СЕДМИ клас преполови, треска предизпитна ни улови... - 3

  • 40 529
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 505

в едни години сме се размножавали ...  hahaha Joy
Че и еднополови сме ги докарали, но моите са две момчета  Wink

значи и за сватосване ставаме...   bouquet моите е двете са скорпионки...  май ще ме изгонят от темата , че на спам го ударих още от първия ден...  ooooh!

# 16
  • Русе
  • Мнения: 658
Да се разпиша и аз.
Днес ни върнаха пълното контролно по математика за срока, 6 има,слава богу.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз рядко пиша, но благодаря за всички неща, които качвате  Hug  Моята госпожица е малко трудна за придумване към самостоятелно решаване на тестове, но ще й се наложи.

Благодаря за новата тема   bouquet

# 18
  • Мнения: 3
привет и от мен мили мами,аз имам малка госпожица на която и предстоят прословутите изпити след 7ми клас.ние сме в голяма треска,ходим на допълнителни уроци и решаваме допълнително в къщи задачи това е за математиката,а за БЕЛ сме по спокойни.....е щте се надяваме всичко да мине добре!късмет и много успех и на вашите седмокласничета.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 361
Ками, благодаря за новата тема!
Уили, добре дошла! Ние също сме се засичали в друга тема!
И на всички мами-ентусиастки браво за качените тестове!  bouquet
И чувам как децата вече викат УУУУУУУ! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 448
Само запис сега,да не ви изгубя! HugНие сме втора смяна-дойде си,хапна и веднага на домашните,майтап ли е,че се шашнаха дечицата! ooooh!

# 21
  • Мнения: 7 161
Фран Джонсън би ли качила целят тест от СМГ ако не те затруднява много
Благодаряти предварително

ПИ математика СМГ 14.02.2010

http://img638.imageshack.us/img638/9382/7klotg14021.jpg
http://img51.imageshack.us/img51/562/7klotg14022.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/5121/7klotg14023.jpg

Ками*, благодаря за новата тема!  bouquet Laughing

# 22
  • Мнения: 170
Фран, много благодаря за теста newsm10
продължавам да издеватъствам над детето, много ме обича в момента  Mr. Green

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592

значи и за сватосване ставаме...   bouquet моите е двете са скорпионки...  май ще ме изгонят от темата , че на спам го ударих още от първия ден...  ooooh!

Че тя темата да не е само за задачи и тестове  Wink И ние майките трябва да разпускаме  Joy

Фран - благодаря ти   bouquet

тити - добре дошла  Grinning

# 24
  • софия
  • Мнения: 507
Здравейте мами,ние също се готвим за изпити тази година.Синът ми се е насочил към ТУЕС ,я да видя дали съм разбрала правилно матурите ще са в училищата в които учат в момента децата нали така?Явяват се първо на задължителните ,а след това на тези за кандидатстване.Всичко това е в тяхните си училища нали?Документите за да се явят на тези матури в тяхните училища ли се подават?Съжалявам ако задавам въпрос обсъждан сто пъти,просто покрай първокласника,шестокласника и седмокласника не ми остава време да ви следя редовно.

# 25
  • у дома
  • Мнения: 7 152
Здравейте мами,ние също се готвим за изпити тази година.Синът ми се е насочил към ТУЕС ,я да видя дали съм разбрала правилно матурите ще са в училищата в които учат в момента децата нали така?Явяват се първо на задължителните ,а след това на тези за кандидатстване.Всичко това е в тяхните си училища нали?Документите за да се явят на тези матури в тяхните училища ли се подават?Съжалявам ако задавам въпрос обсъждан сто пъти,просто покрай първокласника,шестокласника и седмокласника не ми остава време да ви следя редовно.

За ТУЕС ако не се лъжа си имаше И отделни изпити,от миналогодишната тема нямам спомени кандидатства ли някой,но от по-миналата година на една мама детенцето не само кандидатства,но и влезе...Обадете се в училището и те ще ви кажат има ли допълнителни изпити...

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 20:10 от svetlaem

# 26
  • Мнения: 95
Здравейте!Да попитам и аз,макар,че може ида сте коментирали.Имали някакви новости около така наречените матури,в сайта на МОН не намерих.По БЕЛ -преразказ ли ще е или съчинение -разсъждение втората част на изпита?

# 27
  • София
  • Мнения: 383
В ТУЕС винаги е имало и изпит по физика. Не знам дали ще приемат сега и тази математика или ще си направят и отделно за там, най-добре се обади в самото училище.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 677
В ТУЕС си имат отделни изпити- математика и физика и то доста сериозни. Изпитите се провеждат в сградата на ТУ. Успех!

А за другите изпити, мисля че ще са си в училищата, в които учат децата. Вчера попитах в една книжарница за справочниците и продавачката каза, че най- рано пролетната ваканция ще са на пазара  ooooh! Още нямало подпис на министъра за паралелките. Кога ли ще стигнат и до това решение!?

# 29
  • Мнения: 8 813
Здравейте!Да попитам и аз,макар,че може ида сте коментирали.Имали някакви новости около така наречените матури,в сайта на МОН не намерих.По БЕЛ -преразказ ли ще е или съчинение -разсъждение втората част на изпита?

Новото е, че теста се състои от 25 въпроса, не от 50, както досега. Вижте в сайта на МОН как ще изглежда, има дадени примерни тестове по БЕЛ и математика. Втората част е преразказ. По математика-задачи с изписване на решенията. Не е по-лесно от миналата година, особено математиката, така мисля Rolling Eyes Възможностите да се налучква са намалени, трябват знания Peace

Общи условия

Активация на акаунт