Едно лимонадено шише ракия - за колко време стига на мъжа ви?

  • 9 855
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 11 569
Фръц JoyМалко извън темата,но да ви кажа на какво бях свидетел.Двама мъже и едно момиче купонясваха тук,в квартирата-бившите ми съкварт.-момче и момиче и техен приятел.Купона да е почнал в 20.00 и свърши с бой към 03.00.На сутринта като станах имаше празни бутилки от:ракия-750 гр.,коняк-пак толкова някъде,бяло вино-2л.,мента-1 бут.,уиски-0,5 и бира-май 2 бут.по 2л.Само докато го писах се омаях Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 4 615
Моят пък пие горе долу по толкова вечер.

# 48
  • Мнения: 1 062
Ще си стои с години. Не пие дори по празници. За 12 г. съм го виждала да пие ракия два пъти по 40-50 мл. някъде. Нещо го беше прихванало, не знам какво. Бира ако е, 250 мл са му за 7-8 секунди някъде. На мен за 10  Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 15 467
   У нас има ракия, купена за раждането на сина(77г). Никой не пие.

# 50
  • Мнения: 77
250 мл., за два  дни, а на мен за три-четири.

В нашето семейство се пие домашна ракия и мастика със салатка, според сезона бира или вино, с мезе.

# 51
  • Мнения: 122
Сама прецени... една бутилка готино уиски го лизах 1 г. ... значи толкова ракийка за 4 месеца ще ми дойде добре... но говорим за хубава ракийка, нали...  Whistling

# 52
  • Мнения: 593
У дома не се пие ракия.
Имаме едно половин литрово шише вкъщи от една година насам - така си стои.

Виж, ако е някакво хубаво уиски - за 2 месеца.

# 53
  • Мнения: 2 466
Подкрепям казаното от Вълчо за ракията от северозапада.Баба ми е вдовица и успешно произвежда три вида ракийка по има-няма 50-ина градуса и повече.Т.к върти и търговийка,местните пияници-клиенти й правят рекламации за високия градус.Мъжът ми опита кайсиевата,но градусите му бяха много.Забележете,пробата беше направена от компотен буркан. ooooh!

# 54
  • Мнения: 434
При нас като представители на крайният северозапад и производители на "двоен препек", това количество е за 2-3 дни ако и аз се включа Laughing
Какво по-добро от салатка(домашна без ГМО) и една малка за отскок.

# 55
  • France
  • Мнения: 726
Присъствах на следния разговор, между съпрузи, които коментираха колко храна и пиене да вземат за 6-дневен поход:
Той: По 1л. на ден, прави 6.
Тя: Няма да стигне....Това ще  е само за теб. А аз какво ще пия?
Той: Добре де, по 2л на ден.
Тя: Като те знам, дай за всеки случай да вземем по 2.5 за нас и по 0.5 да почерпим...
Той: Става.
А аз ей така  #Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 10 331
Присъствах на следния разговор, между съпрузи, които коментираха колко храна и пиене да вземат за 6-дневен поход:
Той: По 1л. на ден, прави 6.
Тя: Няма да стигне....Това ще  е само за теб. А аз какво ще пия?
Той: Добре де, по 2л на ден.
Тя: Като те знам, дай за всеки случай да вземем по 2.5 за нас и по 0.5 да почерпим...
Той: Става.
А аз ей така  #Crazy
Бира, нали?  smile3556

# 57
  • Мнения: 1 907
Присъствах на следния разговор, между съпрузи, които коментираха колко храна и пиене да вземат за 6-дневен поход:
Той: По 1л. на ден, прави 6.
Тя: Няма да стигне....Това ще  е само за теб. А аз какво ще пия?
Той: Добре де, по 2л на ден.
Тя: Като те знам, дай за всеки случай да вземем по 2.5 за нас и по 0.5 да почерпим...
Той: Става.
А аз ей така  #Crazy

Това да не сме били ние  Crazy

# 58
  • Мнения: 3 268
Не пие ракия,а водка.Това количество може да го изпие за една вечер по заведенията,не е голям пияч.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Добре де, аз не разбрах.... в каква връзка бе зададен въпроса? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт