Едно лимонадено шише ракия - за колко време стига на мъжа ви?

  • 9 860
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 924
Ако е само едно лимонадено изобщо не стига до мъжа ми.

 Joy Joy Joy

Щях да убия мъжо , измил бурето за вино с 20 годишна сливова ракия с която баща ми черпи за нашата сватба преди 10 години. #Cussing out
Та лимонадено шише ракия у дома може да стигне за неопределен период от време, ако мъжо не реши да си свърши някаква работа с него  Crossing Arms

# 76
  • Мнения: 12 674
Кой пък ще си играе да налива ракия в лимонадено шише.  
Абе, знаеш ли какви усойници има, дето броят глътките на мъжовете си и всички ключове са у тях.

Искаш да намекнеш, че госпожата му сипала едно шишенце с оглед да му стигне за месеца, а той мискининът, го излочил на първата вечер.

# 77
  • Мнения: 212
Аз отговорих вече по темата,но сега да кажа и за себе си Laughing
Ако ракията е кайсиева стигам до кило,кило и канче Laughing
Но ако врачанската рода е правила двоен препек-само дядо я пие Laughing

# 78
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Уф, аз пък, сигурно съм попаднала на единствения мъж в родината, който не пие...За съжаление, щото аз бих пила, но без компания някак не е сладко. А лимонаденото шишенце, ако е от малките, ша го оправя за аперитив. hahaha

# 79
  • Мнения: X
Моят мъж не пие ракия в лимонадени шишета. Нито пък, който и да е мъж. Нито пък този на авторката на темата, сигтурна съм!
Ама защо така е решила да я кръсти....един Господ знае!  newsm78    Grinning

# 80
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако е пълно, предполагам, че около 2-3 минути ритмични, премерени удари по главата би му стигнало.
Ще споделя, когато... Mr. Green

# 81
  • Мнения: 3 205
Едно лимонадено шише ракия ще стигне на мъжа ми за целия му живот. Не я тачим ракията, нито той, нито аз.

# 82
  • София
  • Мнения: 38 697
MM Наистина не пие ракия. Пие бира и вино обаче.

Иначе аз и свеки си смучем по едно шишенце купешка ракийка /700мл/ на месец.

# 83
  • Мнения: 337
             Ако е на баща ми - кайсиева двоен препек за много малко ще му стигне  Twisted Evil защото и аз ще се включа. Много му е добра ракията! Последният път троен я беше направил, елексир направо  Laughing
             Ракия не пием у дома, водка предимно. Но имаме много запаси, такава му е работата, че все някой го черпи по литър домашна (вместо бакшиш) .... събрала съм найсе шишета  Mr. Green

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Зависи от много работи.Първо-той ракия не пие.Пие само ако водката е свършила.Като снощи например.200гр за около 2 часа ги пие,може и за по-малко.

# 85
  • Мнения: 2 716
Доникъде няма да му стигне.

# 86
  • Мнения: 800
На него за цял живот- не пие алкохол.А на мен за около седмица Mr. Green

# 87
  • Мнения: 104
За ракията от северозапада да се включа и аз - свекър ми толкова силна и люта я прави, че като пиеш ти текат сълзи... От неговата шишетата си отлежават с години без да са пипнати. Но пък дядо ми от Поморие прави разкошна ракия Simple Smile Тя не се задържа много дълго. Като разберат приятелите ни, че сме ходили до там, веднага идват на поморийска ракия Simple Smile

# 88
  • Мнения: 1 252
Доникъде няма да му стигне.
М.. Знато то на мен не стига , за миуото не коментирам...
К"во ни остана ракийцата? И ня за малко Херфлик да ни я отнеме Grinning

# 89
  • Мнения: 473
Това е дискриминация!Защо само за него ракията,аз не съм ли човек?

Общи условия

Активация на акаунт