене, не знам какво да кажа. Затова сега се чудя - имам едно такова неприятно чувство от време на време (все едно сърцето ми е в гърлото) и не знам дали е отскоро или и преди съм го имала. Вие как сте в това отношение?
Лека вечер Simple Smile

# 739
  • Мнения: 63
Мецанка Hug Hug ,живи и здрави да сме!Събрани сме все герданести,кой с по-малко, кой по-голямо.Иначе на цвят и двете ги докарваме еднакви Grinning.Много ми беше смешно, сутрин в болницата,единия доктор влизайки ни поздравяваше "Добро утро,красавици".А ние,красавиците де Rolling Eyes,нали знаете всички с какви превръзки сме,седнали сме в леглата и,го гледаме изотдолу ,като заклани кокошчици. Joy Joy
Mishlence Hug Hug поздравления!Само добро занапред!  bouquet
Аз мажа моя белег ,но не съм редовна май ,но пък той мисля постепенно се заличава.

# 740
  • При розите и топлата вода ......!
  • Мнения: 138
Хей, да не ви изпусне човек от поглед! Едни фотосесии сте заформили, чудо.
МЕЦИ , красавица си ми ти и въобще не си тъпа. Аз утре ще се снимам и ще се изкипря да ме видите! Герданчето. Grinning
monata, ми нали си имаш десен, той ще компенсира. Praynig Сърцебиенето е неприятно усещане и е трудно да не се забележи. И аз понякога имам сърцебиене.
mishlence73, преди колко време и опериран мъжа ти? Моя белег е почти с МЕЦАНКА  и е толкова червен като нейния. Радвай се на десния лоб. Peace
Sote, ти си моята дуетна половинка Hug
temenuga2, тренираш ли с палката?
Къде ли изчезнаха другите момичета. Само дано са добре да ги включим в хора. Wink
Има ли някой по- учен та да пусне нова тема? newsm7

# 741
  • София
  • Мнения: 49
Ето - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=538790.msg16824248#msg16824248
 Hug
отворих, но дали не трябва някой мод да заключи старата...

Общи условия

Активация на акаунт