Едно лимонадено шише ракия - за колко време стига на мъжа ви?

  • 9 862
  • 92
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 586
Авторката няма да ти отговори, такъв й е стилът. Може би съпругът й е изпил толкова и й се е видяло много.
Имаше един командир на поделение - Бесния в Шумен, пиеша литър с водна чаша и мед на дъното.

# 61
  • Мнения: 2 759
Добре де, аз не разбрах.... в каква връзка бе зададен въпроса? Simple Smile
                                  Не знам реалната връзка, но си мислех, че хората пият само като излязат на заведение макс до 1-2 големи  Blush. Само вечер, и до 1-2 пъти месечно. Абе... много съм захлюпена  Blush.

# 62
  • Мнения: 4
Добре де, аз не разбрах.... в каква връзка бе зададен въпроса? Simple Smile

Може би да се преброят броя на мъжете алкохолици на съфорумките... Или алкохоличките между самите съфорумки.
Те, като гледам, всичко си казват така че няма да е трудно.

# 63
  • Мнения: 11 967
Тъкмо щях да питам къде е загадката.Но видях, че такъв въпрос вече е зададен и отговор няма

# 64
  • Мнения: 750
Мярката "лимонадено шише" е много оригинална, а отговора ми - зависи как броим дните, ако почнем от понеделник  до петък стига , но...ако почнем от събота...закъсахме я  Wink .

# 65
  • Мнения: 850
  Това количество , ако сме на гости и на съпруга му е приятно и му е кеф ще му стигне за вечерта ... аз не пия вобще , когато се запознахме 2006 , той ходи до Атон по работа и ми донесе 1бут. мартини , еми добре че помогна тук там някой , щото имаше и за сватбата ни септември 2007  Crazy

# 66
  • Мнения: 1 568
За 10 години,а може и за цял живот.

# 67
  • Мнения: 280
За годииини напред.И с гости и без гости все е същото.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 795
  ...той ходи до Атон по работа и ми донесе 1бут. мартини , еми добре че помогна тук там някой , щото имаше и за сватбата ни септември 2007  Crazy

Ако донесе пак свирни, ще ти помогна, в беда няма да те оставя.  Laughing

# 69
  • Мнения: 2 759
  ...той ходи до Атон по работа и ми донесе 1бут. мартини , еми добре че помогна тук там някой , щото имаше и за сватбата ни септември 2007  Crazy

Ако донесе пак свирни, ще ти помогна, в беда няма да те оставя.  Laughing
                                От мен маслините  Twisted Evil.

# 70
  • sofia
  • Мнения: 8 946
Присъствах на следния разговор, между съпрузи, които коментираха колко храна и пиене да вземат за 6-дневен поход:
Той: По 1л. на ден, прави 6.
Тя: Няма да стигне....Това ще  е само за теб. А аз какво ще пия?
Той: Добре де, по 2л на ден.
Тя: Като те знам, дай за всеки случай да вземем по 2.5 за нас и по 0.5 да почерпим...
Той: Става.
А аз ей така  #Crazy
Ако е било за ходене в планина......там на високото се изненадвам от възможностите си.....пък и някакси  не те хваща, бързо изтрезняваш.....случвало се е да не ни стигне.

# 71
  • Мнения: 12 674
Кой пък ще си играе да налива ракия в лимонадено шише.  

# 72
  • Мнения: 4 586
Кой пък ще си играе да налива ракия в лимонадено шише.  
Абе, знаеш ли какви усойници има, дето броят глътките на мъжовете си и всички ключове са у тях.

# 73
  • France
  • Мнения: 726
Присъствах на следния разговор, между съпрузи, които коментираха колко храна и пиене да вземат за 6-дневен поход:
Той: По 1л. на ден, прави 6.
Тя: Няма да стигне....Това ще  е само за теб. А аз какво ще пия?
Той: Добре де, по 2л на ден.
Тя: Като те знам, дай за всеки случай да вземем по 2.5 за нас и по 0.5 да почерпим...
Той: Става.
А аз ей така  #Crazy
Ако е било за ходене в планина......там на високото се изненадвам от възможностите си.....пък и някакси  не те хваща, бързо изтрезняваш.....случвало се е да не ни стигне.

Регата по Арда с каяци.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 132
Ако е само едно лимонадено изобщо не стига до мъжа ми.

Общи условия

Активация на акаунт